Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Blog / Google Ads / Bezpłatny Kurs Google Ads, dawniej AdWords [Szkolenie]


Bezpłatny Kurs Google Ads, dawniej AdWords [Szkolenie]28 stycznia 2022 (Zaktualizowano: 3 stycznia 2023) 6-8 min. czytania

Google Ads to narzędzie, które obsługuje ogromnych rozmiarów system reklamowy. Posiada ogromną liczbę różnych funkcjonalności, które mogą w realny sposób przełożyć się na nasze kampanie reklamowe. Za jego sprawą możemy odpowiednio zoptymalizować naszą reklamę w Google, bez względu na jej rodzaj. Co więcej, Google Ads jest wyposażony w narzędzia analityczne, dzięki którym możemy śledzić skuteczność naszych działań reklamowych. To jasne, że Google Ads jest bardzo interesującym narzędziem, jednak przez dużą liczbę funkcjonalności, może okazać się dla nas dość skomplikowany. Nie przejmuj się jednak zanadto. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i proponujemy Ci bezpłatny kurs Google Ads. 🙂

Szkolenie Google Ads – na czym polega?

Być może znacie inne nasze kursy, które opublikowaliśmy dla Was na naszym blogu. Mowa tutaj o darmowym kursie SEO oraz bezpłatnym kursie marketingu. Teraz do tego grona dorzucamy kolejną cegiełkę – bezpłatny kurs Google Ads.

Zebraliśmy dla Was na naszym blogu, już dość sporą liczbę informacji na temat Google Ads. Opisywaliśmy optymalizację konwersji, wyjaśnialiśmy jak działa i jak korzystać z Google Keyword Plannera, czy też omawialiśmy zagadnienia związane z remarketingiem. Warto jednak uporządkować zgromadzone przez nas wiadomości i zsyntetyzować wiedzę z naszego bloga.

Przeczytaj również  Reklama dla dewelopera [Wskazówki]

Pozycjonowanie stron ⇒ sprawdź, jak pomożemy Ci zwiększyć liczbę zapytań dzięki Google.

Poproś o ofertę na współpracę →

lub zadzwoń: tel. 515 280 209

Jak wygląda bezpłatny kurs Google Ads?

Podobnie jak w przypadku poprzednich naszych kursów (SEO oraz Marketing), przedstawiamy Wam zbiór wszystkich informacji, które znajdziecie na naszym blogu – tym razem z zakresu Google Ads. Zostały one posegregowane w sposób tematyczny, dzięki czemu będziesz mógł stopniować sobie wiedzę, jeśli wcześniej nie przeczytałeś tych artykułów.

Przygotowaliśmy dla Was darmowe szkolenie z zakresu Google Ads, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że najważniejszy jest czas. Dzięki naszemu kursowi będziesz mógł bez problemu przechodzić do konkretnych artykułów, zawsze gdy znajdziesz na to wolną chwilę. Nie ma konieczności “pauzowania” wideo, a to właśnie Ty jesteś tutaj szefem. Dowiadujesz się tyle, ile możesz w danym momencie, np. podczas porannej kawy, a następnie wracasz kiedy tylko uznasz to za stosowne. Dlatego, aby nie przedłużać już zanadto – rozpocznij naukę Google Ads, dzięki naszemu darmowemu szkoleniu.

Darmowy kurs Google Ads – internetowy przewodnik:

Podstawowe tematy z zakresu Google Ads:

Słowa kluczowe i konwersja w Google Ads:

Przeczytaj również  Jak skutecznie reklamować siłownię w internecie?

Działania w Google Ads i przykłady:

Narzędzia powiązane z Google Ads:

Wszystko na temat remarketingu w Google Ads:

Sprawdzanie efektywności Google Ads:

Darmowy kurs Google Ads – kilka słów na koniec

Po odbyciu naszego darmowego kursu dotyczącego Google Ads wierzymy, że będziesz miał znacznie bardziej uporządkowaną wiedzę na temat tego ważnego narzędzia. Marketing internetowy to nie tylko pozycjonowanie, ale także właśnie reklamy w Internecie. Dlatego posiadanie odpowiedniej wiedzy na temat Google Ads także jest bardzo ważne.

Dzięki, że z nami jesteś! Robimy co możemy, aby zaspokoić Twój głód wiedzy. Odwiedzając i czytając naszego bloga, napędzasz nas do działania, a to skutkuje coraz większą ilością contentu. Mamy nadzieję, że Cię nie zawiedziemy i kolejne treści, również Cię zaciekawią. Do następnego przeczytania. 🙂

Jeżeli potrzebujesz indywidualnego szkolenia, skontaktuj się z nami.


Dodaj coś od siebie i zostaw komentarz na temat "Bezpłatny Kurs Google Ads, dawniej AdWords [Szkolenie]"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *