Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Zgierz – Agencja SEO [Reklama]


Pozycjonowanie stron internetowych Zgierz – Agencja SEO [Reklama]


Jesteś właścicielem firmy w Zgierzu i chcesz rozpocząć kampanię reklamową swojej firmy w Internecie? Słyszałeś o pozycjonowaniu stron internetowych, ale za bardzo nie wiesz nic na ten temat? Jako przedsiębiorca, na pewno szukasz skutecznej reklamy dla swojej zgierskiej firmy. Warto na początku zaznaczyć, że pozycjonowanie stron internetowych jest coraz częściej wymieniane wśród najskuteczniejszych metod reklamowania w dzisiejszych czasach. Jako doświadczona agencja SEO, zajmująca się pozycjonowaniem od ponad dekady, możemy Ci w tym pomóc.

Agencja SEO Zgierz – pozycjonowanie stron jako skuteczna reklama w Google

Pozycjonowanie stron internetowych ma za zadanie umieścić Twoją stronę w wynikach wyszukiwania na najwyższych pozycjach. Zastanawiasz się po co w ogóle to wszystko? Użytkownicy, którzy korzystają z Google, koncentrują się zazwyczaj tylko na kilku wynikach wyszukiwania, a to sprawia, że inne pozycje są dla nich niewidoczne. Nie zwracają na nie uwagi. 

To właśnie z tego względu, pozycjonowanie stron internetowych zyskuje na popularności, ponieważ coraz trudniej jest firmom, docierać do odpowiedniej liczby osób, za pośrednictwem firmowych stron. Z roku na rok zwiększa się liczba stron oraz sklepów internetowych, a to z kolei powoduje, że odpowiednią widoczność w Google jest coraz trudniej uzyskać.

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową w Zgierzu?

Najbardziej podstawową odpowiedzią na to pytanie, jest po prostu widoczność w Google. Jeśli użytkownicy nie widzą Twojej strony, to nie będą jej odwiedzać, a to skutkuje także tym, że nie będą kupowali Twoich produktów lub usług. Jeśli mają to robić, muszą się najpierw dowiedzieć o istnieniu Twojej firmy, a do tego są potrzebne wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, które zapewnić może pozycjonowanie stron internetowych.

Zastanawiasz się jak to wszystko możliwe? Odpowiedzi na to pytanie, należy szukać w czymś, co nazywa się współczynnikiem klikalności.

VD Pozycjonowanie stron internetowych Zgierz - Agencja SEO [Reklama]

Powyższy wykres przedstawia właśnie wspomniany współczynnik klikalności. Najogólniej mówiąc, pokazuje on jak często użytkownicy wybierają strony, zajmujące konkretne pozycje w wynikach wyszukiwania. Tylko kilka pierwszych pozycji cieszy się zainteresowaniem ze strony użytkowników. Warto zaznaczyć, że są to wartości tylko dla pierwszej strony wyników wyszukiwania. Dla pozostałych, wartości CTR są jeszcze niższe.

Podsumujmy zatem fakty. Konkurencja jest liczna i coraz liczniejsza, miejsca w Google cieszącego się zainteresowaniem użytkowników jest natomiast niewiele. Jeśli chcesz być widoczny w Internecie, musisz znaleźć się na tych kilku najwyższych pozycjach, a w tym może pomóc Ci pozycjonowanie stron internetowych.

Kampanie reklamowe w Google – pozycjonowanie stron dla firm ze Zgierza

Jesteś ciekaw w jaki sposób może przebiegać nasza współpraca? Przede wszystkim, warto zaznaczyć, że odległość biura naszej agencji SEO do Zgierza, nie ma żadnego negatywnego wpływu na efektywność współpracy. Pozycjonowanie stron internetowych to usługa, którą świadczy się całkowicie zdalnie, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozpocząć współpracę.

Jako doświadczona agencja SEO, zawsze do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Cenimy Twoje zdanie, ponieważ wiemy, że to Ty jesteś ekspertem w swojej branży. Pozycjonowanie stron internetowych, aby mogło być skuteczną reklamą Twojej firmy, musi opierać się na naszej wiedzy z zakresu SEO oraz Twoim branżowym doświadczeniu.

Pozycjonowanie stron www w Google

Coraz częściej pozycjonowanie stron www jest postrzegane jako długofalowa strategia rozwoju całego przedsiębiorstwa, a nie tylko działania reklamowe dla firmy. Jest to spowodowane tym, że za sprawą pozycjonowania strony, jesteś w stanie oddziaływać na wiele różnych aspektów. Dbając o swoją widoczność w Google, zwiększasz ogólną rozpoznawalność marki, masz szansę częściej gościć w świadomości odbiorców i dajesz impuls do zwiększenia sprzedaży w Twojej firmie.

Pozycjonowanie sklepów internetowych ze Zgierza

Prowadzisz sklep internetowy w Zgierzu i chciałbyś zająć się reklamą swojego e-sklepu? Pozycjonowanie w Google jest również dla Ciebie. Chociaż różni się to od pozycjonowania stron internetowych to tylko w nieznacznym stopniu. 

VD Pozycjonowanie stron internetowych Zgierz - Agencja SEO [Reklama]
Źródło: Google Maps

Wymaga to przede wszystkim znajomości platform e-commerce, które nasza agencja SEO przez ponad dekadę współpracy z przedsiębiorcami, zdążyła poznać. To powoduje, że bezproblemowo i szybko będziemy mogli rozpocząć pozycjonowanie sklepu internetowego Twojej firmy ze Zgierza.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Zgierzu

Specyfika Twojej firmy oraz branży powoduje, że reklama ogólnopolska jest nie dla Ciebie? Po prostu nie będziesz w stanie obsługiwać klientów z drugiego końca Polski, a mimo to chciałbyś skutecznie reklamować swój biznes?

Za sprawą pozycjonowania lokalnego, możemy poprawić Twoją widoczność np. na terenie powiatu zgierskiego. Za sprawą internetowej wizytówki z Google Moja Firma, będziesz dostępny w Google Maps, a to spowoduje, że będziesz pojawiał się w rozszerzonych wynikach wyszukiwania. Zwiększysz w ten sposób przestrzeń reklamową swojej firmy w Google.

Reklama w Google – przykłady fraz do pozycjonowania stron ze Zgierza

W każdym mieście są frazy, które są mniej lub bardziej popularne. Wiemy to stąd, że każde zapytanie jest odnotowywane przez przeróżne narzędzia. Użytkownicy w Google szukają praktycznie wszystkiego, a żeby skonkretyzować otrzymywane wyniki wyszukiwania, często stosują np. nazwy miejscowości. Spójrz na to, czego często poszukują użytkownicy w kontekście Zgierza.

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Taxi Zgierz2 000
Mieszkania na sprzedaż Zgierz1 500
Weterynarz Zgierz1 400
Apteka Zgierz1 300
Wulkanizacja Zgierz1 300
Pozycjonowanie Zgierz60
Reklama Zgierz20

Każda fraza generuje jakiś miesięczny ruch w wyszukiwarce. Oznacza to, że jeśli będziesz pozycjonował stronę internetową swojej firmy, będziesz zajmował wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania na te frazy. Jeśli tak, to będziesz widoczny w Google dla użytkowników i częściej będą oni wybierali Twoją stronę. Im większy ruch w miesiącu, tym więcej osób może trafiać docelowo na Twoją stronę.

Jeśli chcesz wykorzystywać ruch generowany przez konkretne frazy na swoją korzyść, nie czekaj – skontaktuj się z nami. Rozpocznij pozycjonowanie strony internetowej w Zgierzu.