Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Konin – Agencja SEO [Reklama]


Pozycjonowanie stron internetowych Konin – Agencja SEO [Reklama]


Szukasz agencji SEO, która zajmie się pozycjonowaniem strony internetowej Twojej konińskiej firmy? Możemy w takim razie powiedzieć, że – “jesteś w domu”. Jako agencja SEO specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron w Google i na przestrzeni kilkunastoletniej działalności pomogliśmy już wielu przedsiębiorcom z całej Polski. Teraz Ty możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów. Szczególnie warto się tym zainteresować teraz, gdy coraz częściej mówi się o tym, że pozycjonowanie stron internetowych to najlepsza forma reklamy w dzisiejszych czasach. Zainteresowany?

Agencja SEO Konin – pozycjonowanie stron w Google jako skuteczna reklama dla firm

Zastanawiasz się o co chodzi z tym całym pozycjonowaniem stron? Zacznijmy zatem od początku. Naszym zadaniem, jako agencji SEO, jest zadbanie o Twoją stronę internetową w taki sposób, aby wyświetlała się ona użytkownikom Google, na pierwszej pozycji w wynikach wyszukiwania. Dlaczego jest to ważne? To właśnie tę pozycję, najczęściej wybierają użytkownicy, gdy szukają informacji w Google. Skąd o tym wiemy? Dzięki wartości tzw. CTR dla poszczególnych pozycji pierwszej strony wyników wyszukiwania Google.

VD Pozycjonowanie stron internetowych Konin - Agencja SEO [Reklama]

Są to przybliżone wartości, jednak mówią nam o tym, jak często użytkownicy wybierają, którą pozycje w Google, gdy szukają informacji. Jak widzimy, tylko pierwszych 5 pozycji, może nam przynieść wystarczające zainteresowanie użytkowników. 

Co to oznacza dla Twojej strony? – Jeśli nie będzie zajmowała wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania, będzie ona niewidoczna dla użytkowników, a to oznacza brak wejść na stronę i zainteresowania Twoimi produktami lub usługami. Pozycjonowanie stron internetowych, może temu zapobiec.

Pozycjonowanie stron internetowych dla konińskich firm

Jako doświadczona agencja SEO, która pomogła w działaniach reklamowych wielu przedsiębiorcom z całej Polski wiemy, że do wypracowania najkorzystniejszej strategii pozycjonowania stron w Google dla Twojej firmy, niezbędna jest odpowiednia współpraca. Dlatego zawsze do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i kompleksowy oraz podczas współpracy stawiamy na bliskie relacje oraz wysoką efektywność.

Na potrzeby Twojej sytuacji, będziemy czerpać ze wszystkich najkorzystniejszych dla Ciebie rozwiązań. Bierzemy pod uwagę to, co naprawdę może wpłynąć pozytywnie na Twoją sytuację i pozostając z Tobą w ciągłym kontakcie, pozycjonujemy stronę Twojej firmy. Jak dokładnie może przebiegać współpraca Twojej firmy z Konina z naszą agencją SEO?

Wykonanie audytu SEO oraz przeprowadzenie rzetelnego wywiadu

Informacja w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. Dlatego dobrze jest wykonać pierwszy krok w kierunku pozycjonowania strony internetowej, zyskując wiedzę na temat Twojej strony i tego, jak wypada pod kątem czynników wpływających na jej pozycje w Google. W tym celu możesz zgłosić się do nas po bezpłatny audyt SEO. 

Pozycjonowanie stron internetowych Konin
Źródło: Google Maps

Następnie porozmawiamy z Tobą o stronie firmy, Twoich oczekiwaniach względem współpracy, a także planach rozwoju. Jeśli pozycjonowanie strony internetowej ma faktycznie wspierać Twoją firmy, musimy najpierw ją lepiej poznać.

Analiza Twojej sytuacji w Google

Gdy poznamy lepiej Twoją firmę, będziemy mogli przejść do dokładnej analizy Twojej sytuacji w Google. Będzie to opierało się na dogłębnym sprawdzeniu Twojej strony pod kątem SEO, rozeznaniu się w jej dotychczasowych pozycjach w Google, a także sprawdzimy to, jak funkcjonuje Twoja konkurencja itp. Wszystko to będzie miało wpływ na to, jakie działania z zakresu pozycjonowania stron należy wdrożyć i w jakiej kolejności.

Strategia pozycjonowania stron internetowych dla firm z Konina

Następnie przedstawimy Ci w prosty i przejrzysty sposób wyniki naszej analizy i poznamy Twoją opinie na ten temat. Przedyskutujemy najważniejsze aspekty, które należy poprawić na samym początku i przedstawimy Ci najkorzystniejszą strategię pozycjonowania strony w Google dla Twojej konińskiej firmy. 

Lokalne pozycjonowanie stron w Koninie

Działania z zakresu reklamy w Google można przeprowadzać również na Twoim lokalnym rynku. Mają one na celu dotarcie do większej liczby koninian oraz innych mieszkańców Twojego regionu. Przykładowo – stworzymy dla Ciebie internetową wizytówkę w Google Moja Firma, która pozwoli m.in. odnaleźć Twoją firmę z poziomu Google Maps. W pewnym sensie zyskasz także większą powierzchnię reklamową w wyszukiwarce, ponieważ pojawisz się w rozszerzonych wynikach wyszukiwania.

Kontrolowanie efektywności pozycjonowania stron w Google

Dla komfortu naszych klientów stworzyliśmy narzędzie do monitorowania pozycji w Google. Znajdziesz tam pozycje, które zajmuje Twoja strona w konkretnym dniu, na wszystkie słowa kluczowe, na które jest pozycjonowana. W dowolnej chwili będziesz mógł sprawdzić efekty naszej współpracy i jakie postępy udało się już poczynić Twojej stronie w rankingach Google.

Na jakie frazy warto reklamować się w Google w Koninie?

Pozycjonowanie stron w Google jest mocno związane ze słowami kluczowymi. Muszą one jak najlepiej pasować do Twojej firmy, aby na Twoją stronę trafiali użytkownicy, faktycznie poszukujący informacji tematy związane z Twoją działalnością. Dlatego często wybierane są branżowe słowa kluczowe, które generują potencjalnie duży ruch w wyszukiwarce. 

Jeśli chciałbyś zyskać więcej klientów z Twojego miasta, należy uwzględnić w nich także nazwę miejscowości. Każde miasto będzie posiadało nieco inne, często wykorzystywane przez użytkowników frazy. Jak przedstawia się sytuacja w Koninie?

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Konin jezioro3 200
Word Konin2 600
Hotel Konin1 300
Fryzjer Konin1 300
Restauracje Konin1 300
Pozycjonowanie stron Konin40
Reklama Konin60

Pozycjonując stronę internetową Twojej firmy na konkretne słowa kluczowe, masz szansę wykorzystać na swoją korzyść ruch, który generują w wyszukiwarce. Im wyższa będzie Twoja pozycja w Google, tym częściej użytkownicy będą wybierali Twoją stronę. 

Jeśli chciałbyś wykorzystać wysoki ruch w wyszukiwarce na korzyść swojej strony – skontaktuj się z nami. Rozpoczniemy pozycjonowanie strony internetowej Twojej firmy i pomożemy Ci reklamować Twoje produkty lub usługi w skuteczny sposób.

Sprawdź pozycjonowanie lokalne w innych miastach:

Pozycjonowanie Warszawa / Pozycjonowanie Kraków / Pozycjonowanie Łódź / Pozycjonowanie Wrocław / Pozycjonowanie Poznań / Pozycjonowanie Gdańsk / Pozycjonowanie Szczecin / Pozycjonowanie Bydgoszcz / Pozycjonowanie Lublin / Pozycjonowanie Białystok / Pozycjonowanie Katowice / Pozycjonowanie Gdynia / Pozycjonowanie Częstochowa / Pozycjonowanie Radom / Pozycjonowanie Toruń / Pozycjonowanie Sosnowiec / Pozycjonowanie Rzeszów / Pozycjonowanie Kielce / Pozycjonowanie Gliwice / Pozycjonowanie Olsztyn / Pozycjonowanie Zabrze / Pozycjonowanie Bielsko-Biała / Pozycjonowanie Bytom / Pozycjonowanie Zielona Góra / Pozycjonowanie Rybnik / Pozycjonowanie Ruda Śląska / Pozycjonowanie Opole / Pozycjonowanie Tychy / Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski / Pozycjonowanie Elbląg / Pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza / Pozycjonowanie Płock / Pozycjonowanie Wałbrzych / Pozycjonowanie Włocławek / Pozycjonowanie Tarnów / Pozycjonowanie Chorzów / Pozycjonowanie Koszalin / Pozycjonowanie Legnica / Pozycjonowanie Grudziądz / Pozycjonowanie Jaworzno / Pozycjonowanie Słupsk / Pozycjonowanie Jastrzębie-Zdrój / Pozycjonowanie Nowy Sącz / Pozycjonowanie Jelenia Góra / Pozycjonowanie Siedlce / Pozycjonowanie Mysłowice / Pozycjonowanie Konin / Pozycjonowanie Piła / Pozycjonowanie Piotrków Trybunalski / Pozycjonowanie Lubin / Pozycjonowanie Inowrocław / Pozycjonowanie Ostrów Wielkopolski / Pozycjonowanie Suwałki / Pozycjonowanie Stargard / Pozycjonowanie Gniezno / Pozycjonowanie Ostrowiec Świętokrzyski / Pozycjonowanie Siemianowice Śląskie / Pozycjonowanie Głogów / Pozycjonowanie Pabianice / Pozycjonowanie Leszno / Pozycjonowanie Żory / Pozycjonowanie Zamość