Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Wrocław – Agencja SEO


Pozycjonowanie stron internetowych Wrocław – Agencja SEO


Prowadzisz własną działalność we Wrocławiu i chcesz rozpocząć działania promocyjne swojej firmy? Świetnie trafiłeś 🙂 Pozycjonowanie stron to obecnie jedna ze skuteczniejszych metod promowania własnego biznesu. W dzisiejszych czasach duża część firm dynamicznie przenosi swoją działalność do Internetu, ponieważ to właśnie w Google szuka się informacji o produktach i usługach. Jeśli chcesz, aby potencjalni klienci poszukując informacji z Twojej branży, trafiali właśnie do Ciebie. To wchodząc na tę stronę, zrobiłeś pierwszy krok, aby właśnie tak się stało. Pomożemy Ci poprawić widoczność Twojej strony w Google.

Szukasz agencji pozycjonującej strony www we Wrocławiu?

Jesteśmy agencją SEO, która swoją siedzibę ma we Wrocławiu. Jeśli zależy Ci na bliskości współpracującej ze sobą firmy, na pewno się nie zawiedziesz. W mieście stu mostów i spotkań możesz liczyć na bezpośredni kontakt. Jeżeli wolisz kontaktować się twarzą w twarz, bez problemu umówimy się na spotkanie i porozmawiamy o strategii pozycjonowania Twojej strony internetowej. Przekażesz nam wszystkie istotne informacje, a my będziemy mogli Ci pomóc, dopasowując działania pozycjonujące strony www do sytuacji Twojej firmy. 

Dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie strony internetowej we Wrocławiu?

Pozycjonowanie strony www własnej firmy to inwestycja długofalowa. Trudno szukać efektów na drugi dzień, czy już w następnym tygodniu. Prawdziwe owoce współpracy przyjdą raczej nieco później, jednak gdy to nastąpi – Twoja firma na pewno to odczuje.

Region Dolnego Śląska jest świetnym miejscem na prowadzenie własnego biznesu. Świetna komunikacja z innymi regionami w Polsce oraz w Europie sprawia, że do Wrocławia ściągają całe rzesze nie tylko turystów, ale także mieszkańców, studentów, przedsiębiorców itp. To stwarza firmom we Wrocławiu niepowtarzalne możliwości docierania do ogromnych liczb klientów. 

pozycjonowanie strony internetowej we Wrocławiu

Jednak, aby było to możliwe konieczne jest zadbanie o wysokie pozycję firmowej strony w wyszukiwarce Google. Dbając o odpowiednią widoczność, wrocławskie przedsiębiorstwa mogą osiągnąć naprawdę bardzo wiele. Dlaczego jeszcze warto inwestować w pozycjonowanie strony www?

  • Będziesz mógł liczyć na lepszy wizerunek marki;
  • Pozycjonując stronę firmy, zwiększy się jej rozpoznawalność nie tylko we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku, ale także w całej Polsce;
  • Dasz firmie pozytywny impuls do zwiększenia sprzedaży.

Pozycjonowanie strony internetowej rozpocznij od audytu SEO!

Jeśli agencja SEO ma wypełniać swoje działania pozycjonerskie, musi mieć do tego rzetelne źródło informacji. W przypadku rozpoczynania współpracy z firmą pozycjonującą strony www, świetnie do tego nada się bezpłatny audyt SEO. Tak się składa, że możesz go od nas otrzymać. Wystarczy, że podasz link swojej strony internetowej oraz dane kontaktowe, a my odeślemy Ci wykonany audyt SEO na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Będzie to świetne rozwiązanie, aby nawiązać pierwszy kontakt, a następnie obrać odpowiednią strategię pozycjonowania dla Twojej strony internetowej. Wiedząc jak ważna jest widoczność dla wrocławskich firm, nie czekaj. Im wcześniej rozpoczniemy działania pozycjonujące Twoją stronę, tym szybciej zostaniesz świadkiem przewidywanych efektów.

Jakie słowa kluczowe mogą być atrakcyjne dla pozycjonowanych stron we Wrocławiu?

Spójrz co możesz zyskać dzięki wysokim pozycjom w Google. Każde hasło generuje jakiś ruch w wyszukiwarce. Jeśli Twoja strona będzie wypozycjonowana na określoną frazę, która jest często wpisywana w Google przez użytkowników, masz szansę zebrać znaczną część z tego ruchu w Internecie. Przyjrzyjmy się teraz temu, jak prezentują się przykładowe frazy związane z regionem wrocławskim w kontekście ich liczby wyszukiwań w Google przez Twoich potencjalnych klientów:

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Hotele Wrocław15 000
Noclegi Wrocław13 000
Fryzjer Wrocław12 000
Ksero Wrocław8 100
Restauracje Wrocław6 200
Pozycjonowanie stron Wrocław450

Skuteczne pozycjonowanie w Google dla wrocławskich firm

Na pewno zastanawiasz się, jak może wyglądać pozycjonowanie Twojej firmy w Google. Przede wszystkim zaczniemy od rozmowy z Tobą. Powiesz nam jakie są Twoje założenia, co chcesz zrealizować, w jaki sposób wypozycjonowanie Twojej strony ma Ci pomóc, a my utrzymując z Tobą ciągły kontakt, rozpoczniemy szeroko rozumiane pozycjonowanie stron. 

Jednak jeśli ma być to możliwe, będziemy potrzebowali do tego konkretnego i rzetelnego źródła informacji. Dlatego stawiamy na relacje z Tobą, abyś mógł dostarczać nam jak najwięcej danych, a my po przeprowadzeniu pogłębionej analizy Twojego serwisu, będziemy mogli wykorzystywać te dane na potrzeby działań pozycjonerskich. Przyjrzyj się teraz temu z bliska, jak to u nas wygląda:

Pogłębiony wywiad i audyt SEO

Pamiętaj, że jako agencja SEO swoją siedzibę mamy we Wrocławiu. Jeśli chcesz możesz skorzystać z możliwości spotkania z nami, abyśmy mogli wyjaśnić Ci wszystkie istotne aspekty związane z pozycjonowaniem strony Twojej firmy.

Analiza Twojej sytuacji i przedstawienie danych

Gdy już przekażesz nam wszystkie istotne informacje, audyt SEO będzie wykonany, będziemy mogli przejść do analizy sytuacji Twojej firmy w Google. Konieczne będzie m.in. zbadanie Twojej konkurencji itp.

Strategia SEO dla wrocławskiej firmy

Zdobywając najważniejsze informacje, będziemy zbierali dane potrzebne do wyboru odpowiedniej strategii pozycjonowania stron dla Twojej firmy. Musi odznaczać się ona indywidualnością, ponieważ każda sytuacja jest inna. Będzie to widoczne zarówno przy doborze słów kluczowych oraz przy innych czynnościach, takich jak optymalizacja itp.

Google Moja Firma

Dbając o wysokie pozycję na lokalnym, dolnośląskim rynku, konieczne będzie założenie wizytówki Google Moja Firma – szczególnie na terenie Wrocławia. To oraz inne ważne czynności z punktu widzenia pozycjonowania lokalnego, wykonamy za Ciebie.

  • Utrzymanie kontaktu i raportowanie postępów pozycjonowania

Przez cały okres współpracy pozostaniemy w ciągłym kontakcie. Otrzymasz dedykowany Panel Klienta w naszym narzędziu monitoringu pozycji, w którym codziennie będziesz mógł sprawdzać sytuację w Google Twojej strony internetowej.

Jaki jest cennik dla pozycjonowania stron we Wrocławiu?

Przedstawianie sztywnego cennika w przypadku działań pozycjonerskich jest po prostu niewłaściwe. Sytuacja każdej firmy jest inna, inne są atuty przedsiębiorstw, inne otoczenie bliższe oraz dalsze. Różnice zachodzą nie tylko na poziomie branż, ale także poszczególnych konkurencyjnych firm. Są to tylko przykładowe czynniki, które wpływają na to, jak można wycenić usługę pozycjonowania stron.

Dlatego ostateczny koszt działań pozycjonerskich można dopiero przedstawić po pierwszym kontakcie z nami. Jeśli interesuje Cię to, jak będzie finansowo wyglądało pozycjonowanie Twojej firmowej strony, nie czekaj – możesz zapisać się na bezpłatną konsultacje SEO, w której porozmawiamy z Tobą na temat sytuacji Twojej firmy. Skorzystaj z przycisku poniżej i wskaż termin, który Ci najbardziej odpowiada 🙂 

Bezpłatna konsultacja