Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Starachowice – Agencja SEO [Reklama]


Pozycjonowanie stron internetowych Starachowice – Agencja SEO [Reklama]


Prowadzisz własną firmę w Starachowicach i szukasz skutecznej metody reklamy dla swojego przedsiębiorstwa? Słyszałeś o pozycjonowaniu stron internetowych, ale nie wiesz za bardzo, czym tak właściwie jest ta usługa? Przede wszystkim, warto zaznaczyć, że coraz częściej pozycjonowanie stron internetowych jest wymieniane wśród najbardziej skutecznych działań reklamowych w dzisiejszych czasach. Jako doświadczona agencja SEO zdajemy sobie z tego sprawę,  a na przestrzeni kilkunastoletniej naszej działalności, pomogliśmy przedsiębiorcom z całej Polski. Teraz możemy rozpocząć pozycjonowanie strony internetowej Twojej starachowickiej firmy.

Agencja SEO Starachowice – pozycjonowanie strony jako skuteczna reklama w Google

Głównym zadaniem pozycjonowania stron internetowych jest umiejscowienie Twojej strony na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Zastanawiasz się po co zadawać sobie tyle trudu, żeby znaleźć się w odpowiednim miejscu w Google? 

Odpowiedź na to pytanie, jest związana z tzw. widocznością w Google. Strony zajmujące wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, określa się jako widoczne dla użytkowników, wszystkie pozostałe – niewidoczne. Czym jest to spowodowane?

Dlaczego warto pozycjonować stronę www w Starachowicach?

Widoczność stron jest związana z tym, jak korzystamy z wyszukiwarki Google. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym? Zazwyczaj wygląda to w ten sposób, że wpisujesz jakieś hasło w wyszukiwarkę, otrzymujesz listę wyników i na 1, 2, 3 stronie zaprezentowanej przez Google, udaje Ci się znaleźć to czego szukałeś. 

Nie ma w tym nic dziwnego, w taki sposób jest zaprojektowany algorytm Google, że na samej górze wyników, przedstawia najbardziej dopasowane do zapytania treści. Jednak przez to, że zdecydowana większość użytkowników w ten sposób działa, pojawia się problem dla właścicieli stron internetowych. Konkurencja jest liczna i stale rośnie, natomiast liczba miejsc, na których skupiają się użytkownicy – mocno ograniczona. Skąd o tym wiemy?

VD Pozycjonowanie stron internetowych Starachowice - Agencja SEO [Reklama]

CTR to tzw. współczynnik klikalności. Najprościej mówiąc, przedstawia on to, jak często użytkownicy wybierają (klikają) strony, zajmujące konkretne pozycje w wynikach wyszukiwania. Jak widzimy, tylko kilka pierwszych pozycji może cieszyć się zainteresowaniem od strony użytkowników. W obliczu bardzo licznej konkurencji, jest to zbyt mało miejsca, aby każda firma mogła czerpać takie same korzyści ze swojej obecności w Internecie.

Właśnie z tego powodu warto pozycjonować stronę internetową swojej firmy, bez względu na to, czy pochodzisz ze Starachowic, Warszawy, Wrocławia itd.

Kampanie reklamowe w Google – pozycjonowanie stron dla starachowickich firm

Chcesz się dowiedzieć w jaki sposób może wyglądać współpraca z naszą agencją SEO? Przede wszystkim, zawsze stawiamy na relacje oraz efekty, dlatego do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i kompleksowy. Pozycjonowanie stron internetowych jeśli ma być skuteczne, musi opierać się na dwóch fundamentach:

  • Wiedzy z zakresu SEO naszej agencji pozycjonującej strony www,
  • Twojej wiedzy, jako branżowego eksperta.

Tylko w ten sposób mamy szansę na maksymalizację efektów naszej współpracy. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego liczymy się z Twoim zdaniem. O wszystkich zmianach będziesz stosownie poinformowany z odpowiednim wyprzedzeniem. Co więcej, dzielimy się naszą wiedzą. Jeśli cokolwiek wyda Ci się niejasne, bez żadnych problemów przedstawimy Ci konkretne zagadnienie w taki sposób, abyś mógł lepiej zrozumieć nasze działania.

Pozycjonowanie stron internetowych w Google

Pozycjonowanie stron www to złożona usługa, na którą składa się bardzo wiele zmiennych. Wystarczy powiedzieć, że wpływ na pozycje każdej strony mają jej różne elementy nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz strony. Google ustalając rankingi wyników wyszukiwań bierze pod uwagę przeszło 200 różnych czynników. To tylko świadczy o tym, jak wiele musi uwzględniać odpowiednia strategia pozycjonowania stron internetowych w Google.

Pozycjonowanie sklepów internetowych ze Starachowic

Jesteś właścicielem sklepu internetowego i zastanawiasz się, czy pozycjonowanie w Google jest także dla Ciebie? Jak najbardziej. Warto jednak zaznaczyć, że wymaga od agencji SEO znajomości platform e-commerce, na których są oparte e-sklepy. Pomijając ten fakt, pozycjonowanie sklepów internetowych nie różni się znacznie od działań na stronach www.

Na przestrzeni naszej działalności współpracowaliśmy z wieloma sklepami internetowymi z całej Polski. Mieliśmy okazję dokładnie zapoznać się z różnymi platformami e-commerce, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy rozpoczęli sprawnie pozycjonować sklep internetowy Twojej starachowickiej firmy.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Starachowicach

Chciałbyś zareklamować swoją firmę w Twojej najbliższej okolicy np. w powiecie starachowickim? Za sprawą pozycjonowania lokalnego jest to możliwe. Poza odpowiednim dostosowaniem Twojej strony pod lokalne wyniki wyszukiwania, stworzymy dla Ciebie m.in. wizytówkę w Google Moja Firma. 

Dzięki niej pojawisz się w Google Maps i starachowianie nie będą mieli problemów ze znalezieniem Cię na mapie miasta. Co więcej, pojawisz się w rozszerzonych wynikach wyszukiwania, co znacznie zwiększy powierzchnię reklamową Twojej starachowickiej firmy w wyszukiwarce.

Jakie frazy warto uwzględnić w pozycjonowaniu stron w Starachowicach?

Każde miasto posiada inne słowa kluczowe, które są mniej lub bardziej popularne. Można to określić na podstawie np. średniej miesięcznej liczby wyszukiwań danej frazy. Dane będą różne w poszczególnych miastach, na co wpływ ma np. liczba mieszkańców, turystów itp. Zastanawiałeś się kiedyś, czego szukają użytkownicy w Google w kontekście Starachowic?

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Diagnostyka Starachowice2 500
Mieszkania na sprzedaż Starachowice1 700
Lombard Starachowice1 000
Fryzjer Starachowice900
Hotel Starachowice600
Pozycjonowanie stron Starachowice20
Reklama Starachowice10

Każda fraza generuje jakiś ruch w wyszukiwarce, na podstawie tego, jak często użytkownicy wyszukują jej w Google. Jeśli pozycjonujesz stronę internetową swojej firmy na słowa kluczowe związane z Twoją działalnością, masz szansę znaczną część tego ruchu wykorzystać na swoją korzyść. Im wyższa pozycja, tym częściej użytkownicy będą wybierali właśnie Twoją stronę i zwiększy się liczba jej odsłon.

Jeśli chcesz zacząć wykorzystywać ruch generowany na frazy związane z Twoją działalnością – nie czekaj. Skontaktuj się z nami i rozpocznij pozycjonowanie strony internetowej Twojej firmy ze Starachowic.