Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Wodzisław Śląski – Agencja SEO [Reklama]


Pozycjonowanie stron internetowych Wodzisław Śląski – Agencja SEO [Reklama]


Posiadasz własną firmę w Wodzisławiu Śląskim i szukasz skutecznego sposobu na reklamę swojego przedsiębiorstwa? Słyszałeś o pozycjonowaniu stron internetowych, zdajesz sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie odgrywa obecnie to medium i chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o tym wszystkim? Lepiej trafić nie mogłeś. Pozycjonowaniem stron www w Google zajmujemy się jako agencja SEO od kilkunastu lat i pomogliśmy już przedsiębiorcom z różnych zakątków Polski. Teraz możemy pomóc także Twojej wodzisławskiej firmie.

Agencja SEO Wodzisław Śląski – pozycjonowanie stron jako skuteczna reklama w Google

Podstawowym zadaniem pozycjonowania stron internetowych jest umiejscowienie Twojej strony internetowej na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Co możesz dzięki temu zyskać? Przede wszystkim, wzrost odwiedzin Twojej strony przez użytkowników. 

Jeśli zajmujesz odległe pozycje w wynikach wyszukiwania to w skrajnych przypadkach użytkownicy mogą nawet nie wiedzieć o istnieniu Twojej firmy. Jeśli tak, to jak mieliby od Ciebie cokolwiek kupować? Zajmując wysokie pozycje w Google, będziesz widoczny dla użytkowników, a to będzie się przekładało na wiele różnych korzyści. 

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową w Wodzisławiu Śląskim?

Najbardziej podstawowym powodem, dla którego warto zainteresować się pozycjonowaniem stron internetowych (nie tylko w Wodzisławiu Śląskim, ale także w każdym innym mieście) jest właśnie widoczność w Google. Jest to powiązane z tym, jak my wszyscy korzystamy z wyszukiwarki. Użytkownicy przeglądający wyniki wyszukiwania zwracają uwagę jedynie na kilka pierwszych pozycji. 

Jest to spowodowane m.in. działaniem samego algorytmu Google, który przedstawia na samym początku wyników wyszukiwania, strony najbardziej dopasowane do zapytania użytkownika. Nie ma w tym oczywiście nic złego. Przeglądamy 1, 2, 3 stronę i zazwyczaj dostajemy to czego szukaliśmy. Tylko właśnie tutaj pojawia się problem z perspektywy właścicieli stron internetowych.

VD Pozycjonowanie stron internetowych Wodzisław Śląski - Agencja SEO [Reklama]

Wykres przedstawia tzw. współczynnik klikalności. Najprościej mówiąc, pokazuje on to, jak często użytkownicy wybierają strony internetowe, zajmujące konkretne pozycje w wynikach wyszukiwania. Jak widzimy, faktycznie użytkownicy skupiają się jedynie na kilku pierwszych pozycjach i te właśnie z nich, można nazwać widocznymi pozycjami dla użytkowników.

Pozycjonowanie stron internetowych ma za zadanie właśnie tam umieścić Twoją stronę. Dzięki temu, użytkownicy częściej będą ją odwiedzali i dasz swojej firmie szansę na np. znaczący wzrost sprzedaży.

Kampanie reklamowe w Google – pozycjonowanie stron dla wodzisławskich firm

Dowiedziałeś się już, dlaczego warto pozycjonować stronę internetową w dzisiejszych czasach. Na pewno zastanawiasz się, jak może wyglądać współpraca z agencją SEO. Przede wszystkim, pozycjonowanie stron www w Google jest usługą świadczoną całkowicie zdalnie, dlatego odległość pomiędzy Wodzisławiem Śląskim, a biurem naszej agencji SEO, nie wpłynie negatywnie np. na efektywność naszej współpracy.

Co więcej, jako doświadczona agencja SEO wiemy, że pozycjonowanie stron internetowych musi być oparte na naszej wiedzy, ale także na Twoim doświadczeniu. To Ty jesteś ekspertem w swojej branży, dlatego będziemy polegać także na Twojej wiedzy. Do każdego klienta zawsze podchodzimy w sposób indywidualny oraz kompleksowy, stawiając na relacje oraz efekty. Liczymy się z Twoim zdaniem, dlatego o wszelkich działaniach będziesz stosownie informowany z wyprzedzeniem.

Pozycjonowanie stron internetowych w Google

Wiedziałeś, że na pozycje Twojej strony w Google wpływa ponad 200 różnych czynników? Tylko kompleksowe podejście do nich wszystkich, może realnie polepszyć Twoją widoczność w Internecie. Co więcej, pracę nad tymi czynnikami rozdzielono na dwie grupy – działania na stronie (on-site) oraz działania poza nią (off-site). Tak samo można rozdzielić czynniki wpływające na pozycje Twojej strony w Google.

Pozycjonowanie sklepów internetowych z Wodzisławia Śląskiego

Prowadzisz własny e-sklep i nie jesteś pewien, czy możesz zdecydować się na reklamę w Google? Od razu należy zaznaczyć, że za sprawą pozycjonowania sklepów internetowych, skuteczna reklama w Google również jest dla Ciebie.

Wymaga to jednak od agencji SEO znajomości platform e-commerce, na których oparte są e-sklepy. Na szczęście na przestrzeni kilkunastoletniej naszej działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie również na tym polu. Możemy bez zbędnych opóźnień, sprawnie rozpocząć pozycjonowanie sklepu internetowego Twojej wodzisławskiej firmy.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Wodzisławiu Śląskim

Pozycjonowanie stron internetowych może mieć także charakter lokalny. Jeśli potrzebujesz zwiększenia widoczności w Twojej okolicy. Za sprawą takich narzędzi jak Google Moja Firma, stworzymy dla Ciebie wizytówki, dzięki którym będziesz obecny w Google Maps, a to pozwoli także na pojawianie się Twojej firmy w rozszerzonych wynikach wyszukiwania. Znacznie zwiększa to powierzchnię reklamową w wyszukiwarce.

Reklama w Google – przykłady fraz do pozycjonowania stron w Wodzisławiu Śląskim

Pozycjonowanie stron internetowych jest mocno związane ze słowami kluczowymi. Są to frazy, które wykorzystują użytkownicy na potrzebę znalezienia określonych zasobów w Google. Każde zapytanie jest odnotowywane przez różnego rodzaju narzędzia, a dzięki temu mamy dostępne różnego rodzaju statystyki dotyczące m.in. słów kluczowych. Jedną z nich jest np. średnia miesięczna liczba wyszukiwań. 

Zastanawiałeś się kiedyś, czego użytkownicy szukają w Google najczęściej w kontekście Wodzisławia Śląskiego?

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Mieszkania na sprzedaż Wodzisław Śląski1 000
Restauracja Wodzisław Śląski800
Dentysta Wodzisław Śląski400
Apteka Wodzisław Śląski350
Fotograf Wodzisław Śląski350
Pozycjonowanie Wodzisław Śląski10
Reklama Wodzisław Śląski10

Każda fraza generuje jakiś średni miesięczny ruch w wyszukiwarce. Najbardziej istotne jest to, że możesz ten ruch wykorzystać na swoją korzyść. W jaki sposób? Znajdując się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania, użytkownicy częściej będą wybierać Twoją stronę.

Jeśli chcesz zacząć wykorzystywać ruch w wyszukiwarce, jaki generują frazy związane z Twoją działalnością – nie czekaj. Skontaktuj się z nami i rozpocznij pozycjonowanie strony internetowej Twojej wodzisławskiej firmy.