Poznaj Virtual Development

Nieprzerwalnie od 2005 roku zajmujemy się SEO/SEM. Poznaj bliżej naszą historię.

16 lat doświaczenia

Zaczynaliśmy hobbistycznie, promując strony naszych znajomych oraz własne. W 2009 roku zrodził się pomysł pomagania innym przedsiębiorcom w działaniach SEO/SEM.

Ponad 900 Klientów

Dziś możemy się pochwalić ponad 900 zadowolonymi Klientami, którym pomagamy kompleksowo w promocji ich stron internetowych - nasze działania obejmują pozycjonowanie i reklamy Google Ads

Certyfikowany Partner Google

Dzięki osiągnięciu wymaganego kapitału kampanii oraz certyfikatom uzyskanym przez specjalistów VD, otrzymaliśmy Certyfikat Google Partner, który potwierdza kompetencje naszej agencji SEO/SEM

VD - czyli kto za tym wszystkim stoi

W branży SEO/SEM jesteśmy od 2005 roku, natomiast wspólny pomysł na założenie agencji Virtual Development narodził się w 2009 roku.

Przemek Kwiatkowski VD

Przemek Kwiatkowski

CEO & Founder
Mateusz Pazdan VD

Mateusz Pazdan

Co-Founder

Założenie agencji VD
rok 2009

Image

Nie zaczynaliśmy w garażu, za to musiał nam wystarczyć 12 metrowy pokój studencki, który był jednocześnie pierwszym "biurem" Virtual Development.

Przemysław Saleta twarzą VD
rok 2011

Image

Twarzą kampanii promującej Virtual Development jest Przemysław Saleta, który ma podkreślać sukces zawarty w claimie VD brzmiącym „Sukces jest w internecie”.

Certyfikat Google Partners
rok 2013

Image

Po osiągnięcie wydatków na reklamę AdWords w wysokości 10 000 USD w okresie 90 dni oraz certyfikacji naszych pracowników otrzymaliśmy status Certyfikowanego Partnera Google.

Ponad 900 zadowolonych Klientów

Image

Podczas działalności agencji VD zdobyliśmy ponad 900 zadowolonych Klientów. Największym sukcesem jest zaufanie naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że zapracujemy również na Twoją rekomendację.