Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Blog / Pozycjonowanie / Kurs Internetowe Rewolucje Google


Kurs Internetowe Rewolucje Google26 kwietnia 2021 (Zaktualizowano: 19 maja 2022) 6-8 min. czytania

Masz już stronę internetową i planujesz reklamować swoje usługi lub produkty w internecie? Niestety twój budżet nie pozwala jeszcze na wynajęcie profesjonalnej agencji SEO albo masz dużo wolnego czasu i sam chcesz zapoznać się z tematem? Zastanawiasz się, gdzie nabyć niezbędną wiedzę, żeby osiągnąć sukces? Pomoże ci w tym darmowe szkolenie Internetowe Rewolucje Google. Sprawdź, jakie są wymogi kursu, czy warto się na niego zapisać i czy faktycznie wiedza zdobyta na szkoleniu przyda się w prawdziwym życiu?

Internetowe Rewolucje Google – co to jest?

Internetowe Rewolucje to bezpłatny kurs internetowy dla wszystkich chętnych, nie trzeba spełniać żadnych wymogów formalnych. Został przygotowany przez specjalistów Google więc zawiera najważniejsze wiadomości dotyczące reklamy internetowej. Nie jest podana konkretna grupa docelowa, jednakże zagadnienia omawiane podczas szkolenia są przygotowane raczej dla użytkowników, którzy jeszcze nic nie wiedzą na temat marketingu internetowego albo ich wiedza jest znikoma. Z pewnością udział w kursie przyniesie nam same profity.

Przeczytaj również  Dlaczego warto zainstalować Google Tag Manager?

Jak wygląda szkolenie i jakie są opinie uzytkowników?

Przede wszystkim kurs skupia się na filmach szkoleniowych, do których dodane są transkrypcje. Każdy dział kończy się testem, dzięki któremu sprawdzimy swoją wiedzę. Podczas szkolenia musimy zapoznać się z 7 głównymi działami, które są podzielone na 26 modułów, a te z kolei mają 2-6 paragrafów. Po każdym paragrafie musimy poprawnie odpowiedzieć na kilka pytań, żeby móc zapoznać się z następnymi informacjami.


Pozycjonowanie stron ⇒ sprawdź, jak pomożemy Ci zwiększyć liczbę zapytań dzięki Google.

Poproś o ofertę na współpracę →

lub zadzwoń: tel. 515 280 209

Jak wziąć udział w szkoleniu?

Jeżeli chcemy zapisać się na szkolenie i zdobyć certyfikat, to musimy wejść na stronę https://learndigital.withgoogle.com/internetowerewolucje. W tym miejscu możemy od razu wybrać opcję przygotowania indywidualnego kursu dzięki Diagnostyce Potrzeb lub samodzielnie zapoznawać się z zamieszczonymi treściami. Żeby korzystać ze strony należy być podpiętym do internetu. Wygodnie przeglądanie witryny jest możliwe na laptopie, desktopie, jak również na urządzeniach mobilnych.

Przeczytaj również  Jak wybrać agencje SEM do prowadzenia kampanii Google Ads?

Ile czasu trwa szkolenie?

Czas odbycia kursu jest kwestią bardzo indywidualną. Standardowo jest mowa o 40 godz. szkolenia, ale to tylko szacowana liczba. Są osoby, które mają już jakąś wiedzę, więc pewne kwestie mogą pominąć lub zapoznają się z nimi pobieżnie. Inni uczestnicy szkolenia potrzebują więcej czasu, czasami nawet wracają do niektórych zagadnień, żeby lepiej zrozumieć temat. Są osoby, które zapoznają się tylko z częścią udostępnionych materiałów, np. nie oglądają filmów wideo. Dzięki temu szybciej mogą przystąpić do egzaminu sprawdzającego wiedzę.

Jak wygląda test?

Pytania mogą mieć formę pytań zamkniętych, wybrania odpowiedniego zdjęcia lub ustawienia punktów w odpowiedniej kolejności. Jeżeli udzielimy błędnej odpowiedzi, możemy jeszcze raz zapoznać się z materiałami i filmikami, żeby znaleźć poprawne rozwiązanie. Test jest czasem podchwytliwy i trzeba się dobrze zastanowić nad właściwą odpowiedzią.

Certyfikat

Po otrzymaniu zaliczenia z całości szkolenia, możemy zdać egzamin końcowy, gdy go zdamy zdobędziemy certyfikat. Do certyfikatu możemy podchodzić nieskończoną ilość razy, więc warto próbować do skutku.


Dodaj coś od siebie i zostaw komentarz na temat "Czy warto brać udział w Internetowych Rewolucjach Google?"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *