Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Żywiec – Agencja SEO


Pozycjonowanie stron internetowych Żywiec – Agencja SEO


Będąc przedsiębiorcą z Żywca i chcąc rozszerzyć bazę swoich dotychczasowych klientów, na pewno bierzesz pod uwagę Internet, jako odpowiednie narzędzie w tym kierunku. Słyszałeś o pozycjonowaniu stron www, jednak czy wiesz o co dokładnie z tym wszystkim chodzi? Z jakich powodów jest to coraz popularniejsza usługa, która może pomóc Twojej żywieckiej firmie? Przekonaj się o tym pozostając z nami.

Agencja SEO Żywiec – czy warto pozycjonować stronę w Google?

W dzisiejszych czasach konkurencja w Internecie rośnie z dnia na dzień. Po prostu, jako społeczeństwo jesteśmy coraz bardziej świadomi, jak to medium oddziałuje na biznes, relacje z klientami, rozwój przedsiębiorstwa itp. Jednak to powoduje, że jest coraz większy ścisk w Internecie, a firmom coraz trudniej jest dotrzeć do nowych klientów i strony www zamiast generować zyski, przynoszą straty. 

Na szczęście możesz odwrócić tę tendencję za pomocą pozycjonowania stron internetowych, poprawiając swoją widoczność w Google. Wszystko z uwagi na fakt, w jaki sposób korzystamy z wyszukiwarki Google, a mówi nam o tym CTR (współczynnik klikalności).

VD Pozycjonowanie stron internetowych Żywiec - Agencja SEO

Im wyższe pozycje w Google, tym wyższy CTR, a to oznacza, że więcej użytkowników wybiera Twoją stronę w wynikach wyszukiwania. To właśnie jest cel pozycjonowania stron internetowych i najlepszy argument mówiący o tym, że po prostu warto.

Oferta pozycjonowania stron internetowych dla żywieckich firm

W pozycjonowaniu stron internetowych jest tak, że wiele dróg prowadzi do jednego celu. Jest tak m.in. z tego powodu, że coś co sprawdziło się w jednej sytuacji, w drugiej może nie przynieść tak samo dobrych rezultatów. Z tego powodu, jako agencja SEO podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, a z wszystkich usług wybieramy działania najbardziej korzystne w Twojej sytuacji.

Pozycjonowanie stron www w Google

Pozycjonowanie stron internetowych jeśli ma poprawić widoczność w Google Twojej żywieckiej firmy, musi być odpowiednio przemyślane, dopracowane i sumiennie przeprowadzone. W taki sposób właśnie działamy, ponieważ wiemy, że jest to po prostu konieczne dla dobra Twojej firmy. Google ocenia strony pod kątem ponad 200 czynników i wobec wszystkich z nich nie można sobie pozwolić na jakieś niedociągnięcia.

Pozycjonowanie sklepów internetowych z Żywca

Podstawowe działania z zakresu pozycjonowania w Google w przypadku sklepów internetowych są w dużej mierzę takie same, jak w przypadku stron www. Odpowiednia optymalizacja treści, hierarchia nagłówków, atrybuty ALT grafik, struktura adresów URL, PageSpeed itp. To wszystko również dotyczy e-sklepów. 

Jednak poprzez fakt, że zazwyczaj posiadają one znacznie bardziej rozbudowaną strukturę, a treści znajdują się głównie w opisach produktów, w branży SEO zdecydowano się wyodrębnić osobną usługę dla e-commerce. Na przestrzeni lat zbieraliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwoli nam wypozycjonować sklep internetowy Twojej żywieckiej firmy.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Żywcu

W bardzo wielu przypadkach, lokalny rozgłos dla firm jest bardzo ważny. Jeśli tak jest także w przypadku Twojego przedsiębiorstwa, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Możemy przeprowadzić dla Ciebie pozycjonowanie lokalne, które poprawi widoczność Twojej firmy w Żywcu, powiecie żywieckim itp.

Chociaż jest znaczna ilość działań, które przeprowadza się w ramach tej usługi, to największą różnicą względem typowego pozycjonowania stron jest bazowanie na lokalnych słowach kluczowych. Jak to wygląda?

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Pozycjonowanie Żywiec70
Pozycjonowanie stron Żywiec80
Pozycjonowanie stron internetowych Żywiec20
Pozycjonowanie stron w Google Żywiec30

Jeśli słowa kluczowe, na które jest pozycjonowana Twoja strona, mają nabrać lokalnego charakteru, możesz wykorzystać m.in. nazwę miejscowości. Widać to na przykładowych frazach z powyższej tabeli. Dzięki temu, strona Twojej firmy będzie znajdowała się wysoko w wynikach wyszukiwania, które są związane z Twoim bezpośrednim otoczeniem.

Jeśli chcesz poprawić lub sprawdzić swoją widoczność w Google, skontaktuj się z nami. Odpowiednio zbadamy Twoją sytuację i dobierzemy najlepszą strategię pozycjonowania stron www dla Twojej żywieckiej firmy.