background

Pozycjonowanie Stron Głogów

 • Rozpoznawalność marki na lokalnym rynku
 • Zwiększenie sprzedaży i rozwój biznesu
 • Wzrost zysków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę
Jasne zasady współpracy Kontakt →

Jedną z najbardziej skutecznych metod na dotarcie do nowych klientów jest pozycjonowanie strony w wyszukiwarce. Jeśli prowadzisz lokalny biznes w Głogowie, z całą pewnością zależy Ci na dotarciu do osób, które znajdują się w najbliższej okolicy, oraz są zainteresowane Twoim produktem lub usługą.

Pozycjonowanie stron www Głogów

Pozycjonowanie na lokalne frazy, które zawierają nazwę miasta (np. “mechanik Głogów” lub “fryzjer Głogów”) pozwala dotrzeć do osób, które znajdują się w najbliższej okolicy, a dodatkowo w danym momencie poszukują usługi lub produktu takiego jak Twój! Właśnie dlatego takie działania uchodzą za jedne z najbardziej skutecznych form dotarcia do potencjalnych klientów.

Ile kosztuje pozycjonowanie w Głogowie?

Pozycjonowanie strony w wyszukiwarce to złożony proces, który wymaga indywidualnego podejścia – każda branża jest inna, a strategia SEO zależy od celów biznesowych, zasięgu działania (frazy lokalne, ogólnopolskie, międzynarodowe) oraz trudności i ilości wybranych słów kluczowych. Z tego właśnie powodu, w Virtual Development nie mamy jednolitego cennika, a koszt pozycjonowania jest ustalany na podstawie rozmowy z Klientem, w której wspólnie wyznaczamy cele oraz dobieramy najbardziej efektywne słowa kluczowe, jednak przed podpisaniem umowy Klient zawsze doskonale wie, za co i ile zapłaci.

Jak wygląda pozycjonowanie strony?

Po wyznaczeniu celów kampanii SEO oraz dobraniu odpowiednich słów kluczowych, przechodzimy do kompleksowego audytu strony www pod kątem dostosowania do wyszukiwarek oraz sprawdzamy historię domeny i linki przychodzące. Na tej podstawie jesteśmy w stanie opracować kompletną strategię pozycjonowania, która obejmuje optymalizację wewnętrzną witryny (aspekty techniczne takie jak szybkość ładowania, kod HTML, linkowanie wewnętrzne, metadane, uporządkowanie nagłówków, oraz aspekty związane z dostosowaniem treści do słów kluczowych). Następny etap to zdobywanie wysokiej jakości linków przychodzących z witryn powiązanych tematycznie oraz regionalnych w przypadku pozycjonowania lokalnego, czym zajmujemy się podczas trwania całej współpracy. Stale monitorujemy też konkurencję oraz pozycję strony w wyszukiwarkach, tak by móc od razu reagować na spadki pozycji lub zmiany w algorytmach Google.


Fraza Kluczowa

Miesięczna liczba wyszukań


Mechanik Głogów
390

Fryzjer Głogów
720

Kosmetyczka Głogów
170

Stomatolog Głogów
390

Klienci o nas

 • Image
  “Pragnę polecić firmę Virtual Development jako profesjonalistę w branży internetowej, rzetelność i jakość usług stoją zawsze na najwyższym poziomie”
  Mateusz Szprynger
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Komleksowe podejście do realizowanych działań i profesjonalna obsługa zasługuje na nasze pełne uznanie i polecenie innym firmom”
  Tomasz Pąsik
  Dyrektor Zarządzający
 • Image
  “Pracownicy Virtual Development to kompetentne osoby, które w każdej chwili służą swoją profesjonalną wiedzą. Współpraca z nimi to sama przyjemność”
  Marcin Iskierka
  Dyrektor Działu Sprzedaży
 • Image
  “O firmie Virtual Development można jasno powiedzieć, że zawsze z wielką uwagą i osobistym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych obowiązków i zadań”
  Karolina Kuzla
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Pracownicy firmy doradzili nam najlepsze frazy, żeby zaistnieć w Internecie. W szybkim tempie nasza strona znalazła się na nie na najwyższych miejscach”
  Jan Klimkiewicz
  Bonus Consulting

Media o nas