background

Reklama YouTube

 • Zwiększenie sprzedaży i rozwój biznesu
 • Rozpoznawalność marki
 • Wzrost zysków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę
Jasne zasady współpracy Kontakt →

Zdobądź nowych Klientów i buduj świadomość marki

YouTube to często niedoceniane przez reklamodawców miejsce, tymczasem jest to druga po Google największa wyszukiwarka na Świecie, którą miesięcznie odwiedza około 16 milionów użytkowników w Polsce.

Materiały wideo to najbardziej angażujące treści w Internecie - dobrze spersonalizowany spot reklamowy to efektywne narzędzie zarówno do przyciągania nowych użytkowników, jak i budowania świadomości marki w Internecie.

Zajmujemy się kompleksową obsługą kampanii reklamowych w YouTube - pomożemy Ci w przygotowaniu odpowiednich spotów reklamowych, doborze grup oraz miejsc docelowych oraz konfiguracji kampanii tak, by jak najlepiej wypełniała Twoje cele biznesowe.

Budowanie Świadomości Marki

Wideo jest najbardziej angażującą treścią w Internecie - odpowiednio dopasowany do użytkownika spot zapada w pamięci i wzmacnia świadomość Twojej marki.

Generowanie Potrzeb Zakupowych

Trafiając do potencjalnych klientów, którzy nie znają jeszcze Twojego produktu lub usługi możesz wzbudzić w nich potrzebę zakupową i od razu skierować na konwersję.

Wsparcie Innych Form Promocji

Spoty reklamowe na YouTube to doskonały sposób na uzupełnienie pozostałych działań marketingowych.

Jak działa reklama YouTube?

Reklamy w YouTube to przede wszystkim spoty reklamowe, które wyświetlane są przed, po lub w trakcie filmu, który ogląda użytkownik, choć mogą to też być standardowe bannery reklamowe jak w przypadku Kampanii Display lub nakładki reklamowe na filmie, które mają formę tekstową lub graficzną. W przypadku spotów reklamowych, reklama może być wyświetlana na dwa sposoby:

TrueView In-Stream

Spot reklamowy wyświetlany jest przed, po lub w trakcie materiału wideo, użytkownik może pominąć reklamę, jednak zapłacisz jedynie jeśli obejrzy przynajmniej 30 sekund spotu

TrueView Discovery

Miniatura Twojego spotu w formie grafiki z tytułem i krótkim opisem, który wyświetla się w wynikach wyszukiwania YouTube, zapłacisz tylko jeśli użytkownik kliknie w miniaturę

Kierowanie Reklamy YouTube

Demografia

Targetowanie na podstawie płci, wieku, narodowości oraz lokalizacji odbiorców

Zainteresowania

Kierowanie reklam na podstawie aktywności użytkowników w Internecie

Słowa Kluczowe

Wyświetlanie reklam użytkownikom na podstawie wybranych słów kluczowych

Tematyka

Wyświetlanie reklam na kanałach związanych z konkretnym tematem

Miejsca Docelowe

Kierowanie reklam na wybrane przez reklamodawcę kanały i filmy

Remarketing

Wyświetlanie reklam osobom, które oglądały wcześniej Twoje filmy

Korzyści Reklamy YouTube

reklama youtube korzyści
Precyzyjne Kierowanie

Reklamy YouTube, podobnie jak w przypadku innych kampanii Google Ads, mogą być kierowane bardzo precyzyjne do właściwej grupy docelowej - jako kryteria możemy zastosować dane demograficzne, tematyki kanałów i filmów, zainteresowań użytkowników, miejsc docelowych lub słów kluczowych.

Stosunkowo Niski Koszt

YouTube powoli wypiera tradycyjne media, takie jak telewizja czy radio, tymczasem koszt reklamy jest tam zdecydowanie niższy - opłata za obejrzenie reklamy wynosi od kilku do kilkunastu groszy, a płatność naliczana jest jedynie wtedy, kiedy użytkownik obejrzy przynajmniej 30 sekund reklamy.

Ogromny Zasięg

YouTube to druga, zaraz po Google, największa wyszukiwarka na Świecie, z której korzysta około 20 milionów polskich Internautów, wśród nich są także Twoi potencjalni Klienci.

Klienci o nas

 • Image
  “Pragnę polecić firmę Virtual Development jako profesjonalistę w branży internetowej, rzetelność i jakość usług stoją zawsze na najwyższym poziomie”
  Mateusz Szprynger
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Komleksowe podejście do realizowanych działań i profesjonalna obsługa zasługuje na nasze pełne uznanie i polecenie innym firmom”
  Tomasz Pąsik
  Dyrektor Zarządzający
 • Image
  “Pracownicy Virtual Development to kompetentne osoby, które w każdej chwili służą swoją profesjonalną wiedzą. Współpraca z nimi to sama przyjemność”
  Marcin Iskierka
  Dyrektor Działu Sprzedaży
 • Image
  “O firmie Virtual Development można jasno powiedzieć, że zawsze z wielką uwagą i osobistym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych obowiązków i zadań”
  Karolina Kuzla
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Pracownicy firmy doradzili nam najlepsze frazy, żeby zaistnieć w Internecie. W szybkim tempie nasza strona znalazła się na nie na najwyższych miejscach”
  Jan Klimkiewicz
  Bonus Consulting

Media o nas