Kategorie: Google Ads / Pozycjonowanie / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Blog / Marketing / Hurtownie dropshipping w Polsce – lista najlepszych hurtowni 2022


Hurtownie dropshipping w Polsce – lista najlepszych hurtowni 202220 grudnia 2021 (Zaktualizowano: 21 stycznia 2022) 6-8 min. czytania

O tym czym jest dropshipping i jak korzystny może być w konkretnych przypadkach, pisaliśmy jakiś czas temu na naszym blogu. Ze względów praktycznych, warto przyjrzeć się hurtowniom dropshippingowym w Polsce, dzięki którym możemy rozpocząć tego typu działalność.

Lista hurtowni dropshippingowych z podziałem na kategorie w Polsce 2022 r.

Ze względu na ogromną ilość hurtowni dropshippingowych, warto zastosować podział na kategorie produktów, jakie dane podmioty oferują. Przyjrzymy się kilku najbardziej popularnym branżom:

 • Biżuteria
 • Elektronika
 • Kosmetyki
 • Odzież
 • Sport

Hurtownie dropshippingowe z biżuterią w Polsce 2022 r.

 • Colibra – marka jest obecna na rynku od ponad 40 lat, a jako lider w branży biżuteryjnej, może poszczycić się wysoką jakością swoich produktów. Zajmuje się produkcją na rynek polski, ale prowadzi także działalność eksportową.
 • Manilla – firma zajmuje się przede wszystkim ręczną produkcją biżuterii, którą wykonuje z połączeniem naturalnych kamieni i srebra lub złota. Każdy produkt powstaje w Krakowie, a za sprawą ręcznego wykonania, zauważalna jest dbałość o szczegóły.
 • Zwegrodzki – firma działa na rynku od 2006 roku, kiedy rozpoczęto działalność rozlewni perfum, które znajdziemy w ofercie obok biżuterii, a także odzieży. Z uwagi na wielobranżowość, a także na doświadczenie na rynku, warto przyjrzeć się ofercie firmy.

Hurtownie dropshippingowe z elektroniką w Polsce 2022 r.

 • Action.pl – firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku e-commerce m.in. w zakresie logistycznym. Warto zaznaczyć, że w swojej ofercie posiada produkty z kilku branż (nie tylko elektronika) w tym marki premium, a także własne. To wszystko sprawia, że naprawdę warto rozważyć ofertę tej firmy.
 • eoptimo – od 2017 roku firma zajmuje się wyspecjalizowaną dystrybucją elektroniki, a także mediów cyfrowych. W swojej ofercie posiada sprzęt gamingowych oraz IT, akcesoria GSM, a także elektronikę użytkową (TV, DVD, telefony itp.).
 • Incom Group – firma z 30-letnim doświadczeniem posiada szeroką ofertę, w której znajdziemy przeszło 700 grup produktowych, a w tym systemy operacyjne, laptopy, telefony i urządzenia mobilne, tablice interaktywne, RTV i AGD itp. W ofercie Incom znajdziemy produkty największych światowych marek takich jak Samsung, Lenovo, Dell, HP, Intel, Ubisoft, Cenega, AMD itp.

Hurtownie dropshippingowe z kosmetykami w Polsce 2022 r.

 • Avebio – firma jak wskazuje w logotypie, jest manufakturą kosmetyków naturalnych. W swojej ofercie posiada kremy do twarzy, pod oczy, olejki, hydrolaty, toniki itp. Poza oczywiście współpracą dropshippingową, możemy zdecydować się także na tradycyjny hurt.
 • Malowia – firma od 2012 roku zajmuje się zaopatrywaniem punktów handlowym w kosmetyki naturalne oraz akcesoria. Poza klasyczną ofertą produktów, firma prowadzi także działania wspierające rozwój oraz sprzedaż. Posiada szeroką ofertę, w której znajdziemy m.in. kremy, olejki, maski, dezodoranty, mleczka, płyny do higieny intymnej i wiele więcej.
 • Sohe.pl – hurtownia kosmetyków posiada bogatą ofertę, w której liczba produktów podawana jest w tysiącach. Poza kosmetykami, znajdziemy tam także środki czystości oraz chemię gospodarczą.

Hurtownie dropshippingowe z odzieżą w Polsce 2022 r.

 • Bergamo – firma posiada doświadczenie sięgające początku lat 90 ubiegłego wieku. W jej ofercie znajdziemy odzież damską, w której możemy znaleźć różne fasony i wzory odzieżowe. Znajdziemy tutaj sukienki, tuniki, swetry, spódnice, kombinezony i wiele więcej.
 • Ptak Moda – hurtownia posiada bogatą ofertę z zakresu odzieży damskiej. Znajdziemy w niej ponad 2500 marek z Miasta Mody Ptak, a dwa razy w roku wprowadzane są nowe kolekcje. Warto zaznaczyć, że codziennie w ofercie firmy pojawiają się nowe modele ubrań.
 • Wega – firma działa od 1989 roku ciągle poszerzając swój asortyment. Posiada produkty odzieżowe zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W ofercie firmy możemy znaleźć pozycję z zakresu bielizny, pończosznictwa, galanterii oraz artykułów dla dzieci itp.

Hurtownie dropshippingowe z artykułami sportowymi w Polsce 2022 r.

 • Abisal – firma powstała w 1990 roku i zajmuje się importem oraz produkcją sprzętu sportowego dla różnych dyscyplin. W szerokiej ofercie firmy możemy znaleźć produkty takie jak bieżnie, atlasy, łyżwy, hulajnogi, hamaki, artykuły pływackie, a także stoły do gry w piłkarzyki oraz bilarda.
 • AMP Polska – firma powstała w 2000 roku i zajmuje się dystrybucją renomowanych marek rowerowych w Polsce. W ofercie produktowej posiada pełen zakres akcesoriów, odzieży, a także części rowerowych ponad 20 marek. 
 • SMJ sport – to jeden z liderów na rynku dystrybucyjnym artykułów sportowych w Polsce. W swojej ofercie posiada ponad 2000 produktów, które można przyporządkować do różnych działów takich jak sporty drużynowe, sporty zimowe, skating, lekkoatletyka, a także artykuły ogrodowe i dmuchane. 

Podsumowanie

Hurtowni dropshippingowych w Polsce jest naprawdę bardzo wiele i możemy pozwolić sobie na swobodny wybór. Co więcej, przedstawione powyżej hurtownie są tylko przykładami, a ponadto działają w różnych branżach. Przy wyborze konkretnej firmy, powinniśmy zwracać uwagę m.in. na zakres oferty danej firmy. Im więcej różnych produktów, tym większe będziemy posiadali możliwości m.in. późniejszego rozwoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.