Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Blog / Pozycjonowanie / Konsultacje SEO – [Cennik] – Szkolenia SEO [Oferta]


Konsultacje SEO – [Cennik] – Szkolenia SEO [Oferta]21 grudnia 2021 (Zaktualizowano: 3 stycznia 2023) 6-8 min. czytania

SEO, Pozycjonowanie stron, monitoring pozycji, analizowanie… Terminów w branży SEO jest całe mnóstwo i na początku trudno je wszystkie zrozumieć. Nikt przecież nie jest ekspertem od wszystkiego, a prowadząc własny biznes jesteś na pewno profesjonalistą w Twojej dziedzinie. Na szczęście nie musisz dalej się tym wszystkim zamartwiać, ponieważ jako specjaliści SEO wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Dla kogo konsultacja SEO?

Konsultacja SEO jest dla wszystkich osób, które:

 • Tworzą stronę internetową i chcą, aby spełniała ona wszelkie standardy SEO,
 • Wprowadzają zmiany lub udoskonalają swoją stronę internetową,
 • Oczekują poprawy wyników swojej strony pod kątem widoczności,
 • Szukają odpowiedzi na nurtujące je pytania z dziedziny SEO,
 • Nie wiedzą dlaczego dotychczasowe działania SEO, nie przyniosły efektu.

Dlaczego konsultacja SEO jest Ci potrzebna?

Konsultacje SEO to przede wszystkim dobry pomysł jeśli podejmujesz jakiekolwiek działania związane ze swoją stroną internetową. Jeśli to robisz, to oczekujesz jak najlepszych rezultatów, prawda? Może okazać się tak, że przy przebudowie swojej strony internetowej, migracji całego serwisu lub po prostu tworzeniu Twojej strony, popełnisz jakiś błąd techniczny z zakresu SEO, który całe Twoje starania spisze na marne i nie będziesz osiągał oczekiwanych rezultatów.Zapisując się na konsultacje SEO, dajesz sobie i Twojej stronie internetowej większe możliwości i szanse na sukces. Omówimy z Tobą Twoją sytuację, przyjrzymy się jej szczegółom, opowiesz nam o tym co jest dla Ciebie najważniejsze, a my przedstawimy Ci najlepsze metody działań, które umożliwią Ci realizację Twoich celów.

Czego się dowiem podczas konsultacji SEO?

 • Analiza Twojej sytuacji – podczas konsultacji SEO przeanalizujemy Twoją sytuację w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej Google. Na podstawie analizy przedstawimy Ci szczegółowe dane dotyczące osiąganych wyników przez Twoją stronę i dobierzemy najlepszą strategię, która umożliwi Ci wejście na szczyt wyników wyszukiwania.
 • Zlokalizowanie problemu – szybko zdiagnozujemy problem i wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży, zwrócimy uwagę na szczegóły, które przeoczyłeś lub które mogłeś uznać za nieistotne. Może być tak, że przez drobne niedopatrzenie, roboty wyszukiwarek nie uznają Twojej strony za najlepszą, nie pozwól na to.
 • Wybór odpowiedniej strategii – po przeanalizowaniu Twojej sytuacji i zlokalizowaniu problemu – nie zostawimy Cię. Wspólnie zastanowimy się nad tym, co dla Ciebie, Twojej firmy oraz strony internetowej będzie najbardziej korzystne. SEO charakteryzuje się tym, że każdy nawet najmniejszy szczegół należy wziąć pod uwagę, przy dobieraniu odpowiedniej strategii SEO. My Ci w tym wszystkim pomożemy.

Jak zapisać się na konsultacje SEO?

Proces zapisu na konsultacje SEO nie jest skomplikowany. Wystarczy, że:

 • Wybierzesz interesujący Cię pakiet konsultacji.
 • Wskażesz najbardziej odpowiadający Ci termin.
 • Zdecydujesz się na najbardziej dogodne miejsce konsultacji SEO i je opłacisz.
 • Gotowe! Teraz wystarczy tylko skontaktować się z nami we wskazanym terminie.
Przeczytaj również  Z jakich powodów strona nie jest widoczna w google ?

Konsultacje SEO – cennik

 • 200 zł. / godzina
 • 500 zł. / 3 godziny do wykorzystania w ciągu miesiąca
 • 900 zł. / 6 godzin do wykorzystania w ciągu miesiąca
 • Potrzebujesz indywidualnego pakietu? Skontaktuj się z nami, a uzgodnimy wszystkie niezbędne dla Ciebie szczegóły.

To na jaki pakiet konsultacji SEO się zdecydujesz, zależy tylko od Ciebie. Jednak może być tak, że zagadnienia występujące na Twojej stronie internetowej są dużo bardziej złożone i będziemy potrzebowali więcej Twojego czasu, aby pomóc Ci z jak największą starannością. Pamiętaj, że w celu dobrania najkorzystniejszego pakietu dla Twojej sytuacji, możemy Ci pomóc. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Jak wyglądają konsultacje SEO?

Konsultacja SEO będzie wyglądała tak, jak tego potrzebujesz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji we wskazanym przez Ciebie miejscu i czasie. Możesz wybrać jedną z opcji:

 • Rozmowa wideo – przez dogodny komunikator, np. Google Hangouts.
 • Rozmowa telefoniczna
 • Rozmowa e-mail lub chat – możemy udzielić Ci porad w ramach konsultacji za pośrednictwem skrzynki mailowej lub naszego profilu na facebooku.
 • Spotkanie osobiste w biurze we Wrocławiu (ul. Jesionowa 50/1, 50-504 Wrocław)

Jak przygotować się do konsultacji SEO?

Nie musisz się przejmować jeśli nie wiesz jak przygotować się do konsultacji SEO. Jesteś ekspertem w swojej branży i to nam wystarczy. Jeśli nie wiesz jakie pytania chcesz zadać, to w pierwszej kolejności my zapytamy Ciebie o najważniejsze kwestie. Twoje pytania z czasem się pojawią i z przyjemnością udzielimy Ci wszystkich odpowiedzi.

Nie czekaj, pozwól sobie wejść na szczyt – zapisz się na konsultację SEO 


Dodaj coś od siebie i zostaw komentarz na temat "Konsultacje SEO - [Cennik] - Szkolenia SEO [Oferta]"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *