Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Jelenia Góra – Agencja SEO [Reklama]


Pozycjonowanie stron internetowych Jelenia Góra – Agencja SEO [Reklama]


Pochodzisz z Jeleniej Góry, gdzie prowadzisz własną firmę i szukasz efektywnego sposobu na reklamowanie swoich produktów lub usług? Lepiej trafić nie mogłeś. Jesteśmy agencją SEO, która zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych w Google od ponad dekady i na przestrzeni lat pomogliśmy już wielu przedsiębiorcom nie tylko z województwa dolnośląskiego, ale także z całej Polski. Pozycjonowanie stron internetowych uważane jest za jedną ze skuteczniejszych form reklamy w dzisiejszych czasach, dlaczego?

Reklama w Google – pozycjonowanie stron dla jeleniogórskich firm

W dzisiejszych czasach z roku na rok rośnie znaczenie Internetu. Obecnie jest z nami na każdym kroku. Za jego sprawą sprzątamy już nawet mieszkania. Ponadto dostęp do Internetu ma obecnie zdecydowana większość mieszkańców Polski. Co więcej, zasięg oddziaływania reklamy w Google jest ogromny, a koszty w porównaniu z innymi mediami masowymi – stosunkowo niskie. To wszystko przekłada się na rosnącą popularność reklamy w Google.

Pozycjonowanie stron internetowych Jelenia Góra
Źródło: Google Maps

Zastanawiasz się jak wygląda to całe pozycjonowanie stron internetowych? Chociaż dokładnie nie jesteśmy w stanie odwzorować sytuacji Twojej firmy bez żadnych informacji, to możemy nakreślić pewien schemat działania naszej agencji SEO, który charakteryzuje się indywidualnością oraz kompleksowością w podejściu do każdego klienta. Jak przedstawiać się będzie proces współpracy?

Audyt SEO oraz rzetelny wywiad

Pierwszy krok w stronę skutecznej reklamy w Google dla swojej firmy, możesz wykonać sam. Wystarczy, że zgłosisz się do nas po bezpłatny audyt SEO, a my przekażemy Ci go na wskazany przez Ciebie adres e-mail. Dowiesz się jak wypada Twoja strona pod kątem czynników, które wpływają na jej pozycje w Google. Następnie będziemy mogli się z Tobą skontaktować lub możesz umówić się na bezpłatne konsultacje SEO, abyśmy mogli zadzwonić do Ciebie w najbardziej korzystnym dla Ciebie terminie.

Analiza sytuacji Twojej firmy w Google

Gdy przekażesz nam wszystkie istotne informacje, przyjdzie czas na nasze specjalistyczne działania SEO. Szczegółowo prześwietlimy Twoją stronę w każdym calu, przeanalizujemy dotychczasowe wyniki w Google oraz sprawdzimy co słychać u Twojej konkurencji. Te wszystkie elementy będą wpływać na to, jakie działania z zakresu pozycjonowania stron internetowych najlepiej wdrożyć w przypadku Twojej strony.

Strategia pozycjonowania stron w Google dla firmy z Jeleniej Góry

Następnie uzyskane przez nas informacje przedstawimy Ci w prostej i przejrzystej formie. Zaproponujemy najkorzystniejszą strategię pozycjonowania strony internetowej dla Twojej jeleniogórskiej firmy, jednak to do Ciebie będzie należał decydujący głos. To Ty jesteś ekspertem w swojej branży, dlatego opracowanie najlepszego rozwiązania musi opierać się także na Twojej wiedzy. 

Lokalne pozycjonowanie stron www w Jeleniej Górze

W zależności od Twojej sytuacji, skuteczna reklama w Google może wiązać się także z lokalnymi działaniami pozycjonerskimi. Absolutną podstawą w tym zakresie są wizytówki internetowe w Google Moja Firma. Pozwalają one na zlokalizowanie Twojej firmy w Google Maps przez jeleniogórzan, a także przyjezdnych. Ponadto, umożliwi to wyświetlanie się Twojej firmy w rozszerzonych wynikach wyszukiwania, dzięki czemu zyskasz więcej przestrzeni reklamowej w wyszukiwarce dla swojej firmy.

Kontrola efektywności pozycjonowania strony internetowej

Jako agencja SEO, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest mierzenie efektywności prowadzonych działań. Dlatego stworzyliśmy dla naszych klientów, specjalne narzędzie do monitoringu pozycji w Google. 

W dedykowanym panelu klienta znajdziesz wszystkie frazy kluczowe, na które pozycjonowana będzie Twoja strona i informacje na temat tego, jakie pozycje zajmuje ona w wynikach wyszukiwania w danym dniu, na daną frazę. Dzięki temu będziesz mógł zobaczyć efekty pozycjonowania strony w Google Twojej jeleniogórskiej firmy.

Przykłady fraz do reklamowania w Google firm z Jeleniej Góry

Pozycjonowanie stron w Google w dużej mierze jest powiązane ze słowami kluczowymi. Dlatego warto przyjrzeć się przykładom fraz, które mogą być atrakcyjne dla firm z Jeleniej Góry. Pomogą one zobrazować to, że pozycjonując swoją stronę internetową, starasz się dobrać tematycznie frazy, które skierują do Twojej strony faktycznie zainteresowanych użytkowników. Jakie frazy możemy wyróżnić dla Jeleniej Góry?

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Jelenia Góra atrakcje7 000
Jelenia Góra rynek5 200
Nieruchomości Jelenia Góra2 800
Jelenia Góra noclegi1 500
Word Jelenia Góra1 300
Pozycjonowanie Jelenia Góra70
Reklama Jelenia Góra100

Są to słowa kluczowe stosowane w kontekście Jeleniej Góry, które generują potencjalnie duży ruch w wyszukiwarce. Zadaniem pozycjonowania stron internetowych jest przekuć te liczby w liczbę odwiedzin użytkowników Twojej strony. Jak to możliwe?

Czy warto pozycjonować stronę internetową w Jeleniej Górze?

Jeśli chcemy lepiej zrozumieć to, że warto pozycjonować stronę internetową, nie tylko w Jeleniej Górze, ale także w każdym innym mieście w Polsce – warto zastanowić się nad tym, jak my sami korzystamy z wyszukiwarki. 

Zazwyczaj wpisujemy zapytanie w wyszukiwarkę, Google przedstawia nam ogromną listę wyników wyszukiwania, a my najczęściej wykorzystujemy maksymalnie kilka pierwszych stron lub ogólniej – zasobów. Trzeba przyznać, że tak działa zdecydowana większość użytkowników, a świetnie to obrazuje wykres CTR dla poszczególnych pozycji w Google.

VD Pozycjonowanie stron internetowych Jelenia Góra - Agencja SEO [Reklama]

CTR w dużym uproszczeniu mówi nam o tym, jak często użytkownicy wybierają konkretną pozycję w Google. Możemy zauważyć, że największą popularnością cieszą się strony zajmujące pozycje od 1 do 4. Natomiast w przypadku pozostałych pozycji oraz stron wyników, wartości są marginalne. 

Pozycjonowanie stron internetowych, ma zapewnić Twojej firmie najwyższe pozycje w Google, czyli te najczęściej wybierane przez użytkowników. Jeśli się to udaje, możemy mówić o skutecznej reklamie w Google i o dobrej widoczności Twojej strony. Jest to cel, który pomożemy Ci osiągnąć. W przeciwnym razie, użytkownicy mogą nawet nie wiedzieć o istnieniu Twojej firmy.

Sprawdź pozycjonowanie lokalne w innych miastach:

Pozycjonowanie Warszawa / Pozycjonowanie Kraków / Pozycjonowanie Łódź / Pozycjonowanie Wrocław / Pozycjonowanie Poznań / Pozycjonowanie Gdańsk / Pozycjonowanie Szczecin / Pozycjonowanie Bydgoszcz / Pozycjonowanie Lublin / Pozycjonowanie Białystok / Pozycjonowanie Katowice / Pozycjonowanie Gdynia / Pozycjonowanie Częstochowa / Pozycjonowanie Radom / Pozycjonowanie Toruń / Pozycjonowanie Sosnowiec / Pozycjonowanie Rzeszów / Pozycjonowanie Kielce / Pozycjonowanie Gliwice / Pozycjonowanie Olsztyn / Pozycjonowanie Zabrze / Pozycjonowanie Bielsko-Biała / Pozycjonowanie Bytom / Pozycjonowanie Zielona Góra / Pozycjonowanie Rybnik / Pozycjonowanie Ruda Śląska / Pozycjonowanie Opole / Pozycjonowanie Tychy / Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski / Pozycjonowanie Elbląg / Pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza / Pozycjonowanie Płock / Pozycjonowanie Wałbrzych / Pozycjonowanie Włocławek / Pozycjonowanie Tarnów / Pozycjonowanie Chorzów / Pozycjonowanie Koszalin / Pozycjonowanie Legnica / Pozycjonowanie Grudziądz / Pozycjonowanie Jaworzno / Pozycjonowanie Słupsk / Pozycjonowanie Jastrzębie-Zdrój / Pozycjonowanie Nowy Sącz / Pozycjonowanie Jelenia Góra / Pozycjonowanie Siedlce / Pozycjonowanie Mysłowice / Pozycjonowanie Konin / Pozycjonowanie Piła / Pozycjonowanie Piotrków Trybunalski / Pozycjonowanie Lubin / Pozycjonowanie Inowrocław / Pozycjonowanie Ostrów Wielkopolski / Pozycjonowanie Suwałki / Pozycjonowanie Stargard / Pozycjonowanie Gniezno / Pozycjonowanie Ostrowiec Świętokrzyski / Pozycjonowanie Siemianowice Śląskie / Pozycjonowanie Głogów / Pozycjonowanie Pabianice / Pozycjonowanie Leszno / Pozycjonowanie Żory / Pozycjonowanie Zamość