background

Pozycjonowanie Długiego Ogona

 • Zwiększenie sprzedaży i rozwój biznesu
 • Rozpoznawalność marki
 • Wzrost zysków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę
Jasne zasady współpracy Kontakt →

Zwiększ widoczność strony w Google

Średnia długość zapytania w Google wynosi dziś 4,3 słowa - użytkownicy wpisują bardzo konkretne frazy i oczekują równie konkretnych wyników. Koncepcja pozycjonowania długiego ogona (Long Tail) opiera się na precyzyjnych, kilkuwyrazowych zapytaniach charakteryzujące się wysoką konwersją, ponieważ użytkownik znajdzie dokładnie to, czego szukał.

Pozycjonowanie długiego ogona to strategia, która sprawdza się szczególnie dobrze w rozbudowanych serwisach / sklepach internetowych z dużą ilością treści, porównywarkach produktowych czy blogach. Long Tail jest też dobrym rozwiązaniem w przypadku nowych stron internetowych.

Kompleksowa Obsługa

Pomożemy Ci we wszystkich aspektach promocji strony w wyszukiwarce Google - od wyboru odpowiednich słów kluczowych, po zaplanowanie i wdrożenie indywidualnej strategii pozycjonowania

Indywidualne Podejście

Skuteczna kampania pozycjonowania strony musi być dostosowana do branży i Twoich celów biznesowych, dlatego nasze działania opieramy na ścisłej współpracy

Wsparcie na Każdym Etapie

Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na wsparcie naszych specjalistów i doradztwo w każdym aspekcie promocji biznesu w Internecie

Zalety Pozycjonowania Długiego Ogona

Większy ruch na stronie

Właściciele stron internetowych często skupiają się jedynie na ogólnych frazach kluczowych, które mają bardzo dużą ilość wyszukań, tymczasem według badań Hitwise to właśnie frazy z długiego ogona generują około 70% ruchu w Internecie.

Szybsze i tańsze efekty

Słowa kluczowe z długiego ogona charakteryzują się znacznie mniejszą konkurencją w porównaniu do fraz ogólnych, dzięki czemu ich wypozycjonowanie jest znacznie prostsze i przynosi szybsze efekty.

Wysoka konwersja

Użytkownicy wyszukując frazy z długiego ogona mają najczęściej sprecyzowane oczekiwania i doskonale wiedzą czego im potrzeba i są gotowi do dokonania zakupu. Jeśli trafią na stronę, która odpowiada ich oczekiwaniom, szansa na konwersję staje się bardzo wysoka.

pozycjonowanie długiego ogona słów kluczowych

Klienci o nas

 • Image
  “Pragnę polecić firmę Virtual Development jako profesjonalistę w branży internetowej, rzetelność i jakość usług stoją zawsze na najwyższym poziomie”
  Mateusz Szprynger
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Komleksowe podejście do realizowanych działań i profesjonalna obsługa zasługuje na nasze pełne uznanie i polecenie innym firmom”
  Tomasz Pąsik
  Dyrektor Zarządzający
 • Image
  “Pracownicy Virtual Development to kompetentne osoby, które w każdej chwili służą swoją profesjonalną wiedzą. Współpraca z nimi to sama przyjemność”
  Marcin Iskierka
  Dyrektor Działu Sprzedaży
 • Image
  “O firmie Virtual Development można jasno powiedzieć, że zawsze z wielką uwagą i osobistym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych obowiązków i zadań”
  Karolina Kuzla
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Pracownicy firmy doradzili nam najlepsze frazy, żeby zaistnieć w Internecie. W szybkim tempie nasza strona znalazła się na nie na najwyższych miejscach”
  Jan Klimkiewicz
  Bonus Consulting

Media o nas