Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Bytom – Agencja SEO


Pozycjonowanie stron internetowych Bytom – Agencja SEO


Prowadzisz własną działalność gospodarczą i szukasz skutecznej metody promocji własnej firmy w centrum Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej, a konkretniej w Bytomiu? Miło Cię widzieć. 🙂 Okazuje się, że w dzisiejszych czasach przez m.in. rozwój Internetu, pozycjonowanie stron internetowych jest uważane za jedną z najskuteczniejszych form promocji własnego biznesu. Wysoki poziom widoczności w Internecie jest bardzo ważny w dzisiejszych czasach nie tylko dla bytomskich firm. Coraz częściej, jeśli szukamy jakiś informacji, pierwsze co robimy to zadajemy pytanie wyszukiwarce Google. Zajmując wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, Twoja bytomska firma ma szansę na zwiększenie sprzedaży i wejście w fazę dynamicznego rozwoju. Dowiedz się, jak możesz to osiągnąć.

Kampanie pozycjonowania stron internetowych w Bytomiu

Zastanawiasz się nad tym jak to wszystko możliwe? Co właściwie kryje się pod hasłem “pozycjonowanie stron internetowych”? Już wyjaśniamy. Pozycjonowanie stron www to coś więcej, niż osiąganie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Tego rodzaju działania można zaliczyć bardziej do długofalowej strategii rozwoju Twojej firmy. 

Bez względu na to, czy pozycjonujesz stronę www z Bytomia, czy pochodzisz z innego miasta w konurbacji górnośląskiej, zawsze jako agencja SEO podchodzimy do tego tematu kompleksowo. Spośród znanych metod pozycjonowania stron internetowych, wybierzemy najlepsze działania dla Twojej firmy, aby maksymalizować dla Ciebie zyski ze współpracy. Co zatem będziemy brać pod uwagę, pozycjonując Twoją firmę z Bytomia?

Pozycjonowanie sklepów internetowych z Bytomia

Jeśli prowadzisz własny sklep internetowy, na pewno spotkałeś się z problemem braku ruchu na Twojej stronie. Nie przejmuj się, taki problem może spotkać wszystkich nie tylko bytomian. Ważne jest jednak to, co z tym zrobisz. Jeśli odpowiednio szybko zajmiesz się pozycjonowaniem sklepu internetowego, masz szansę nie tylko zapomnieć o tym problemie, ale także wyprzedzić swoją konkurencję. W przeciwnym razie, użytkownicy dalej nie będą odwiedzali Twojego e-sklepu, ponieważ nie będą go widzieli w Google.

Pozycjonowanie stron www

Jeśli chcesz, aby Twoja firmowa strona internetowa przynosiła określone zyski, musi być ona widoczna w sieci na branżowe słowa kluczowe. Zdecydowana mniejszość użytkowników będzie znała nazwę Twojej firmy, aby znaleźć oferowane przez Ciebie produkty lub usługi. Raczej w tym celu użytkownicy będą wykorzystywali słowa związane z Twoją działalnością, a zatem z Twoją branżą. 

Pozycjonowanie stron internetowych Bytom
Źródło: Google Maps

Jeśli nie zajmujesz się pozycjonowaniem strony www w odpowiedni sposób, to osoby poszukujące tego typu informacji będą trafiały do Twojej konkurencji. Nie zajmując się widocznością Twojej strony w Google, pozbawiasz się możliwości dotarcia do potencjalnych klientów i nie wykorzystujesz szansy wynikającej np. z popularności oferowanych przez Ciebie produktów lub usług.

Pozycjonowanie długiego ogona

Użytkownicy wiedzą czego szukają i wiedzą jak to wyrazić. Dlatego coraz częściej mówi się o skuteczności tzw. fraz long tail. Uwzględnia się je w pozycjonowaniu, aby odpowiadać na precyzyjne intencje wyszukiwania użytkowników. Im dłuższe jest zapytanie, tym więcej posiada szczegółów.

Takie osoby wiedzą czego szukają, a jeśli trafią na wynik, który ich zadowoli, jest większa szansa na to, że dokonają konwersji – czyli np. zakupu lub zapisu do newslettera. Wykorzystując pozycjonowanie długiego ogona na potrzeby Twojej bytomskiej firmy, masz szansę szybko zyskać nowych klientów.

Pozycjonowanie lokalne w Bytomiu

Pozycjonując stronę internetową lokalnie w Bytomiu, ułatwiasz znalezienie Twojej firmy nie tylko mieszkańcom, ale także turystom, kierowcom przejeżdżającym przez powiat bytomski itp. Za sprawą takich narzędzi jak wizytówki internetowe w Google Moja Firma, dbasz o swoją widoczność w sieci, ale także wyciągasz rękę w stronę konsumentów, którzy chcą znaleźć siedzibę Twojej firmy w Bytomiu lub stacjonarny punkt sprzedaży.

Dlaczego warto pozycjonować stronę www w Bytomiu?

Zajmując się pozycjonowaniem swojej strony internetowej lub sklepu internetowego, podejmujesz działania znacznie szersze, niż się może wydawać. Dbasz o wizerunek marki, zwiększasz jej rozpoznawalność, a także masz szansę kreować pozytywne doświadczenia użytkowników. To wszystko możesz zawdzięczać odpowiednim działaniom pozycjonującym Twoją stronę internetową.

Jeśli chcesz, aby to wszystko było możliwe – musisz zajmować jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Jeśli Ci się to uda, można mówić o skutecznym pozycjonowaniu stron internetowych. Dlaczego? Ponieważ użytkownicy zdecydowanie najczęściej wybierają wyniki wyszukiwań, które znajdują się na pierwszych trzech pozycjach w Google. Spójrz na poniższy wykres.

VD Pozycjonowanie stron internetowych Bytom - Agencja SEO

Przedstawia on to współczynnik CTR dla poszczególnych pozycji w Google. Czyli tak naprawdę to – jakie są wybory użytkowników. Strony internetowe, które są prezentowane przez wyszukiwarkę na pierwszych 3 pozycjach, zgarniają ponad połowę wszystkich kliknięć użytkowników. Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu swojej strony, masz szansę na zdecydowanie większą ilość odwiedzin Twojej strony, niż w przypadku zajmowania odległych pozycji w Google.

Na jakie frazy warto pozycjonować strony www w Bytomiu?

Pozycjonowanie stron internetowych to złożony proces, który wymaga dużego skupienia i myślenia analitycznego. Każda branża w każdym mieście, może poszczycić się różnym poziomem atrakcyjności z perspektywy pozycjonowania stron www. Można ją ocenić na podstawie tego, czego szukają użytkownicy w kontekście Bytomia.

Spójrz na tabelę z przykładami fraz związanych z Bytomiem, które często wykorzystują użytkownicy. Podane obok nich liczby, są szacunkowymi średnimi liczbami wyszukiwań w ciągu miesiąca. Oznacza to, że jeśli Twoja strona będzie skutecznie pozycjonowana na te słowa kluczowa, to ma ona szansę na wykorzystanie sporej części tej liczby na swoją korzyść.

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Word Bytom4 200
Taxi Bytom2 800
Mieszkania Bytom2 200
Fryzjer Bytom1 800
Restauracja Bytom1 400
Pozycjonowanie stron Bytom50

W zestawieniu z danymi dotyczącymi poszukiwań pozycjonowania stron internetowych w Bytomiu, oznacza to, że niewiele przedsiębiorstw szuka tej formy promocji – to Twoja szansa. Im wcześniej rozpoczniesz pozycjonowanie swojej strony, tym lepiej dla Twojego biznesu.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w Bytomiu?

Na koszt pozycjonowania stron www wpływa tak wiele zmiennych, że ciężko przedstawić konkretne ceny dla tej usługi, czy nawet popularne widełki cenowe. W cenie pozycjonowania stron internetowych, należy uwzględnić m.in. wielkość Twojego serwisu, ilość niedociągnięć i ich skalę, a przede wszystkim – Twoje oczekiwania względem tego typu działań. Dlatego bez przynajmniej tego typu informacji, wycena pozycjonowania stron www jest bezcelowa.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztowało pozycjonowanie strony internetowej dla Twojej firmy w Bytomiu – skontaktuj się z nami! Możemy omówić Twoją sytuację np. podczas bezpłatnych konsultacji SEO. Przekażesz nam wszystkie istotne informacje, a my przedstawimy Ci najbardziej skuteczną strategię pozycjonowania strony internetowej dla Twojego biznesu. Do usłyszenia! 🙂 

Sprawdź pozycjonowanie lokalne w innych miastach:

Pozycjonowanie Warszawa / Pozycjonowanie Kraków / Pozycjonowanie Łódź / Pozycjonowanie Wrocław / Pozycjonowanie Poznań / Pozycjonowanie Gdańsk / Pozycjonowanie Szczecin / Pozycjonowanie Bydgoszcz / Pozycjonowanie Lublin / Pozycjonowanie Białystok / Pozycjonowanie Katowice / Pozycjonowanie Gdynia / Pozycjonowanie Częstochowa / Pozycjonowanie Radom / Pozycjonowanie Toruń / Pozycjonowanie Sosnowiec / Pozycjonowanie Rzeszów / Pozycjonowanie Kielce / Pozycjonowanie Gliwice / Pozycjonowanie Olsztyn / Pozycjonowanie Zabrze / Pozycjonowanie Bielsko-Biała / Pozycjonowanie Bytom / Pozycjonowanie Zielona Góra / Pozycjonowanie Rybnik / Pozycjonowanie Ruda Śląska / Pozycjonowanie Opole / Pozycjonowanie Tychy / Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski / Pozycjonowanie Elbląg / Pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza / Pozycjonowanie Płock / Pozycjonowanie Wałbrzych / Pozycjonowanie Włocławek / Pozycjonowanie Tarnów / Pozycjonowanie Chorzów / Pozycjonowanie Koszalin / Pozycjonowanie Legnica / Pozycjonowanie Grudziądz / Pozycjonowanie Jaworzno / Pozycjonowanie Słupsk / Pozycjonowanie Jastrzębie-Zdrój / Pozycjonowanie Nowy Sącz / Pozycjonowanie Jelenia Góra / Pozycjonowanie Siedlce / Pozycjonowanie Mysłowice / Pozycjonowanie Konin / Pozycjonowanie Piła / Pozycjonowanie Piotrków Trybunalski / Pozycjonowanie Lubin / Pozycjonowanie Inowrocław / Pozycjonowanie Ostrów Wielkopolski / Pozycjonowanie Suwałki / Pozycjonowanie Stargard / Pozycjonowanie Gniezno / Pozycjonowanie Ostrowiec Świętokrzyski / Pozycjonowanie Siemianowice Śląskie / Pozycjonowanie Głogów / Pozycjonowanie Pabianice / Pozycjonowanie Leszno / Pozycjonowanie Żory / Pozycjonowanie Zamość