Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Dąbrowa Górnicza – Agencja SEO


Pozycjonowanie stron internetowych Dąbrowa Górnicza – Agencja SEO


Dąbrowa Górnicza to miasto położone na wschodzie konurbacji górnośląskiej w województwie śląskim. Skoro tutaj trafiłeś to prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę z szans i zagrożeń jakie wynikają z lokalizacji Twojej firmy. Jeśli chcesz wykorzystać atrakcyjne położenie Dąbrowy Górniczej i nie dać się zgnieść konkurencji, powinieneś zająć się odpowiednimi działaniami promocyjnymi. Tak się składa, że pozycjonowanie stron internetowych coraz częściej uważane jest za najskuteczniejszą formę promocji dla firm. Jesteśmy agencją SEO z wieloletnim doświadczeniem na tym polu, a zatem – nie mogłeś lepiej trafić. Współpracując z nami, nie pożałujesz swojej decyzji, a szybko zauważysz, że ten wstęp nie jest tylko pustymi słowami.

Pozycjonowanie stron www w Google w Dąbrowie Górniczej

Pewnie zastanawiasz się jak wygląda, jak odbywa się to całe pozycjonowanie stron internetowych w Google. Na wstępie chcielibyśmy Ci powiedzieć, że przede wszystkim brzmi to zdecydowanie trudniej, niż faktycznie wygląda. Pozycjonowanie stron internetowych to mówiąc inaczej, długofalowa strategia rozwojowa dla Twojej firmy. Dlaczego? Ponieważ dzięki pozycjonowaniu, dbasz o widoczność swojej firmy w Google, jednak to nie wszystko.

Osiągając wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania nie tylko wpływasz na widoczność firmy w sieci, ale także wpływasz na wiele innych aspektów, takich jak ogólna rozpoznawalność marki, świadomość odbiorców, czy też doświadczenia użytkownika. Wychodzisz naprzeciw ich oczekiwaniom, a to przekłada się na zyski. Jesteśmy agencją SEO, która przez ponad dekadę współpracuje z przedsiębiorcami z całej Polski. W jaki sposób to robimy?

Rzetelny wywiad i audyt SEO

Naszą współpracę z każdą osobą rozpoczynamy od przeprowadzenia wywiadu. Tak samo będzie to wyglądało dla Twojej dąbrowskiej firmy. Uzyskując od Ciebie wszystkie istotne informacje, dopiero otrzymujemy ogólny pogląd na to, jak przedstawia się sytuacja Twojej firmy z Dąbrowy Górniczej.

Pozycjonowanie stron internetowych Dąbrowa Górnicza - Agencja SEO
Źródło: Google Maps

Jeśli nie wiesz jak się z nami skontaktować, możesz to zrobić za pomocą bezpłatnego audytu SEO. Uzupełnij wymagane dane w formularzu kontaktowym, a audyt SEO Twojej strony przekażemy Ci na wskazany przez Ciebie adres e-mail. Zamieszczone w nim będą oceny poszczególnych elementów strony pod kątem spełniania standardów SEO. Taki audyt, może być np. świetnym tematem do rozmowy podczas bezpłatnych konsultacji SEO.

Analiza i prezentacja danych 

Gdy przeprowadzimy już z Tobą wywiad i przekażesz nam wszystkie istotne informacje. Przejdziemy do ich analizowania. Wykorzystamy różnego rodzaju metody, techniki i narzędzia, aby dokładnie sprawdzić stronę Twoją oraz Twojej konkurencji. Wszystkie te informacje następnie przekażemy Ci i zaprezentujemy w przystępnej i przejrzystej formie.

Strategia pozycjonowania strony w Google dla Twojej dąbrowskiej firmy

Wszystkie informacje jakie uzyskaliśmy w poprzednich 2 krokach, były nam potrzebne do tego, aby móc Ci zaproponować najkorzystniejszą strategię pozycjonowania strony internetowej dla Twojej firmy z Dąbrowy Górniczej. Z racji, że było to poprzedzone wnikliwą analizą wszystkich istotnych dla Ciebie spraw, kwestii, aspektów itp. Możesz być pewien, że zaproponowana przez nas strategia wszystkie wspomniane zmienne, będzie uwzględniała.

Google Moja Firma na Dąbrowę Górniczą

Pozycjonowanie stron internetowych w Google, to nie tylko działania ogólnopolskie. Część z czynności, które można wykonać odnosi się także do działań lokalnych. Google Moja Firma właśnie do tego typu działań można zaliczyć. Za sprawą tego narzędzia, wykonuje się wizytówki internetowe, dzięki którym również zwiększy się Twoja widoczność. Dąbrowianie będą mogli łatwiej i szybciej zlokalizować Twoją firmę nie tylko w sieci, ale również na terenie miasta.

Łatwy kontakt i kontrola nad efektywnością pozycjonowania stron www

Jako agencja SEO pozycjonująca strony internetowe w Google, zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest ciągły kontakt z klientem oraz kontrola nad przeprowadzanymi działaniami podczas współpracy. Dlatego dla wszystkich współpracujących firm stworzyliśmy specjalne narzędzie monitorujące pozycje w Google. Dzięki niemu w dowolnej chwili możesz sprawdzić efekty naszej współpracy, generować raporty itp. Zyskujesz kontrolę nad pozycjonowaniem strony Twojej dąbrowskiej firmy.

Pozycjonowanie stron www z Dąbrowy Górniczej – czy to się opłaca?

Każde miasto posiada jakieś inne cechy charakterystyczne dla siebie. Wyróżniające je spośród innych miast. Tak samo jest w przypadku Dąbrowy Górniczej. Przede wszystkim, jeśli chcemy utrzymać się na rynku w konkurencyjnym regionie metropolii górnośląskiej, a także zbudować przewagę konkurencyjną, to niezbędne będą skuteczne działania promocyjne. Natomiast bez wątpienia, właśnie takimi działaniami jest pozycjonowanie stron internetowych.

Ponadto, jeśli posiadasz własną stronę internetową i chcesz, aby zarabiała ona na siebie, przynosiła zyski, była realnym pracownikiem działu sprzedaży Twojej firmy, to konieczne jest zadbanie o jej widoczność w Google. Dlaczego? Ponieważ użytkownicy skupiają swoją uwagę tylko na kilku najwyższych wynikach wyszukiwania. Jeśli znajdziesz się niżej w tej hierarchii, to najzwyczajniej w świecie, nie będziesz dość widoczny, aby Twoja strona mogła generować duże zyski. Jak to możliwe?

VD Pozycjonowanie stron internetowych Dąbrowa Górnicza - Agencja SEO

CTR to tzw. wskaźnik klikalności. W tym przypadku chodzi o konkretne pozycje w Google. Oblicza się go, dzieląc liczbę kliknięć użytkownika w konkretną pozycję, przez ogólną liczbę wyświetleń wyników wyszukiwania. W ten sposób, oblicza się średni CTR dla poszczególnych pozycji. Jak można zauważyć na wykresie, jedynie pozycje od 1 do 4, posiadają wskaźnik powyżej 10%, a im wyżej jesteśmy w Google, tym częściej użytkownicy odwiedzają naszą stronę. To jest najbardziej podstawowy powód, dla którego warto pozycjonować stronę w Google.

Czy w Dąbrowie Górniczej są atrakcyjne frazy do pozycjonowania strony?

Atrakcyjność słów kluczowych dla poszczególnych miast również będzie różna. Wynika to m.in. z ilości mieszkańców, turystów każdego roku, rozwijania różnych gałęzi przemysłu w różnych miastach itp. Będziemy mieli do czynienia z tzw. branżowymi słowami kluczowymi, a ich atrakcyjność możemy ocenić na podstawie uśrednionej, miesięcznej liczby wyszukiwań. Mówi ona nam o tym, ile razy w ciągu miesiąca, dane słowa są używane w wyszukiwarce Google. Jakie przykłady można przywołać z Dąbrowy Górniczej?

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Word Dąbrowa Górnicza3 200
Taxi Dąbrowa Górnicza2 700
Mieszkania na sprzedaż Dąbrowa Górnicza2 200
Restauracja Dąbrowa Górnicza1 600
Fryzjer Dąbrowa Górnicza1 500
Pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza50

Tabela przedstawia przykłady słów kluczowych, które często są wyszukiwane w kontekście Dąbrowy Górniczej. Liczby w 2 kolumnie przedstawiają średnią ilość wyszukiwań w miesiącu. Oznacza to, że jeśli np. posiadasz Ośrodek Szkolenia Kierowców i Twoja strona będzie pozycjonowana na frazę “Word Dąbrowa Górnicza”, to masz szansę część z tego ruchu, wykorzystać na swoją korzyść. Jednak jeśli nie będziesz pozycjonował swojej strony, popularność frazy nie przełoży się na Twoje wyniki.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron www w Dąbrowie Górniczej?

Pozycjonowanie stron internetowych w Google to pod wieloma względami złożona usługa. Przede wszystkim, możliwości jej świadczenia jest całkiem sporo, wariantów działań, podejmowanych strategii itp. Długa jest także lista czynników, które wpływają na cenę pozycjonowania stron internetowych. Jednak od razu należy zaznaczyć, że nie jest to lokalizacja Twojej firmy.

Najlepiej jest, jeśli przekażesz nam istotne informacje dotyczące m.in. tego czego oczekujesz od naszej agencji SEO pozycjonującej strony internetowe. Powiesz nam, jakich efektów oczekujesz, będziemy mogli poznać sytuację Twojej strony, to jak jest ona rozbudowana, czy może jest to sklep internetowy itp. Gdy poznamy wszystkie zmienne, dopiero wtedy będziemy mogli odpowiedzieć na pytanie – ile kosztuje pozycjonowanie stron www w Dąbrowie Górniczej. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami! 

Sprawdź pozycjonowanie lokalne w innych miastach:

Pozycjonowanie Warszawa / Pozycjonowanie Kraków / Pozycjonowanie Łódź / Pozycjonowanie Wrocław / Pozycjonowanie Poznań / Pozycjonowanie Gdańsk / Pozycjonowanie Szczecin / Pozycjonowanie Bydgoszcz / Pozycjonowanie Lublin / Pozycjonowanie Białystok / Pozycjonowanie Katowice / Pozycjonowanie Gdynia / Pozycjonowanie Częstochowa / Pozycjonowanie Radom / Pozycjonowanie Toruń / Pozycjonowanie Sosnowiec / Pozycjonowanie Rzeszów / Pozycjonowanie Kielce / Pozycjonowanie Gliwice / Pozycjonowanie Olsztyn / Pozycjonowanie Zabrze / Pozycjonowanie Bielsko-Biała / Pozycjonowanie Bytom / Pozycjonowanie Zielona Góra / Pozycjonowanie Rybnik / Pozycjonowanie Ruda Śląska / Pozycjonowanie Opole / Pozycjonowanie Tychy / Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski / Pozycjonowanie Elbląg / Pozycjonowanie Dąbrowa Górnicza / Pozycjonowanie Płock / Pozycjonowanie Wałbrzych / Pozycjonowanie Włocławek / Pozycjonowanie Tarnów / Pozycjonowanie Chorzów / Pozycjonowanie Koszalin / Pozycjonowanie Legnica / Pozycjonowanie Grudziądz / Pozycjonowanie Jaworzno / Pozycjonowanie Słupsk / Pozycjonowanie Jastrzębie-Zdrój / Pozycjonowanie Nowy Sącz / Pozycjonowanie Jelenia Góra / Pozycjonowanie Siedlce / Pozycjonowanie Mysłowice / Pozycjonowanie Konin / Pozycjonowanie Piła / Pozycjonowanie Piotrków Trybunalski / Pozycjonowanie Lubin / Pozycjonowanie Inowrocław / Pozycjonowanie Ostrów Wielkopolski / Pozycjonowanie Suwałki / Pozycjonowanie Stargard / Pozycjonowanie Gniezno / Pozycjonowanie Ostrowiec Świętokrzyski / Pozycjonowanie Siemianowice Śląskie / Pozycjonowanie Głogów / Pozycjonowanie Pabianice / Pozycjonowanie Leszno / Pozycjonowanie Żory / Pozycjonowanie Zamość