background

Pozycjonowanie stron www

 • Zwiększenie sprzedaży i rozwój biznesu
 • Rozpoznawalność marki
 • Wzrost zysków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę
Jasne zasady współpracy Kontakt →

Jak zwiększyliśmy sprzedaż o 150% dzięki pozycjonowaniu strony?

Od 10-ciu lat współpracujemy z największym w Polsce sklepem w brażny suplementów diety - firmą SFD S.A. W trakcie naszej współpracy firma debiutowała na giełdzie. Dzięki opracowanej strategii pozycjonowania strony, długoletniej pracy i konsekwencji działania zwiększyliśmy kilkukrotnie ruch na sklepie z wyszukiwarki Google, co przełożyło się na obroty firmy, które rosną rok do roku o około 150%.


Jak osiągnęliśmy 1.2 mln sesji dzięki pozycjonowaniu strony?

Ruch organiczny z Google to kluczowy element sukcesu firmy SFD S.A. Taki efekt udało się uzyskać dzięki zastosowaniu strategii długiego ogona słów kluczowych w pozycjonowaniu strony - tworzeniu dużej ilości wartościowych treści oraz utworzeniu forum o suplementach diety dla sportowców. Założona strategia, w połączeniu z odpowiednią optymalizacją witryny oraz pozyskiwaniem tematycznych, wartościowych linków pozwoliła wypozycjonować blisko 70.000 fraz w TOP10 Google, w tym frazy ogólne takie jak "odżywki" czy "suplementy", na które SFD S.A. pojawia się na najwyższych pozycjach od wielu lat.


Pozycjonowanie stron i optymalizacja - jak działamy?

1. Analiza Branży

Zanim przystąpimy do planowania kampanii SEO, dokładnie sprawdzamy branżę Klienta. Badamy działania konkurencji, która zajmuje najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google, co pomaga wybrać frazy kluczowe i zaplanować kampanię pozycjonowania strony.

2. Wybór Słów Kluczowych

Naszym celem jest przede wszystkim rozwój biznesu Klienta, dlatego przykładamy dużą wagę do wyboru odpowiednich słów kluczowych. Dobre frazy, to takie które generują sprzedaż
i przynoszą nowych klientów.

3. Audyt SEO

Pierwszym krokiem w pozycjonowaniu
strony jest optymalizacji SEO. Należy sprawdzić przygotowanie techniczne witryny, dostosowanie podstron i treści do wybranych słów kluczowych, analiza historii domeny oraz linków.

4. Strategia SEO

Na podstawie przeprowadzonego audytu, tworzymy strategię SEO. Na tym etapie określane są cele pozycjonowania, na podstawie których odbywa się optymalizacja witryny oraz dobór linków przychodzących.

5. Optymalizacja Witryny

Następnym krokiem w pozycjonowaniu jest optymalizację witryny. Należy zadbać zarówno o kwestie techniczne czy szybkość ładowania, ale również treści na stronie tak, by jak najlepiej nakierować roboty wyszukiwarki Google.

6. Link Building

Optymalizacja strony jest niezwykle istotna, jednak bez linkowania nie uda się odnieść sukcesu w pozycjonowaniu strony. Pozyskiwanie wysokiej jakości linków, z powiązanych tematycznie witryn to niezbędne działanie wpływające na pozycje w Google.

Klienci o nas

 • activeo
  “Pragnę polecić firmę Virtual Development jako profesjonalistę w branży pozycjonowania stron, rzetelność i jakość usług stoją zawsze na najwyższym poziomie”
  Mateusz Szprynger
  Prezes Zarządu
 • lemonlama
  “Komleksowe podejście do realizowanych działań i profesjonalna obsługa zasługuje na nasze pełne uznanie i polecenie innym firmom”
  Tomasz Pąsik
  Dyrektor Zarządzający
 • sileman
  “Pracownicy Virtual Development to kompetentne osoby, które w każdej chwili służą swoją profesjonalną wiedzą. Współpraca z nimi przy pozycjonowaniu strony to sama przyjemność”
  Marcin Iskierka
  Dyrektor Działu Sprzedaży
 • UCE
  “O firmie Virtual Development można jasno powiedzieć, że zawsze z wielką uwagą i osobistym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych obowiązków i zadań”
  Karolina Kuzla
  Prezes Zarządu
 • bonus
  “Pracownicy firmy doradzili nam najlepsze frazy w pozycjonowaniu strony, żeby zaistnieć w Internecie. W szybkim tempie nasza strona znalazła się na nie na najwyższych miejscach”
  Jan Klimkiewicz
  Bonus Consulting


7 odpowiedzi na “Pozycjonowanie Stron – Oferta”

 1. marcelina pisze:

  Jak wygląda u Was pozycjonowanie? czy wspieracie też klientów od strony technicznej czyli zmian na samej stronie czy są to tylko działania zewnętrzne takie jak pozyskiwanie linków? Posiadam sklep internetowy, już przepracowała z kilkoma firmami z pozycjonowaniem stron i zasze był ten sam problem czyli zmiany na stronie, sama tego nie potrafie, a sklep wymagał podobno większej modernizacji, koszt firmy był dla mnie za duży, potrzebowałabym pomocy w zakrecie optymalizacji i pozycjonowania, proszę o kontakt

 2. Maciek pisze:

  jak wygląda u was pozycjonowanie stron w ecommerce? macie doświdczenie? jak wygląda samo rozliczanie się pod kątem finansowym oraz efektów, prowadzę od niedawna sklep i szukam wsparcia w tym zakresie, zależy mi na płatności od efektu np liczby wejść na mój sklep dzięki pozycjonowaniu

 3. Paweł VD pisze:

  Panie Macieju,

  mamy spore doświadczenie w pozycjonowaniu sklepów internetowych, większość naszych Klientów obsługujemy w tym zakresie. Co do rozliczeń to wszystko ustalamy indywidualnie, analizując branżę, konkurencje, historie pozycjonowania strony itd. W ramach umowy Klienci otrzymują co miesięczne raporty, które uwzględniają m.in. liczbę wejść, konwersje itd. Zapraszam do zapoznania się z case naszego Klienta SFD SA którego wspieramy od kilku lat w zakresie pozycjonowania strony, dostępny jest pod adresem:
  https://www.vd.pl/pozycjonowanie-stron/#jak-zwiekszylismy-sprzedaz

  Zapraszam do kontaktu mailowego bądź telefonicznego biuro@vd.pl / (71) 307 10 65 wówczas odpowiemy bardziej szczegółowo w zakresie pozycjonowania strony.

 4. busy pisze:

  witam, czy mogą Panstwo zrobic dla mnie wstepna wycene pozycjonowania mojej strony z wynajmem busow, przwóz osób do niemiec itd?

 5. Paweł VD pisze:

  Dzień dobry,

  w celu przedstawienia propozycji współpracy na pozycjonowanie strony proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy (71) 307 10 65 / biuro@vd.pl, podając adres strony internetowej oraz zakres świadczonych usług. Na podstawie tych informacji przygotujemy niezobowiązującą ofertę.

 6. Monika pisze:

  Czy zajmujecie się poza pozycjonowaniem stron też zabezpieczeniem stron i serwerów? Mam stronę na wordpressie i od kilku miesięcy
  nie mogę sobie poradzić z wirusami, zmiana bazy danych, aktualizacje itd nie pomagają. W sumie wszystko wykonywaliśmy na własną rękę, nikt nam nie pomagał w zabezpieczeniu strony jak i pozycjonowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Media o nas