background

Kampanie Ads (AdWords)

 • Zwiększenie sprzedaży i rozwój biznesu
 • Rozpoznawalność marki
 • Wzrost zysków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę
Jasne zasady współpracy Kontakt →

Czym są Kampanie Google Ads?

Kampanie Google Ads to skuteczny sposób na natychmiastowe pozyskanie klientów w Internecie. Jesteśmy Partnerem Google z bogatym doświadczeniem w planowaniu, tworzeniu i optymalizacji kampanii tak, by generować sprzedaż jak najniższym kosztem.

Każda kampania Google Ads wymaga indywidualnej strategii, która będzie dostosowana do Twoich celów biznesowych, dlatego nasza działania opierają się na ścisłej współpracy i dążeniu do założonych celów. Do każdego rodzaju biznesu można dopasować efektywne kampanie, które trafią do użytkownika podczas aktywności w sieci.

Kampanie w wyszukiwarce

Wyświetlają się obok naturalnych wyników wyszukiwania w momencie, kiedy użytkownik szuka danego produktu lub usługi w wyszukiwarce Google (linki sposorowane, Google Shoopping).

Kampanie w sieci reklamowej

Są to reklamy, które wyświetlają się użytkownikom podczas codziennej aktywności w Internecie (bannery na portalach / blogach, Gmail, YouTube).

Remarketing

Wyświetlają się użytkownikom, którzy wcześniej odwiedzili już Twoją stronę internetową. Remarketing jest przypomnieniem o usługach / produktach, którymi byli wstępnie zainteresowani.

Korzyści Kampanii Google Ads

Natychmiastowe Efekty

Reklamy będą widoczne od razu po uruchomieniu kampanii, dzięki czemu możesz pozyskiwać nowych klientów już od pierwszego dnia.

Elastyczność Kampanii

Kampanie Google Ads można dowolnie modyfikować podczas jej trwania (np. budżet, słowa kluczowe, kreacje reklamowe), dzięki czemu jesteśmy w stanie je udoskonalać i dostosowywać do aktualnej oferty.

Pełna Mierzalność

Przy prawidłowej konfiguracji konta, efekty kampanii reklamowej są mierzalne, dzięki czemu łatwo można ocenić, czy realizuje założone cele (np. sprzedaż produktu w sklepie internetowym).

kampanie adwords VD

Jak prowadzimy Kampanie Google Ads?

1. Analiza Branży

Analizujemy i wybieramy odpowiednie słowa kluczowe, określamy stawki za kliknięcie oraz potencjał kampanii.

2. Planowanie Kampanii

Opracowujemy indywidualną strategię, określamy kanał sprzedażowe oraz określamy koszty i potencjalne przychody z reklam.

3. Uruchomienie Kampanii

Przygotowujemy odpowiednią strukturę konta, konfigurujemy kierowanie i tworzymy kreacje reklamowe.

4. Monitoring i Optymalizacja

Na bieżąco monitorujemy skuteczność reklam oraz optymalizujemy kampanię dla uzyskania jak najwyższej skuteczności, jednocześnie minimalizując koszty.

5. Raportowanie

Po każdym miesiącu trwającej kampanii, tworzymy szczegółowy raport, na podstawie którego możesz ocenić efektywność reklam.

Klienci o nas

 • Image
  “Pragnę polecić firmę Virtual Development jako profesjonalistę w branży internetowej, rzetelność i jakość usług stoją zawsze na najwyższym poziomie”
  Mateusz Szprynger
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Komleksowe podejście do realizowanych działań i profesjonalna obsługa zasługuje na nasze pełne uznanie i polecenie innym firmom”
  Tomasz Pąsik
  Dyrektor Zarządzający
 • Image
  “Pracownicy Virtual Development to kompetentne osoby, które w każdej chwili służą swoją profesjonalną wiedzą. Współpraca z nimi to sama przyjemność”
  Marcin Iskierka
  Dyrektor Działu Sprzedaży
 • Image
  “O firmie Virtual Development można jasno powiedzieć, że zawsze z wielką uwagą i osobistym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych obowiązków i zadań”
  Karolina Kuzla
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Pracownicy firmy doradzili nam najlepsze frazy, żeby zaistnieć w Internecie. W szybkim tempie nasza strona znalazła się na nie na najwyższych miejscach”
  Jan Klimkiewicz
  Bonus Consulting

Media o nas