background

Linki Sponsorowane

 • Zwiększenie sprzedaży i rozwój biznesu
 • Rozpoznawalność marki
 • Wzrost zysków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę
Jasne zasady współpracy Kontakt →

Twoja strona na szczycie wyników wyszukiwania Google

Linki Sponsorowane Google Ads to reklama tekstowa, która przy odpowiedniej konfiguracji może wyświetlać się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania na dowolną frazę kluczową. Jest to jedna z najskuteczniejszych form reklamy w Internecie - ponad 90% użytkowników w Polsce korzysta z Google w poszukiwaniu produktów i usług.

Jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google i oferujemy kompleksową pomoc w planowaniu, uruchamianiu, monitorowaniu i optymalizacji kampanii linków sponsorowanych. Każda branża i biznes wymaga indywidualnego podejścia, dlatego opieramy nasze działania na ścisłej współpracy z Klientem, tak by zrealizować założone cele biznesowe przy jak najniższych możliwych kosztach.

Błyskawiczny Efekt

Reklama jest widoczna w wynikach wyszukiwaniu Google natychmiast po uruchomieniu kampanii linków sponsorowanych.

Precyzyjne Kierowanie

Dzięki kierowaniu reklamy na konkretne słowa kluczowe, trafiasz tylko do użytkowników, którzy są realnie zainteresowani produktem lub usługą, który oferujesz.

Budżet pod kontrolą

Budżet miesięczny jest zawsze ustalany z góry, a za reklamę płacisz tylko jeśli użytkownik kliknie w link i wejdzie na Twoją stronę internetową.

Czy linki sponsorowane są skuteczne?


Kampanie linków sponsorowanych mają jednak ogromny potencjał, ponieważ reklamy wyświetlają się na szczycie wyników wyszukiwania Google na konkretne zapytania użytkowników, dzięki czemu docierają jedynie do osób realnie zainteresowanych produktem lub usługą. Odpowiednia konfiguracja, dobór słów kluczowych, grupy docelowej oraz ciągłe monitorowanie i optymalizacja pozwalają osiągnąć wysoką konwersję i znaczący wzrost sprzedaży. Wyniki kampanii można dokładnie zmierzyć, dzięki czemu wiesz, czy realizuje założone cele oraz przede wszystkim, czy na niej zarabiasz.

linki sponsorowane adwords

Zakres Obsługi

Planowanie

Analizujemy branżę i dobieramy słowa kluczowe na podstawie Twoich celów biznesowych

Wdrożenie

Zajmujemy się konfiguracją kampanii oraz tworzymy skuteczne kreacje reklamowe

Optymalizacja

Monitorujemy prowadzoną kampanię i stale optymalizujemy dla osiągnięcia najlepszych efektów

Raportowanie

Tworzymy comiesięczne raporty, na podstawie których możesz ocenić opłacalność naszych działań

Klienci o nas

 • Image
  “Pragnę polecić firmę Virtual Development jako profesjonalistę w branży internetowej, rzetelność i jakość usług stoją zawsze na najwyższym poziomie”
  Mateusz Szprynger
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Komleksowe podejście do realizowanych działań i profesjonalna obsługa zasługuje na nasze pełne uznanie i polecenie innym firmom”
  Tomasz Pąsik
  Dyrektor Zarządzający
 • Image
  “Pracownicy Virtual Development to kompetentne osoby, które w każdej chwili służą swoją profesjonalną wiedzą. Współpraca z nimi to sama przyjemność”
  Marcin Iskierka
  Dyrektor Działu Sprzedaży
 • Image
  “O firmie Virtual Development można jasno powiedzieć, że zawsze z wielką uwagą i osobistym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych obowiązków i zadań”
  Karolina Kuzla
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Pracownicy firmy doradzili nam najlepsze frazy, żeby zaistnieć w Internecie. W szybkim tempie nasza strona znalazła się na nie na najwyższych miejscach”
  Jan Klimkiewicz
  Bonus Consulting

Media o nas