Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Słupsk – Agencja SEO [Reklama]


Pozycjonowanie stron internetowych Słupsk – Agencja SEO [Reklama]


Szukasz agencji SEO, która zajmie się reklamą Twojej słupskiej firmy? Zdajesz sobie sprawę jak ważne są w dzisiejszych czasach działania promocyjne i chciałbyś skutecznie reklamować swój biznes? Musimy przyznać, że trafiłeś pod właściwy adres. Jako doświadczona agencja SEO pomogliśmy przez kilkanaście lat naszej działalności bardzo wielu przedsiębiorcom, a teraz przyszła kolej na Twoją firmę ze Słupska. Reklama w Google to dość szerokie pojęcie, jednak specjalizujemy się w jednej z najskuteczniejszych jej odmian – pozycjonowaniu stron internetowych.

Reklama w Google w Słupsku? Wybierz pozycjonowanie stron

Zastanawiasz się nad odpowiednią formą reklamy dla Twojej firmy z województwa pomorskiego i trafiłeś na naszą stronę. Nie dziwi nas ten fakt, ponieważ pozycjonowanie stron internetowych jest coraz częściej uznawane za jedno z najbardziej skutecznych działań reklamowych, nie tylko w Internecie. Dlaczego?

Jest to spowodowane m.in. bardzo dużym zasięgiem oddziaływania. Dostęp do Internetu w Polsce ma zdecydowana większość ludności, a ponadto pozycjonując stronę internetową masz szansę dotrzeć także za granicę naszego kraju. Co więcej, w porównaniu z innymi mediami masowymi, reklama w Google jest po prostu stosunkowo tania. Dlatego coraz częściej wybierając działania promocyjne dla swojej firmy, przedsiębiorcy stawiają na pozycjonowanie stron internetowych w Google i trzeba przyznać, że słusznie.

Dlaczego warto reklamować się w Google w Słupsku?

Reklama w Google, a w tym pozycjonowanie stron internetowych, to przede wszystkim zadbanie o dobrą widoczność w wyszukiwarce. Dlaczego? Użytkownicy wykorzystując Google skupiają swoją uwagę tylko na kilku pierwszych wynikach wyszukiwania. Dlatego mówi się, że strony zajmujące niskie pozycje w Google, a szczególnie te z kolejnych stron wyników wyszukiwania, są po prostu niewidoczne. Przyjrzyj się poniższemu wykresowi.

VD Pozycjonowanie stron internetowych Słupsk - Agencja SEO [Reklama]

Wskaźnik CTR to najprościej mówiąc określenie tego, jak często użytkownicy wybierają poszczególną pozycję w wynikach wyszukiwania. Są to oczywiście uśrednione rezultaty i dla różnych wyszukiwań wartości mogą być różne, jednak wskazuje to na tendencje wyborów użytkowników. Największą popularnością cieszą się strony z pozycji 1-4. Pozycjonując swoją stronę internetową, masz szansę się tam znaleźć. Dlatego pozycjonowanie stron www jest skutecznym sposobem na reklamę Twojej słupskiej firmy.

Kampanie reklamowe w Google – pozycjonowanie dla Słupska

Wiesz już jak ważne jest pozycjonowanie stron internetowych w dzisiejszych czasach i jakie są wybory użytkowników. Teraz przedstawimy Ci kilka podstawowych działań, na które możesz liczyć współpracując z naszą agencją SEO. Przede wszystkim, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz kompleksowo. 

Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji przedstawimy Ci najkorzystniejszą strategię pozycjonowania dla Twojej słupskiej firmy. Nie będziemy trzymać się kurczowo schematów, a spośród wszystkich możliwych działań, wybierzemy zlepek tych, które będą najlepsze dla rozwoju Twojej firmy. Na czym będziemy bazować?

Pozycjonowanie stron w Google

Pozycjonowanie stron internetowych oprócz zadbania o odpowiednią widoczność Twojej firmy, ma do zaoferowania znacznie więcej. Dostosowanie strony do czynników mających wpływ na jej pozycję w Google, będzie oznaczało m.in. dostarczanie pozytywnych doświadczeń użytkowników. Pozycjonując swoją stronę dbasz także o odpowiednią rozpoznawalność marki itp.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Słupsku

Pomimo, że Google ma zasięg ogólnoświatowy, to działania z zakresu pozycjonowania stron w wyszukiwarce mogą mieć także charakter lokalny. Dzięki narzędziom takim jak Google Moja Firma zadbasz o to, aby słupszczanie oraz turyści mogli w łatwy sposób trafić do Twojego sklepu lub biura za sprawą Google Maps. Twoja firma pojawi się w rozszerzonych wynikach wyszukiwania, dzięki czemu możesz zyskać jeszcze więcej powierzchni reklamowej w Google dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie sklepów internetowych ze Słupska

Jeśli działasz w branży e-commerce i chcesz zająć się reklamą swojego słupskiego sklepu, również możemy Ci pomóc. Pozycjonowanie sklepów internetowych w dużej mierze nie różni się od pozycjonowania stron z technicznego punktu widzenia, jednak wymaga znajomości tzw. platform e-commerce. 

Pozycjonowanie stron internetowych Słupsk
Źródło: Google Maps

Do jednych z najpopularniejszych można zaliczyć (wtyczkę do WordPress) Woocommerce oraz PrestaShop. Przez kilkunastoletni okres naszej działalności dokładnie poznaliśmy te oraz inne platformy i współpracowaliśmy z wieloma sklepami internetowymi. Teraz możemy pomóc również Tobie.

Przykłady fraz do reklamowania w Google firmy ze Słupska

Pozycjonowanie stron internetowych jest w dużej mierzę związane z różnymi słowami kluczowymi. Chodzi o to, że jeśli użytkownik wpisze w wyszukiwarkę daną frazę, to otrzyma listę wyników z nią związanych. Jeśli Twoja strona będzie na nią pozycjonowana, to może znaleźć się na 1 pozycji w Google, czyli najczęściej wybieranej przez użytkowników. Każde miasto posiada inne powiązane z nim frazy, które można uznać za atrakcyjne. Jak wygląda sytuacja w Słupsku pod tym względem?

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Mieszkania na sprzedaż Słupsk2 500
Word Słupsk1 900
Słupsk atrakcje1 800
Pizza Słupsk1 400
Apteka Słupsk1 400
Pozycjonowanie Słupsk30
Reklama Słupsk100

Pozycjonując stronę internetową swojej firmy, możesz wykorzystać zainteresowanie użytkowników danymi frazami, jeśli prowadzisz działalność z nimi związaną. Jeśli posiadasz biuro nieruchomości, to zajmując 1 pozycję w Google w wynikach na frazę “Mieszkania na sprzedaż Słupsk” możesz być pewny, że znaczna część użytkowników, trafi właśnie na Twoją stronę.

Pozycjonowanie strony w Słupsku rozpocznij od audytu SEO

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem z nami współpracy i chcesz, aby nasza agencja SEO zajęła się reklamowaniem Twojej firmy w Google – możesz rozpocząć od zgłoszenia się do nas po bezpłatny audyt SEO. Na podany adres e-mail przekażemy Ci dokument, który będzie zawierał ocenę Twojej strony pod kątem czynników wpływających na osiągane przez Ciebie pozycję w Google. Będzie to świetny temat do pierwszej rozmowy np. podczas bezpłatnych konsultacji SEO. Wskaż nam dogodny dla Ciebie termin, a my do Ciebie zadzwonimy. Czekamy, aby Ci pomóc.

Sprawdź pozycjonowanie lokalne w innych miastach:

Pozycjonowanie Warszawa / Pozycjonowanie Kraków / Pozycjonowanie Łódź / Pozycjonowanie Wrocław / Pozycjonowanie Poznań / Pozycjonowanie Gdańsk / Pozycjonowanie Szczecin / Pozycjonowanie Bydgoszcz / Pozycjonowanie Lublin / Pozycjonowanie Białystok / Pozycjonowanie Katowice / Pozycjonowanie Gdynia / Pozycjonowanie Częstochowa / Pozycjonowanie Radom / Pozycjonowanie Toruń / Pozycjonowanie Sosnowiec / Pozycjonowanie Rzeszów / Pozycjonowanie Kielce / Pozycjonowanie Gliwice / Pozycjonowanie Olsztyn / Pozycjonowanie Zabrze / Pozycjonowanie Bielsko-Biała / Pozycjonowanie Bytom / Pozycjonowanie Zielona Góra / Pozycjonowanie Rybnik / Pozycjonowanie Ruda Śląska / Pozycjonowanie Opole / Pozycjonowanie Tychy / Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski / Pozycjonowanie Elbląg / Pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza / Pozycjonowanie Płock / Pozycjonowanie Wałbrzych / Pozycjonowanie Włocławek / Pozycjonowanie Tarnów / Pozycjonowanie Chorzów / Pozycjonowanie Koszalin / Pozycjonowanie Legnica / Pozycjonowanie Grudziądz / Pozycjonowanie Jaworzno / Pozycjonowanie Słupsk / Pozycjonowanie Jastrzębie-Zdrój / Pozycjonowanie Nowy Sącz / Pozycjonowanie Jelenia Góra / Pozycjonowanie Siedlce / Pozycjonowanie Mysłowice / Pozycjonowanie Konin / Pozycjonowanie Piła / Pozycjonowanie Piotrków Trybunalski / Pozycjonowanie Lubin / Pozycjonowanie Inowrocław / Pozycjonowanie Ostrów Wielkopolski / Pozycjonowanie Suwałki / Pozycjonowanie Stargard / Pozycjonowanie Gniezno / Pozycjonowanie Ostrowiec Świętokrzyski / Pozycjonowanie Siemianowice Śląskie / Pozycjonowanie Głogów / Pozycjonowanie Pabianice / Pozycjonowanie Leszno / Pozycjonowanie Żory / Pozycjonowanie Zamość