background

Pozycjonowanie Stron Jelenia Góra

 • Rozpoznawalność marki na lokalnym rynku
 • Zwiększenie sprzedaży i rozwój biznesu
 • Wzrost zysków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę
Jasne zasady współpracy Kontakt →

Celem pozycjonowania strony internetowej jest uzyskanie najwyższych pozycji w wyszukiwarce dla wybranych słów kluczowych. Wysokie miejsce w Google, na frazy związane z prowadzoną działalnością, to gwarancja dodatkowego ruchu na stronie i wzrostu sprzedaży.

Pozycjonowanie stron www Jelenia Góra

Prowadząc lokalny biznes w Jeleniej Górze, z pewnością zależy Ci na docieraniu do potencjalnych klientów w najbliższej okolicy. Dobrym rozwiązaniem jest pozycjonowanie lokalne, to znaczy na frazy zawierające nazwę miasta lub regionu, w którym prowadzisz biznes (np. “Mechanik Jelenia Góra” lub “Stomatolog Jelenia Góra”). Jest to jedna z najbardziej skutecznych form marketingu, ponieważ docierasz do właściwych osób, które w danym momencie poszukują usługi lub produktu, takiego jak Twój!

Cena pozycjonowania stron w Jeleniej Górze

Planowanie strategii pozycjonowania to złożony proces, w którym należy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak cel biznesowy, który zamierzamy osiągnąć, zakres działania (pozycjonowanie lokalne lub ogólnopolskie / międzynarodowe), stan wyjściowy witryny, branża oraz działania konkurencji. W Virtual Development wiemy, że każda współpraca wymaga indywidualnego podejścia, dlatego nie posiadamy jednolitego cennika, a koszt pozycjonowania ustalany jest po zbadaniu branży i wybraniu słów kluczowych, jednak nasi Klienci wiedzą ile i za co dokładnie zapłacą jeszcze przed podpisaniem umowy.

Jak pozycjonujemy strony www?

Po analizie branży i wybraniu najbardziej skutecznych fraz kluczowych do pozycjonowania, przystępujemy do opracowania strategii SEO, co poprzedzone jest kompleksowym audytem witryny oraz linków przychodzących. Następny krok to optymalizacja strony, zarówno aspektów technicznych (metadane, szybkość ładowania, linkowanie wewnętrzne, kod HTML) jak i nakierowania treści na słowa kluczowe. Po wdrożeniu optymalizacji zajmujemy się zdobywaniem linków przychodzących wysokiej jakości z tematycznych stron oraz stałym monitoringiem, tak by móc szybko reagować w przypadku spadku pozycji lub zmiany algorytmów wyszukiwarki.


Fraza Kluczowa

Miesięczna liczba wyszukań


Stomatolog Jelenia Góra
720

Kawiarnia Jelenia Góra
210

Mechanik Jelenia Góra
880

Weterynarz Jelenia Góra
720

Klienci o nas

 • Image
  “Pragnę polecić firmę Virtual Development jako profesjonalistę w branży internetowej, rzetelność i jakość usług stoją zawsze na najwyższym poziomie”
  Mateusz Szprynger
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Komleksowe podejście do realizowanych działań i profesjonalna obsługa zasługuje na nasze pełne uznanie i polecenie innym firmom”
  Tomasz Pąsik
  Dyrektor Zarządzający
 • Image
  “Pracownicy Virtual Development to kompetentne osoby, które w każdej chwili służą swoją profesjonalną wiedzą. Współpraca z nimi to sama przyjemność”
  Marcin Iskierka
  Dyrektor Działu Sprzedaży
 • Image
  “O firmie Virtual Development można jasno powiedzieć, że zawsze z wielką uwagą i osobistym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych obowiązków i zadań”
  Karolina Kuzla
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Pracownicy firmy doradzili nam najlepsze frazy, żeby zaistnieć w Internecie. W szybkim tempie nasza strona znalazła się na nie na najwyższych miejscach”
  Jan Klimkiewicz
  Bonus Consulting

Media o nas