background

Google Shopping

 • Zwiększenie sprzedaży i rozwój biznesu
 • Rozpoznawalność marki
 • Wzrost zysków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę
Jasne zasady współpracy Kontakt →

Twoje produkty na szczycie wyników wyszukiwania

Kampania Google Shopping (kampania produktowa) to efektywny sposób na promocję konkretnych produktów w wynikach wyszukiwania Google. Reklamy wyświetlane są w atrakcyjnej dla użytkownika formie, jeszcze przed kliknięciem widzi zdjęcie produktu, cenę oraz krótki opis. Taka forma reklamy charakteryzuje się wysoką konwersją, a płatność odbywa się jedynie, jeśli potencjalny klient przejdzie do Twojego sklepu internetowego.

Reklama Google Shopping aktywuje się, kiedy użytkownik wpiszę w wyszukiwarkę wybraną frazę kluczową. Na samej górze wyników wyszukiwania wyświetlą mu się konkretne oferty produktów wraz z podstawowymi informacjami - jeśli zdecyduje się przejść do sklepu, najprawdopodobniej jest już zainteresowany zakupem.

Zwiększenie Sprzedaży

Kampanie Google Shopping są dedykowanym rozwiązaniem dla sklepów internetowych i skutecznie zwiększają sprzedaż wybranych produktów.

Błyskawiczny Efekt

Reklamy są widoczne od razu po uruchomieniu kampanii - możesz pozyskać nowych klientów już od pierwszego dnia.

Pełna Kontrola Budżetu

Miesięczny budżet jest ustalany zawsze z góry i może być modyfikowany podczas trwania kampanii, a płatność za reklamę odbywa się jedynie jeśli użytkownik przejdzie do Twojego sklepu internetowego.

Zalety kampanii Google Shopping

google shopping kampanie vd
Skrócenie ścieżki sprzedażowej

Reklamy produktów w wynikach wyszukiwania skracają ścieżkę zakupową do minimum - potencjalny klient trafia od razu na podstronę z produktem, którym jest zainteresowany.

Duży zasięg kampanii

W wynikach wyszukiwania może wyświetlać się więcej niż jeden produkt z Twojej oferty, możesz też wspomagać się linkami sponsorowanymi Google Ads (reklama tekstowa w wyszukiwarce) oraz pozycjonowaniem, dzięki czemu Twoja oferta będzie widoczna w kilku miejscach w wynikach wyszukiwania Google.

Korzystny sposób rozliczeń

Budżet kampanii jest zawsze dopasowany do Twoich celów i możliwości, a płatność za reklamę odbywa się tylko wtedy, kiedy potencjalny klient kliknie w reklamę i przejdzie do sklepu (model CPC - koszt za kliknięcie).

Klienci o nas

 • Image
  “Pragnę polecić firmę Virtual Development jako profesjonalistę w branży internetowej, rzetelność i jakość usług stoją zawsze na najwyższym poziomie”
  Mateusz Szprynger
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Komleksowe podejście do realizowanych działań i profesjonalna obsługa zasługuje na nasze pełne uznanie i polecenie innym firmom”
  Tomasz Pąsik
  Dyrektor Zarządzający
 • Image
  “Pracownicy Virtual Development to kompetentne osoby, które w każdej chwili służą swoją profesjonalną wiedzą. Współpraca z nimi to sama przyjemność”
  Marcin Iskierka
  Dyrektor Działu Sprzedaży
 • Image
  “O firmie Virtual Development można jasno powiedzieć, że zawsze z wielką uwagą i osobistym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych obowiązków i zadań”
  Karolina Kuzla
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Pracownicy firmy doradzili nam najlepsze frazy, żeby zaistnieć w Internecie. W szybkim tempie nasza strona znalazła się na nie na najwyższych miejscach”
  Jan Klimkiewicz
  Bonus Consulting

Media o nas