Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Łódź – Agencja SEO [Reklama]


Pozycjonowanie stron internetowych Łódź – Agencja SEO [Reklama]


Mieszkasz w mieście czterech kultur i prowadzisz własną działalność gospodarczą? Zastanawiałeś się jak wykorzystać centralne położenie Łodzi na mapie Polski, ale nie wiesz jak to wszystko połączyć? Województwo łódzkie przechodzi coraz to większe modernizacje, a ostatnio głośny tunel średnicowy okrzyknięty mianem “łódzkiego metra”, jest tylko dowodem w tej kwestii. Ziemia łódzka dynamicznie się rozwija, jeśli chcesz to Twoja firma również może na tym skorzystać. Jedyne czego potrzebuje to skutecznej formy promocji, a taką niewątpliwie jest pozycjonowanie stron internetowych. Świetnie trafiłeś. Jesteśmy agencją SEO z wieloletnim doświadczeniem i pomożemy wejść Twojej firmie w fazę dynamicznego rozwoju, tak aby prześcignęła ona konkurencję.

Agencja SEO Łódź – pozycjonowanie stron, reklama dla łódzkich firm

Jesteś ciekaw w jaki sposób pozycjonowanie stron www w Google, może pomóc Tobie i Twojej firmie? Wyobraź sobie, że prowadząc własną firmę, wprowadzając nowe produkty, utrzymując konkurencyjne ceny, czy też posiadając unikalną ofertę, nie przekłada się to wszystko na wyniki. Po prostu – nie sprzedajesz. Wiesz jaki może być tego powód? Konsumenci mogą nie wiedzieć, że Twoja firma w ogóle istnieje.

Pozycjonowanie stron internetowych Łódź
Źródło: Google Maps

Chociaż typowe działania reklamowe mogą w tym przypadku pomóc (kto nie słyszał słów “reklama dźwignią handlu”?), to mają one pewne ograniczenia i nie przyniosą takich samych efektów co pozycjonowanie stron internetowych w Google. Dlaczego? Ponieważ pozycjonując stronę www działasz nie tylko w Łodzi, czy też w województwie łódzkim, ale na terenie całej Polski. Wpływasz na pozycję swojej strony, a dzięki temu stajesz się bardziej widoczny dla użytkowników, czyli – zaczynasz istnieć. Jak to możliwe?

Czy warto pozycjonować stronę www w Google w Łodzi?

Widoczność w sieci jest uwarunkowana w dużej mierze zajmowanymi przez naszą stronę pozycjami w wynikach wyszukiwania. Użytkownicy wykorzystując wyszukiwarkę Google i szukając interesujących ich informacji, skupiają się głównie tylko na pierwszych kilku wynikach wyszukiwania. Pozostałe wyniki nie przyciągają ich uwagi i po prostu statystyki pokazują, że nie są “klikane” przez użytkowników. Jak to faktycznie wygląda?

VD Pozycjonowanie stron internetowych Łódź - Agencja SEO [Reklama]

CTR to tzw. wskaźnik klikalności. Oznacza on stosunek liczby kliknięć użytkowników w daną pozycję w wynikach wyszukiwania do ogólnej liczby wyświetleń wyników w Google. Oznacza to, że na 100 wyszukiwań, średnio 32 razy wybieramy pozycję 1, natomiast pozycję 10 tylko 3 razy. Jak możemy się domyślać, dla jeszcze bardziej odległych pozycji, CTR będzie jeszcze niższy. Dlatego możemy mówić, że jeśli nie zajmujemy wysokich miejsc w wynikach wyszukiwania to nie jesteśmy widoczni, a użytkownicy nie wiedzą o istnieniu naszej firmy.

Jeśli nie chcesz, żeby taki problem spotkał Twoją firmę, musisz zająć się Twoją widocznością w Internecie. Pozycjonowanie stron internetowych to najlepszy możliwy wybór w tym przypadku. Poza zajmowaniem wysokich pozycji w Google, Twoja firma zyskuje na ogólnej rozpoznawalności, dostarcza pozytywnych doświadczeń użytkownikom, a także jeśli Twoja strona będzie wystarczająco często się wyświetlała, wpłynie także na świadomość odbiorców nie tylko z Łodzi, ale z całej Polski.

Kampanie pozycjonowania stron internetowych dla łodzian

Zainteresowałeś się tym jak to wszystko wygląda? Jako doświadczona agencja SEO wiemy, że pozycjonowanie stron wymaga nie tylko rzetelności w działaniu, ale także odpowiedniego zrozumienia sytuacji Twojej łódzkiej firmy. Dlatego kompleksowo podchodzimy do sytuacji każdego klienta i czerpiemy ze wszystkich metod pozycjonowania stron internetowych, aby wybrać najskuteczniejszą strategię pozycjonowania dla Twojej łódzkiej firmy. Na czym będziemy bazować?

Pozycjonowanie stron www

Jest to oczywiście podstawowe działanie z zakresu pozycjonowania stron internetowych. Widoczność w Google jest bardzo ważnym aspektem w prowadzeniu własnej firmy w dzisiejszych czasach. Szczególnie w ostatnim czasie, gdy znaczna część firm przeniosła się do Internetu. Bez odpowiednich pozycji w wynikach wyszukiwania, nie będziesz mogli normalnie funkcjonować. Liczba stron w Google z roku na rok wzrasta. Dlatego jeśli chcesz, aby Twoja firma była zauważana przez użytkowników, po prostu musisz zadbać o odpowiednią promocję swojej strony w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie sklepów internetowych z Łodzi

W przypadku sklepów internetowych, sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana. Rynek e-commerce dynamicznie się rozwija, a e-sklepów przybywa. Ponadto, konkurencja na lokalnym rynku nigdy nie śpi, szczególnie w tak wielkim mieście jak Łódź. Lokalizacja miasta w centrum polski również sprzyja, a rozbudowa infrastruktury przekłada się także na atrakcyjność regionu.

Dlatego biorąc te wszystkie aspekty pod uwagę i prowadząc sklep internetowy, wydaje się być koniecznością pozycjonowanie e-sklepów. W przeciwnym razie, Twoja firma nie będzie mogła na siebie zarabiać. Sklep internetowy musi spełniać swoje założenia, czyli musi sprzedawać. Jeśli nie będzie widoczny w Google, to nie będzie mógł na siebie zarabiać. Pozycjonując sklep internetowy, dajesz mu szansę na spełnianie jego przeznaczenia.

Pozycjonowanie long tail

W dzisiejszych czasach ludzie są coraz bardziej świadomi. Wiemy, że w Google jest bardzo dużo zasobów i jeśli chcemy szybko dostać potrzebne nam informacje – musimy podać więcej szczegółów wyszukiwarce. Tak też wynika z badań wyszukiwarki Google. Obecnie statystyczne zapytanie wyszukiwawcze składa się już z ponad 4 haseł. 

Można wykorzystywać to także na potrzeby pozycjonowania stron www, aby odpowiadać na precyzyjne zapytania użytkowników. Użytkownicy wiedzą co chcą znaleźć i czy tego potrzebują, dlatego jeśli już to znajdą to z tego skorzystają. Dzięki pozycjonowaniu długiego ogona – mogą to zrobić na stronie internetowej Twojej łódzkiej firmy.

Pozycjonowanie lokalne w Łodzi

Pozycjonowanie stron internetowych to także działania lokalne. W dużych miastach takich jak Łódź, w których lokalna społeczność jest barwna, wielokulturowa i ma wiele do zaoferowania, bliskość łódzkich firm jest bardzo ważna. Dlatego warto w strategii pozycjonowania stron internetowych uwzględnić także najbliższe, łódzkie otoczenie firmy.

Za pomocą takich narzędzi jak Google Moja Firma, stworzymy dla Ciebie internetowe wizytówki, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się pokazać użytkownikom np. w Google Maps. To przełoży się na obecność firmy w rozszerzonych wynikach wyszukiwania, a także w znacznym stopniu ułatwi im zlokalizowanie stacjonarnego punktu firmy na mapie Łodzi.

Pozycjonowanie stron w Google – atrakcyjne frazy dla łodzian

Mówiąc o pozycjonowaniu lokalnym w Łodzi, warto uwzględnić specyfikę danego miasta. Łódź podobnie jak inne duże miasta, będą posiadały m.in. inne atrakcyjne i branżowe słowa kluczowe. Oznacza to, że każdego miesiąca użytkownicy wyszukują innych rzeczy w Google w kontekście danego miasta. Jest to uzależnione oczywiście od ilości mieszkańców, turystów, rozwijających się w mieście gałęzi przemysłu itp. Dlatego przyjrzyjmy się temu, jak wyglądają atrakcyjne słowa kluczowe dla łódzkich firm.

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Taxi Łódź25 000
Restauracja Łódź11 000
Mieszkania na sprzedaż Łódź8 700
Łódź atrakcje7 700
word Łódź7 200
Pozycjonowanie Łódź1 000

Każda z fraz, posiada średnią miesięczną liczbę wyszukiwań, na podstawie danych historycznych z ostatnich 12 miesięcy. Dlatego w poszczególnych okresach liczby te mogą się różnić, jednak pozycjonując stronę np. na frazę “taxi Łódź”, zajmując 1 pozycję w Google, masz szansę zwiększyć ruch na swojej stronie o około 8 000 wejść w miesiącu. Dlatego warto pozycjonować strony internetowe, nie tylko w Łodzi, ale w całej Polsce.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w Łodzi?

Bez żadnych informacji od Ciebie, dotyczących wielkości Twojego serwisu, obecnej sytuacji, oczekiwań względem usługi pozycjonowania stron w Google itp. Podawanie ceny za tę usługę jest po prostu bezcelowe. 

Dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w przypadku Twojej łódzkiej firmy – skontaktuj się z nami! Na podstawie rzetelnego wywiadu przeprowadzonego z Tobą, który dotyczyć będzie Twojej firmy i strony internetowej, będziemy mogli przedstawić najlepszą strategię pozycjonowania stron internetowych dla Twojej firmy i zająć się reklamowaniem Twoich produktów lub usług.

Sprawdź pozycjonowanie lokalne w innych miastach:

Pozycjonowanie Warszawa / Pozycjonowanie Kraków / Pozycjonowanie Łódź / Pozycjonowanie Wrocław / Pozycjonowanie Poznań / Pozycjonowanie Gdańsk / Pozycjonowanie Szczecin / Pozycjonowanie Bydgoszcz / Pozycjonowanie Lublin / Pozycjonowanie Białystok / Pozycjonowanie Katowice / Pozycjonowanie Gdynia / Pozycjonowanie Częstochowa / Pozycjonowanie Radom / Pozycjonowanie Toruń / Pozycjonowanie Sosnowiec / Pozycjonowanie Rzeszów / Pozycjonowanie Kielce / Pozycjonowanie Gliwice / Pozycjonowanie Olsztyn / Pozycjonowanie Zabrze / Pozycjonowanie Bielsko-Biała / Pozycjonowanie Bytom / Pozycjonowanie Zielona Góra / Pozycjonowanie Rybnik / Pozycjonowanie Ruda Śląska / Pozycjonowanie Opole / Pozycjonowanie Tychy / Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski / Pozycjonowanie Elbląg / Pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza / Pozycjonowanie Płock / Pozycjonowanie Wałbrzych / Pozycjonowanie Włocławek / Pozycjonowanie Tarnów / Pozycjonowanie Chorzów / Pozycjonowanie Koszalin / Pozycjonowanie Legnica / Pozycjonowanie Grudziądz / Pozycjonowanie Jaworzno / Pozycjonowanie Słupsk / Pozycjonowanie Jastrzębie-Zdrój / Pozycjonowanie Nowy Sącz / Pozycjonowanie Jelenia Góra / Pozycjonowanie Siedlce / Pozycjonowanie Mysłowice / Pozycjonowanie Konin / Pozycjonowanie Piła / Pozycjonowanie Piotrków Trybunalski / Pozycjonowanie Lubin / Pozycjonowanie Inowrocław / Pozycjonowanie Ostrów Wielkopolski / Pozycjonowanie Suwałki / Pozycjonowanie Stargard / Pozycjonowanie Gniezno / Pozycjonowanie Ostrowiec Świętokrzyski / Pozycjonowanie Siemianowice Śląskie / Pozycjonowanie Głogów / Pozycjonowanie Pabianice / Pozycjonowanie Leszno / Pozycjonowanie Żory / Pozycjonowanie Zamość