Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Tarnowskie Góry – Agencja SEO [Reklama]


Pozycjonowanie stron internetowych Tarnowskie Góry – Agencja SEO [Reklama]


Szukasz skutecznej formy reklamy dla swojego tarnogórskiego biznesu i słyszałeś o pozycjonowaniu stron internetowych? Nie wiesz za bardzo z czym wiąże się reklama w Google, ale chciałbyś się rozeznać w tym temacie i być może zdecydować na współpracę z agencją SEO? O pozycjonowaniu stron musisz wiedzieć jedno już na samym początku. Coraz częściej mówi się o tym, że jest to jedna z najskuteczniejszych form reklamowania w dzisiejszych czasach.

Agencja SEO Tarnowskie Góry – pozycjonowanie stron jako reklama w Google

Zastanawiasz się w jaki sposób pozycjonowanie stron internetowych może być formą działań reklamowych dla Twojej tarnogórskiej firmy? Odpowiedź może być prostsza, niż Ci się wydaje. Zastanów się nad tym, jak Ty korzystasz z wyszukiwarki Google. Schemat zazwyczaj wygląda bardzo podobnie. 

Wpisujesz słowo lub słowa o określonej tematyce w wyszukiwarkę, Google przedstawia Ci najbardziej dopasowane wyniki, a Ty przeglądasz kilka pierwszych pozycji i zazwyczaj otrzymujesz informacje, których szukałeś. Na tym zazwyczaj się kończy i to właśnie tutaj tkwi źródło problemu. W ten sposób działa zdecydowana większość użytkowników.

VD Pozycjonowanie stron internetowych Tarnowskie Góry - Agencja SEO [Reklama]

Powyższy wykres przedstawia tzw. współczynnik klikalności, który mówi nam o tym, jak często użytkownicy wybierają strony, zajmujące konkretne pozycje w Google. Jak możesz zauważyć, tylko kilka pierwszych wyników może cieszyć się zainteresowaniem od strony użytkowników. 

Prowadzi to do sytuacji, w której użytkownik nie zwraca uwagi na pozostałe wyniki wyszukiwań. Oznacza to, że jeśli chcesz być widoczny dla użytkowników, musisz zajmować wysokie pozycje w Google, a to może zagwarantować Ci pozycjonowanie stron internetowych.

Pozycjonowanie stron internetowych dla tarnogórskich firm

Wiesz już, dlaczego warto pozycjonować stronę internetową, a jak to wszystko wygląda? Jako doświadczona agencja SEO, podchodzimy do każdego klienta w sposób indywidualny i kompleksowy. We współpracy liczą się dla nas relację oraz efektywność działań. To wszystko sprawia, że pozostaniemy z Tobą w ciągłym kontakcie, a o wszystkich zmianach będziemy Cię informowali na bieżąco. 

Zastanawiasz się jak będzie przebiegał proces rozpoczęcia z nami współpracy? Chociaż ciężko jest wskazać jednoznaczną ścieżkę, przyjrzyj się temu, jak przykładowo możemy rozpocząć naszą współpracę.

Audyt SEO oraz rzetelny wywiad

Najważniejszy jest pierwszy krok, a możesz go wykonać np. zgłaszając się do nas po bezpłatny audyt SEO. Dzięki niemu dowiesz się, jakie elementy Twojej strony internetowej wymagają poprawy oraz czym się m.in. zajmiemy podczas pozycjonowania Twojej strony w Google. Skontaktujemy się ze sobą, abyś mógł przekazać nam wszystkie istotne informacje, to czego oczekujesz od pozycjonowania stron, jakie są Twoje cele oraz plany rozwoju firmy itp.

Analiza Twojej sytuacji w Google

Gdy już zapoznamy się ze sobą, my będziemy mogli przejść do czynności analitycznych. Sprawdzimy dokładnie Twoją stronę i odnotujemy, jakie elementy będą wymagały naszej pracy. Zwrócimy uwagę na dotychczasowe pozycje w Google, jakie osiągała Twoja strona, a także sprawdzimy co słychać u Twojej konkurencji. Wszystkie te aspekty będą miały wpływ na to, jakie działania i w jakiej kolejności, będziemy musieli podjąć przy pozycjonowaniu.

Strategia pozycjonowania stron dla firm z Tarnowskich Gór

Na podstawie zebranych informacji podczas rozmowy oraz analizy Twojej sytuacji w Google, będziemy mogli przedstawić Ci najkorzystniejszą strategię pozycjonowania strony internetowej Twojej tarnogórskiej firmy. 

Pozycjonowanie stron internetowych Tarnowskie Góry
Źródło: Google Maps

Bez względu na to, czy posiadasz stronę, czy też sklep internetowy, pozycjonowanie w Google musi opierać się nie tylko na naszej wiedzy z zakresu SEO, ale także na Twoim doświadczeniu z branży. Tylko w ten sposób można przeprowadzić skuteczne pozycjonowanie stron internetowych i zdajemy sobie z tego sprawę.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Tarnowskich Górach

Aktualna sytuacja Twojej firmy, specyfika branży lub świadczonych usług sprawiają, że reklama ogólnopolska w Internecie, nie jest Ci potrzebna? Nie będziesz mógł np. sprzedawać swoich produktów lub usług klientom z drugiego końca Polski? Nie przejmuj się, pozycjonowanie stron internetowych może mieć także charakter lokalny.

Dzięki internetowym wizytówką z Google Moja Firma zyskasz więcej powierzchni reklamowej w wyszukiwarce. Przede wszystkim, będziesz obecny w Google Maps, dzięki czemu tarnogórzanie oraz turyści bez problemu znajdą Twoją firmę na mapie miasta, a to pozwoli także na wyświetlanie się Twojej firmy w rozszerzonych wynikach wyszukiwania.

Kontrolowanie efektywności pozycjonowania w Tarnowskich Górach

Dla naszych klientów stworzyliśmy narzędzie do monitorowania pozycji w Google. Dzięki niemu będziesz widział efekty naszej współpracy i na bieżąco mógł je monitorować. Jak to działa? W dedykowanym panelu klienta znajdziesz wszystkie słowa kluczowe, na które jest pozycjonowana Twoja strona w Google. Nasze narzędzie zbiera informacje na temat tego, jakie pozycje zajmuje w wynikach na daną frazę w konkretnym dniu.

Pozycjonowanie w Tarnowskich Górach – atrakcyjne frazy kluczowe

Pozycjonowanie stron www jest mocno powiązane ze słowami kluczowymi. Wykorzystując daną frazę, Twoja strona będzie się wyświetlała użytkownikom wysoko w wynikach wyszukiwania, które będą dotyczyły pozycjonowanej frazy. Użytkownicy z racji, że wybierają głównie strony zajmujące najwyższe pozycje w Google, będą częściej odwiedzali Twoją stronę. W każdym mieście różne słowa, generują różny ruch w wyszukiwarce. Jak wygląda sytuacja w Tarnowskich Górach?

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Tarnowskie Góry atrakcje1 800
Apteki Tarnowskie Góry1 600
Fryzjer Tarnowskie Góry1 300
Pizza Tarnowskie Góry1 100
Weterynarz Tarnowskie Góry1 000
Pozycjonowanie Tarnowskie Góry50
Reklama Tarnowskie Góry10

Pozycjonując stronę swojej firmy, masz szansę wykorzystywać ruch generowany przez dane frazy, na swoją korzyść. Uśredniona liczba wyszukiwań frazy z ostatnich 12 miesięcy, może w dużej części odpowiadać liczbie odwiedzin Twojej strony przez użytkowników, a to może dać impuls do zwiększenia wyników finansowych firmy, dlatego nie czekaj. Rozpocznij pozycjonowanie strony w Tarnowskich Górach – skontaktuj się z nami.