background

Pozycjonowanie Stron Lubin

 • Rozpoznawalność marki na lokalnym rynku
 • Zwiększenie sprzedaży i rozwój biznesu
 • Wzrost zysków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę
Jasne zasady współpracy Kontakt →

Jednym z najbardziej efektywnych sposobów na pozyskanie klienta w biznesie lokalnym jest pozycjonowanie strony internetowej. Dzieje się tak dlatego, że wysoka pozycja w wyszukiwarce na frazy związane z prowadzoną działalnością sprawia, że potencjalni klienci trafią do Ciebie dokładnie wtedy, kiedy poszukują produktu lub usługi takiej jak Twoja!

Pozycjonowanie stron www Lubin

W przypadku biznesów działających lokalnie, dobrą praktyką jest stosowanie fraz kluczowych z nazwą miasta, dzielnicy lub regionu w którym świadczone są usługi, ponieważ tacy użytkownicy są dla biznesu lokalnego najistotniejsi. Jeżeli prowadzisz zakład fryzjerski, kawiarnię lub inny biznes działający w Lubinie, nie zależy Ci na użytkownikach z innych miast. Ma to też inną, bardzo ważną zaletę – pozycjonowanie fraz lokalnych jest tańsze i przynosi dużo szybsze efekty, niż w przypadku ogólnopolskich słów kluczowych

Ile kosztuje pozycjonowanie w Lubinie?

Każdy biznes to dla nas nowa historia, dlatego w Virtual Development nie mamy jednolitego cennika, a koszt pozycjonowania strony zależny jest od branży, w której działa Klient, obszaru, celów biznesowych oraz słów kluczowych, które wybieramy wspólnie, tak by było jak najbardziej efektywne i przyniosły wzrost sprzedaży i zysków. Przed podpisaniem umowy, nasi Klienci zawsze dokładnie wiedzą ile i za co zapłacą – dokładnie analizujemy branżę i konkurencję, wybieramy efektywne słowa kluczowe i na tej podstawie jesteśmy w stanie określić plan działania i wycenić nasze usługi.

Jak pozycjonujemy strony www?

Po zbadaniu branży i wyborze odpowiednich słów kluczowych, przechodzimy do kompleksowego audytu SEO, który ma wykazać błędy na stronie oraz poddać analizie linki przychodzące (backlinki). Na tej podstawie jesteśmy w stanie stworzyć plan optymalizacji witryny (technicznej oraz dostosowania treści do słów kluczowych) oraz zaplanować strategię budowania profilu backlinków, a następnie wprowadzamy go w życie. Następny etap współpracy to stałe zdobywanie wysokiej jakości linków przychodzących z tematycznych witryn oraz monitoring strony, dzięki któremu jesteśmy w stanie szybko reagować na spadek pozycji lub zmiany w algorytmach Google.


Fraza Kluczowa

Miesięczna liczba wyszukań


Dentysta Lubin
590

Fryzjer Lubin
1000

Mechanik Lubin
390

Kosmetyczka Lubin
320

Klienci o nas

 • Image
  “Pragnę polecić firmę Virtual Development jako profesjonalistę w branży internetowej, rzetelność i jakość usług stoją zawsze na najwyższym poziomie”
  Mateusz Szprynger
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Komleksowe podejście do realizowanych działań i profesjonalna obsługa zasługuje na nasze pełne uznanie i polecenie innym firmom”
  Tomasz Pąsik
  Dyrektor Zarządzający
 • Image
  “Pracownicy Virtual Development to kompetentne osoby, które w każdej chwili służą swoją profesjonalną wiedzą. Współpraca z nimi to sama przyjemność”
  Marcin Iskierka
  Dyrektor Działu Sprzedaży
 • Image
  “O firmie Virtual Development można jasno powiedzieć, że zawsze z wielką uwagą i osobistym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych obowiązków i zadań”
  Karolina Kuzla
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Pracownicy firmy doradzili nam najlepsze frazy, żeby zaistnieć w Internecie. W szybkim tempie nasza strona znalazła się na nie na najwyższych miejscach”
  Jan Klimkiewicz
  Bonus Consulting

Media o nas