background

Pozycjonowanie Stron Legnica

 • Rozpoznawalność marki na lokalnym rynku
 • Zwiększenie sprzedaży i rozwój biznesu
 • Wzrost zysków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę
Jasne zasady współpracy Kontakt →

Pozycjonowanie ma na celu poprawę widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google na wybrane frazy kluczowe. Jest to jedna z najbardziej skutecznych form docierania do potencjalnych klientów, ponieważ do witryny przechodzą osoby, które w danym momencie wyszukują konkretnej usługi lub produktu.

Pozycjonowanie stron www Legnica

Jeżeli prowadzisz lokalny biznes w Legnicy, z pewnością zależy Ci na dotarciu do potencjalnych klientów, którzy znajdują się w bliskiej okolicy oraz zainteresowani są Twoją usługą lub produktem. Najlepszym sposobem w takim wypadku będzie pozycjonowanie lokalne, w którym skupiamy się na frazach kluczowych zawierających nazwę miasta, dzielnicy lub regionu (na przykład “Stomatolog Legnica” lub “Mechanik samochodowy Legnica”). Taki zabieg pozwala na docieranie tylko do właściwej grupy odbiorczej, a pozycjonowanie fraz lokalnych jest prostsze i mniej kosztowne w stosunku do fraz ogólnych (np. “Stomatolog” albo “Mechanik samochodowy”).

Cena pozycjonowania strony w Legnicy

Budżet przeznaczony na pozycjonowanie powinien być skalkulowany ściśle pod cele biznesowe, które zamierzamy osiągnąć. W Virtual Development nie mamy jednolitego cennika, a wycenę przeprowadzamy na podstawie analizy branży, celów biznesowych Klienta, obszaru działania (pozycjonowanie lokalne czy ogólnopolskie?), wyjściowego stanu witryny oraz trudności i ilości fraz kluczowych. Każda współpraca to dla nas nowa historia, w swoją pracę opieramy na ścisłej współpracy z Klientem.

W jaki sposób pozycjonujemy strony?

Przed rozpoczęciem działań związanych z pozycjonowaniem strony, zajmujemy się wyborem skutecznych słów kluczowych oraz opracowaniem kompletnej strategii SEO. Aby to zrobić, analizujemy dokładnie branżę, w której działa Klient oraz ustalamy cele do osiągnięcia na podstawie briefu. Strategia pozycjonowania obejmuje zagadnienia związane z technicznym dostosowaniem witryny internetowej do wymogów wyszukiwarek (kod HTML, szybkość ładowania, linkowanie wewnętrzne, metadane itd.), dopasowaniem contentu (treści) do wybranych słów kluczowych oraz zdobywaniem linków przychodzących (backlinków).

Pozycjonowaniem zajmujemy się kompleksowo, a swoim Klientom pomagamy na każdym etapie. Poniżej prezentujemy przykładowe frazy lokalne dla miasta Legnica, wraz ze średnią miesięczną liczbą wyszukiwań – każde z nich to potencjalny Klient dla Twojego biznesu!


Fraza Kluczowa

Miesięczna liczba wyszukań


Weterynarz Legnica
880

Stomatolog Legnica
720

Biuro podróży Legnica
880

Mechanik Legnica
480

Klienci o nas

 • Image
  “Pragnę polecić firmę Virtual Development jako profesjonalistę w branży internetowej, rzetelność i jakość usług stoją zawsze na najwyższym poziomie”
  Mateusz Szprynger
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Komleksowe podejście do realizowanych działań i profesjonalna obsługa zasługuje na nasze pełne uznanie i polecenie innym firmom”
  Tomasz Pąsik
  Dyrektor Zarządzający
 • Image
  “Pracownicy Virtual Development to kompetentne osoby, które w każdej chwili służą swoją profesjonalną wiedzą. Współpraca z nimi to sama przyjemność”
  Marcin Iskierka
  Dyrektor Działu Sprzedaży
 • Image
  “O firmie Virtual Development można jasno powiedzieć, że zawsze z wielką uwagą i osobistym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych obowiązków i zadań”
  Karolina Kuzla
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Pracownicy firmy doradzili nam najlepsze frazy, żeby zaistnieć w Internecie. W szybkim tempie nasza strona znalazła się na nie na najwyższych miejscach”
  Jan Klimkiewicz
  Bonus Consulting

Media o nas