background

Google Ads - Cennik

 • Budżet zależy od Twoich potrzeb i możliwości
 • Budżet na reklamę zaczyna się od 1000 zł
 • Nasza prowizja to 20% (minimum 500 zł)

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę
Jasne zasady współpracy Kontakt →

Jak wyceniamy Kampanie Google Ads (AdWords)?


Na całkowity koszt kampanii Google Ads (AdWords) składa się budżet na reklamę oraz nasza prowizja za prace związane z przygotowaniem, zarządzaniem, monitorowaniem i optymalizacją. Pomożemy Ci określić optymalny budżet na podstawie Twoich celów biznesowych, możliwości oraz stawek za kliknięcie w branży, w której działasz.

Budżet na Reklamę

Budżet przeznaczony na reklamę powinien być skrojony na miarę, dlatego pomagamy w określeniu optymalnej wartości tak, byśmy mieli realną szansę na spełnienie założonych celów.

Nasze Wynagrodzenie

Wynagrodzenie za naszą pracę to 20% budżetu na reklamę, jednak nie mniej niż 300 zł.

Co wchodzi w skład obsługi?


Konsultacje i Doradztwo

Naszą pracę opieramy na ścisłej współpracy, dlatego konsultujemy Twoje cele i założenia oraz doradzamy na każdym etapie współpracy.

Kompleksowa Obsługa Kampanii

Zajmujemy się planowaniem i skonfigurowaniem kampanii, a następnie stale ją monitorujemy i optymalizujemy dla jak najlepszych efektów.

Raportowanie

Comiesięczne raporty pozwolą Ci dokładnie ocenić skuteczność naszych działań oraz postęp w realizacji założonych celów.

Klienci o nas

 • Image
  “Pragnę polecić firmę Virtual Development jako profesjonalistę w branży internetowej, rzetelność i jakość usług stoją zawsze na najwyższym poziomie”
  Mateusz Szprynger
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Komleksowe podejście do realizowanych działań i profesjonalna obsługa zasługuje na nasze pełne uznanie i polecenie innym firmom”
  Tomasz Pąsik
  Dyrektor Zarządzający
 • Image
  “Pracownicy Virtual Development to kompetentne osoby, które w każdej chwili służą swoją profesjonalną wiedzą. Współpraca z nimi to sama przyjemność”
  Marcin Iskierka
  Dyrektor Działu Sprzedaży
 • Image
  “O firmie Virtual Development można jasno powiedzieć, że zawsze z wielką uwagą i osobistym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych obowiązków i zadań”
  Karolina Kuzla
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Pracownicy firmy doradzili nam najlepsze frazy, żeby zaistnieć w Internecie. W szybkim tempie nasza strona znalazła się na nie na najwyższych miejscach”
  Jan Klimkiewicz
  Bonus Consulting

Media o nas