Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Blog / Pozycjonowanie / Zlecanie pozycjonowania firmie SEO


Zlecanie pozycjonowania firmie SEO20 kwietnia 2021 (Zaktualizowano: 19 maja 2022) 6-8 min. czytania

Prowadzisz sklep internetowy lub stworzyłeś stronę firmową, a teraz chcesz dotrzeć do większej ilości osób? Najlepszym sposobem będzie pozycjonowanie witryny w wyszukiwarce Google, żeby poprawić pozycje fraz, a co za tym idzie zwiększyć ilość osób odwiedzających stronę. Oczywiście możesz takie działania poprowadzić samodzielnie, ale wiąże się to z dogłębnym zapoznaniem się z tematem i przeznaczeniem na to sporo czasu. Sprawdź czemu lepiej zatrudnić agencję SEO?

Doświadczenie

Po pierwsze wybierając agencję SEO nie kieruj się ceną tylko doświadczeniem. Sprawdź referencje i opinie na temat agencji reklamowej, a także jak długo jest na rynku. Przez wiele lat dobra agencja SEO zdobyła zadowolonych klientów i przeprowadziła setki kampanii. Zatrudnia wielu specjalistów, który od dawna zajmują się tematem, mają wypracowane własne know-how i nie będą się uczyć na twojej stronie. W razie jakichkolwiek problemów będą mogli szybko zareagować. Samodzielne pozycjonowanie może przynieść wiele szkody z samym wyrzuceniem strony z indeksu włącznie. Roboty Google zwracają uwagę na wiele rzeczy, trzeba stosować praktyki tzw. White SEO, a nie wolno wykorzystywać tzw. Black SEO.

Przeczytaj również  Google Analytics krok po kroku

Narzędzia

Kolejnym zagadnieniem są narzędzia wykorzystywane w pozycjonowaniu strony, np. do monitorowania fraz, tworzenia tekstów, monitorowania działań konkurencyjnych firm. Agencje reklamowe mają wykupione licencje wielu przydatnych programów, których abonamenty kosztują nawet kilkadziesiąt dolarów na miesiąc. Decydując się na współpracę nie musisz się przejmować dodatkowymi wydatkami, a sam prowadząc kampanię na pewno nie zdecydujesz się za zakup takich programów, które z kolei są bardzo przydatne.


Pozycjonowanie stron ⇒ sprawdź, jak pomożemy Ci zwiększyć liczbę zapytań dzięki Google.

Poproś o ofertę na współpracę →

lub zadzwoń: tel. 515 280 209

Obopólne zwycięstwo

Agencja reklamowa, jak każda firma kiedyś zaczynała swoją działalność i musiała popracować nad rozpoznawalnością marki, otrzymaniem referencji od klientów i pozytywnych opinii. Ciężką pracą zdobyła zaufanie klientów, więc zależy jej, żebyś i ty był zadowolony. Nie może sobie pozwolić na negatywne opinie. Dla Ciebie to szansa na zwiększenie ilości klientów i wzrost zysków.

Przeczytaj również  Jak zbadać użyteczność strony?

Oszczędność czasu

Prowadząc firmę masz wiele zadań i nakładanie sobie kolejnych mija się z celem. Po co brać się za coś na czym się nie znamy. To marnowanie czasu i pieniędzy. Lepiej zaufać specjalistom, którzy odnieśli już sukces. Agencja zajmuje się tylko Twoją kampanią, ma podpięte odpowiednie narzędzia i w razie potrzeby może zareagować natychmiast. Naszym zadaniem będzie tylko na początku współpracy podanie agencji SEO danych dostępowych do strony i czekanie na efekty działań.


Dodaj coś od siebie i zostaw komentarz na temat "Dlaczego warto zlecić pozycjonowanie profesjonalnej firmie SEO?"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *