Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Zawiercie – Agencja SEO [Reklama]


Pozycjonowanie stron internetowych Zawiercie – Agencja SEO [Reklama]


Zawiercie jako miasto położone stosunkowo blisko konurbacji górnośląskiej, musi liczyć się z konkurencją, która pochodzi z tamtego rynku. Jednak skoro tutaj trafiłeś, to zapewne prowadzisz własną firmę w Zawierciu i zdajesz sobie z tego wszystkiego sprawę. Szukasz odpowiedniego sposobu na reklamę Twojego przedsiębiorstwa? Pozycjonowanie stron internetowych coraz częściej jest wymieniane wśród najskuteczniejszych metod reklamowych w XXI wieku. Zostań z nami chwilę dłużej i sam się o tym przekonaj.

Agencja SEO Zawiercie – pozycjonowanie stron jako skuteczna reklama w Google

Pozycjonowanie stron internetowych ma jedno najbardziej podstawowe zadanie. Umieścić stronę www Twojej zawierciańskiej firmy na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dzięki pozycjonowaniu stron www, będziesz widoczny dla użytkowników, będą wiedzieli o istnieniu Twojej firmy, a to przełoży się na to, że będą mogli skorzystać z Twoich produktów lub usług.

Jednak pozycjonowanie stron internetowych to coś znacznie więcej, niż tylko wysokie pozycje. Przede wszystkim, jeśli sprawimy, że będziesz widoczny w Google, zwiększy się ogólna rozpoznawalność marki np. w branży, wśród konkurencji, a przede wszystkim wśród odbiorców. Zastanawiasz się, dlaczego te wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania są takie ważne?

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową w Zawierciu?

Pozycjonować stronę www w Google swojej firmy warto zawsze, bez względu na to czy pochodzisz z Zawiercia, czy z Warszawy, Wrocławia, Krakowa itd. Wszystko przez wspomnianą widoczność w Google i schematu, którym wszyscy posługujemy się podczas korzystania z wyszukiwarki. Jak to wszystko się przedstawia? Gdy chcesz wyszukać informacje w Google, wpisujesz hasło w wyszukiwarkę, otrzymujesz długą listę wyników i zaczynasz je przeglądać zaczynając najczęściej od 1 pozycji. 

Bardzo często już to wystarcza i znajdujesz to czego szukałeś. Skorzystałeś zatem tylko ze strony, która zajmowała 1 pozycje, a na całą resztę nie zwróciłeś nawet uwagi. Oznacza to, że tylko ta strona, na którą się zdecydowałeś jest dla Ciebie widoczna, a cała reszta niewidoczna. Nie ma w tym nic dziwnego, jednak pojawia się tutaj problem właścicieli stron internetowych, ponieważ tak działa zdecydowana większość użytkowników.

VD Pozycjonowanie stron internetowych Zawiercie - Agencja SEO [Reklama]

Powyższy wykres przedstawia CTR, czyli tzw. współczynnik klikalności. Najprościej mówiąc, pokazuje on to, jak często użytkownicy wybierają strony, które zajmuje dane pozycje w wynikach wyszukiwania. Widać jak na dłoni, że tylko kilka pierwszych wyników można określić mianem widocznych dla użytkowników.

Co więcej, liczba stron oraz sklepów internetowych z roku na rok wzrasta. Natomiast miejsc, które cieszą się dobrą widocznością w wyszukiwarce jest zbyt mało, aby każdy mógł z nich korzystać. Z tego względu, jeśli chcesz wykorzystywać potencjał wynikający ze swojej obecności w Google, musisz zajmować wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Pomóc Ci w tym może pozycjonowanie stron internetowych w Google.

Oferta pozycjonowania stron internetowych dla zawierciańskich firm

Zastanawiasz się w jaki sposób może wyglądać współpraca z agencją SEO? Przede wszystkim, pozycjonowanie stron internetowych to usługa, która świadczona jest całkowicie w sposób zdalny. Odległość pomiędzy Zawierciem, a biurem naszej agencji SEO nie wpłynie negatywnie np. na efektywność naszej współpracy. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy to właśnie my zajęli się pozycjonowaniem strony www Twojej zawierciańskiej firmy.

Jako doświadczona agencja SEO wiemy, że pozycjonowanie stron internetowych jeśli ma być skuteczne, musi być oparte na dwóch źródłach:

  • Naszej wiedzy z zakresu SEO i pozycjonowania stron w Google,
  • Twojego doświadczenia, jako branżowego eksperta.

Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zawsze do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i kompleksowy, stawiając na relacje oraz efekty. Liczymy się z Twoim zdaniem, dlatego o wszelkich działaniach będziesz stosownie informowany z wyprzedzeniem, a jeśli coś będzie wydawało Ci się niejasne, nie musisz się niczym przejmować. Dzielimy się swoją wiedzą i bez problemów wyjaśnimy Ci wszystkie niejasności, jeśli się pojawią w trakcie współpracy. Nad czym przykładowo możemy współpracować?

Pozycjonowanie stron www w Google

Zastanawiałeś się kiedyś, co wpływa na Twoje pozycje w wynikach wyszukiwania? Google przy ustalania rankingów bierze pod uwagę ponad 200 różnych czynników. Co więcej, nie wszystkie z nich znajdują się bezpośrednio na Twojej stronie. 

Tylko kompleksowe podejście do wszystkich tych czynników, może realnie poprawić Twoją widoczność w wyszukiwarce. Nasza agencja SEO pozycjonująca strony internetowe w Google, właśnie to Ci oferuje.

Pozycjonowanie sklepów internetowych z Zawiercia

Jeśli jesteś właścicielem sklepu internetowego w Zawierciu, również możesz zadbać o odpowiednią widoczność w Google. Pozycjonowanie sklepów internetowych nie różni się znacząco od działań związanych ze stronami www. 

Wymaga to jednak znajomości platform e-commerce, na których oparte są e-sklepy. Jako doświadczona agencja SEO poznaliśmy “od kuchni” wiele najczęściej wykorzystywanych platform, dlatego bez problemów możemy rozpocząć współpracę nad pozycjonowaniem sklepu internetowego Twojej firmy z Zawiercia.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Zawierciu

Chciałbyś reklamować swój biznes w sprecyzowanym rejonie np. w powiecie zawierciańskim? Możemy poprawić widoczność Twojej strony w Google za sprawą pozycjonowania lokalnego. Z wykorzystaniem lokalnych słów kluczowych dostosujemy odpowiednio Twoją stronę www, aby zawiercianie bez problemów mogli odnaleźć w Google Twoją firmę.

Za sprawą takich narzędzi jak Google Moja Firma, stworzymy dla Ciebie wizytówkę, która sprawi, że będziesz obecny w Google Maps, a to przełoży się także na zwiększenie powierzchni reklamowej w wyszukiwarce dla Twojej firmy. Będziesz mógł pojawiać się w rozszerzonych wynikach wyszukiwania.

Na jakie frazy warto pozycjonować stronę www w Zawierciu?

Pozycjonowanie stron internetowych jest ściśle związane z różnymi słowami kluczowymi. Jednym z ich rodzajów są lokalne słowa kluczowe, które można uzyskać m.in. poprzez dodanie nazwy miejscowości. Każda fraza generuje jakiś ruch w wyszukiwarce każdego miesiąca. Można to określić na podstawie tego, jak często użytkownicy szukają informacji na dany temat. Zastanawiałeś się kiedyś, jak to wygląda w przypadku Zawiercia?

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Hotel Zawiercie3 600
Autobusy Zawiercie1 300
Mieszkania na sprzedaż Zawiercie1 300
Fryzjer Zawiercie1 100
Weterynarz Zawiercie900
Pozycjonowanie stron Zawiercie30
Zawiercie reklama10

Jeśli będziesz pozycjonował stronę www w Google swojej firmy z Zawiercia, na frazy związane z Twoją działalnością, możesz znaczną część generowanego przez nie ruchu wykorzystać na swoją korzyść. Użytkownicy widząc Cię na wysokich pozycjach w Google, częściej będą wchodzili na Twoją stronę i możesz otrzymać niepowtarzalną szansę do zwiększenia sprzedaży w swojej zawierciańskiej firmy.

Jeśli chcesz zacząć wykorzystywać ruch w wyszukiwarce na swoją korzyść – nie czekaj. Skontaktuj się z nami i rozpocznij pozycjonowanie strony internetowej w Google Twojej firmy z Zawiercia.