Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Chorzów – Agencja SEO [Reklama]


Pozycjonowanie stron internetowych Chorzów – Agencja SEO [Reklama]


Chorzów jest jednym z miast, które wchodzą w skład aglomeracji górnośląskiej, dlatego prowadzenie własnej działalności w tym rejonie wymaga od przedsiębiorców odpowiednich działań promocyjnych. Konkurencja jest duża, a przy obecnym trendzie włączania się wielu firm w internetowe środowisko, bez odpowiedniej promocji firm, może się szybko okazać, że nie wykorzystujemy szansy na rozwój własnego przedsiębiorstwa. Na szczęście trafiłeś na stronę naszej agencji SEO, a to pokazuje, że wiesz jakie działania reklamowe są skuteczne i jak ważna jest promocja firmy – szczególnie w Google.

Reklama w Google w Chorzowie? Wybierz pozycjonowanie stron www

Zastanawiasz się nad odpowiednią reklamą dla Twojej chorzowskiej firmy? Na pewno przeglądałeś cenniki reklam w mediach masowych – ogólnopolskich, regionalnych, lokalnych itp. Chociaż są one bardzo skuteczne, to na potrzeby wielu przedsiębiorstw mogą okazać się zdecydowanie zbyt kosztowne. 

Pozycjonowanie stron internetowych Chorzów
Źródło: Google Maps

Dlatego coraz częściej firmy z całej Polski wybierają pozycjonowanie stron internetowych, ponieważ posiadając podobny zasięg oddziaływania (lub nawet większy), reklama w Google może okazać się tańszym rozwiązaniem, niż 30-sekundowa reklama w stacji radiowej lub telewizyjnej.

Dlaczego warto reklamować się w Google w Chorzowie?

Reklama w Google niesie za sobą bardzo wiele, różnych korzyści dla Twojej chorzowskiej firmy. Przede wszystkim, użytkownicy dowiedzą się o jej istnieniu. Jeśli wcześniej Twoja strona zajmowała odległe pozycje w Google, prawdopodobnie mało osób ją odwiedzało, a tym samym nie była ona obecna w świadomości potencjalnych klientów. 

Użytkownicy wyszukują bardzo wielu informacji, wyniki wyszukiwania składają się z ogromnej liczby zasobów internetowych, jednak jak się okazuje – tylko pierwsze kilka pozycji przykuwa uwagę użytkowników. Wiemy to z badania CTR, czyli współczynnika klikalności dla konkretnych pozycji. Oblicza się go na podstawie wejść na strony zajmujące konkretne pozycje w Google i zestawia się ogólną liczbą wyświetleń wyników wyszukiwania. Tak prezentuje się uśredniony CTR dla pierwszej strony wyników w Google.

VD Pozycjonowanie stron internetowych Chorzów - Agencja SEO [Reklama]

Dlatego jeśli chcesz, aby Twoja firma była zauważona przez użytkowników, musisz dać im się zauważyć – zwiększyć swoją widoczność w Google w taki sposób, aby Twoja strona zajmowała wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Natomiast jedną z najbardziej skutecznych metod, jest właśnie pozycjonowanie stron internetowych w Google.

Kampanie pozycjonowania stron internetowych dla Chorzowa

No dobra, ale jak wygląda to całe pozycjonowanie stron w Google? Co się na to składa i jak ma przebiegać współpraca z naszą agencją SEO? Przede wszystkim, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Bardzo dokładnie poznajemy projekty naszych klientów i angażujemy się w nie, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki.

Na podstawie dokładnej analizy Twojej firmy, strony, branży, konkurencji, przedstawiamy najkorzystniejszą strategię pozycjonowania stron internetowych. Odległość Chorzowa od biura naszej agencji nie ma żadnego znaczenia, ponieważ pozycjonowanie stron w Google odbywa się od zawsze w sposób zdalny. Jakie działania wykorzystujemy współpracując z naszymi klientami?

Pozycjonowanie stron w Google

Pozycjonując stronę internetową własnej firmy, zyskujesz znacznie więcej, niż tylko dobrą widoczność w Google. Ogólna rozpoznawalność marki, tworzenie pozytywnych doświadczeń użytkowników, a także realna szansa na zwiększenie sprzedaży to tylko niektóre korzyści, które wymienia się w parze z reklamą w Google. Dlatego pozycjonowanie stron internetowych często jest traktowane jako długofalowa strategia rozwoju dla całej firmy.

Pozycjonowanie sklepów internetowych z Chorzowa

Jako doświadczona agencja SEO podczas swojej kilkunastoletniej działalności, pomogliśmy także dużej liczbie sklepów internetowych. Znamy najczęściej wykorzystywane platformy e-commerce (Woocommerce, PrestaShop itp.) i wiemy jak pracować w ich środowisku. Sklep internetowy bez odpowiedniej widoczności w Google, nie jest w stanie spełniać swojej roli – nie ma szans na siebie zarabiać. 

Można to przyrównać do dobrej lokalizacji w Chorzowie. Lepsza pozycja Twojego e-sklepu w Google – to atrakcyjne miejsce Twojego stacjonarnego punktu sprzedaży na terenie miasta. Jeśli wybierzemy złą lokalizację dla tradycyjnego sklepu, będzie mogło się to wiązać z małą liczbą klientów – podobne mechanizmy dotyczą Google.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Chorzowie

Pozycjonowanie stron internetowych może także się odbywać na potrzeby Twojego lokalnego, chorzowskiego rynku. W zależności od sytuacji Twojej firmy, może się to okazać strzałem w dziesiątkę. Co więcej, lokalne pozycjonowanie stron internetowych pośrednio wpływa także na ogólnopolskie rankingi Google.

Dzięki narzędziom takim jak Google Moja Firma, umożliwiamy użytkownikom znalezienie Twojej firmy w Google Maps. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej chorzowianie będą mogli odnaleźć Twój stacjonarny punkt sprzedaży oraz Twoja firma będzie mogła pojawiać się w rozszerzonych wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron internetowych w Chorzowie – branżowe słowa kluczowe

Chorzów podobnie jak inne miasta, posiada inne słowa kluczowe, które można nazwać atrakcyjnymi. Są to takie frazy, które generują stosunkowo duży ruch w wyszukiwarce każdego miesiąca. Określa się to na podstawie średniej liczby wyszukiwań konkretnych fraz, które są stosowane w kontekście konkretnego miasta. Przyjrzyj się przykładom, branżowych słów kluczowych popularnych w Chorzowie.

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Chorzów rynek3 200
Mieszkania na sprzedaż Chorzów2 600
Weterynarz Chorzów1 300
Taxi Chorzów1 300
Kwiaciarnia Chorzów1 000
Pozycjonowanie stron Chorzów100
Reklama Chorzów10

Najważniejsze w ich kontekście jest to, że pozycjonując stronę w Google Twojej firmy, ma ona szansę wykorzystać generowany przez te frazy ruch na swoją korzyść. Zajmując wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, Twoja strona częściej będzie wybierana przez użytkowników. To przełoży się m.in. na większy ruch na stronie.

Pozycjonowanie strony w Google rozpocznij od audytu SEO

Jeśli nie wiesz jak rozpocząć współpracę z agencją SEO pozycjonującą strony internetowe w Google, dobrym sposobem na to jest zgłoszenie się do nas po bezpłatny audyt SEO. Otrzymasz dokument, w którym będą wskazane błędy SEO, które znajdują się na Twojej stronie i zobaczysz jak wygląda Twoja sytuacja. Będzie to świetny temat do rozmowy z nami, gdzie przedstawimy Ci najkorzystniejszą strategię SEO dla Twojej chorzowskiej firmy i dowiesz się, ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w Twoim przypadku.

Sprawdź pozycjonowanie lokalne w innych miastach:

Pozycjonowanie Warszawa / Pozycjonowanie Kraków / Pozycjonowanie Łódź / Pozycjonowanie Wrocław / Pozycjonowanie Poznań / Pozycjonowanie Gdańsk / Pozycjonowanie Szczecin / Pozycjonowanie Bydgoszcz / Pozycjonowanie Lublin / Pozycjonowanie Białystok / Pozycjonowanie Katowice / Pozycjonowanie Gdynia / Pozycjonowanie Częstochowa / Pozycjonowanie Radom / Pozycjonowanie Toruń / Pozycjonowanie Sosnowiec / Pozycjonowanie Rzeszów / Pozycjonowanie Kielce / Pozycjonowanie Gliwice / Pozycjonowanie Olsztyn / Pozycjonowanie Zabrze / Pozycjonowanie Bielsko-Biała / Pozycjonowanie Bytom / Pozycjonowanie Zielona Góra / Pozycjonowanie Rybnik / Pozycjonowanie Ruda Śląska / Pozycjonowanie Opole / Pozycjonowanie Tychy / Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski / Pozycjonowanie Elbląg / Pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza / Pozycjonowanie Płock / Pozycjonowanie Wałbrzych / Pozycjonowanie Włocławek / Pozycjonowanie Tarnów / Pozycjonowanie Chorzów / Pozycjonowanie Koszalin / Pozycjonowanie Legnica / Pozycjonowanie Grudziądz / Pozycjonowanie Jaworzno / Pozycjonowanie Słupsk / Pozycjonowanie Jastrzębie-Zdrój / Pozycjonowanie Nowy Sącz / Pozycjonowanie Jelenia Góra / Pozycjonowanie Siedlce / Pozycjonowanie Mysłowice / Pozycjonowanie Konin / Pozycjonowanie Piła / Pozycjonowanie Piotrków Trybunalski / Pozycjonowanie Lubin / Pozycjonowanie Inowrocław / Pozycjonowanie Ostrów Wielkopolski / Pozycjonowanie Suwałki / Pozycjonowanie Stargard / Pozycjonowanie Gniezno / Pozycjonowanie Ostrowiec Świętokrzyski / Pozycjonowanie Siemianowice Śląskie / Pozycjonowanie Głogów / Pozycjonowanie Pabianice / Pozycjonowanie Leszno / Pozycjonowanie Żory / Pozycjonowanie Zamość