Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Rumia – Agencja SEO [Reklama]


Pozycjonowanie stron internetowych Rumia – Agencja SEO [Reklama]


Prowadzisz własną działalność gospodarczą w Rumii w województwie pomorskim? Szukasz odpowiedniej reklamy dla swojej firmy i chciałbyś się nieco więcej dowiedzieć na temat pozycjonowania stron internetowych? Jeśli tak, to przede wszystkim warto zaznaczyć, że jest to usługa coraz częściej wymieniana wśród najskuteczniejszych metod reklamowych w dzisiejszych czasach. Głównie jest to spowodowane coraz większym znaczeniem Internetu w naszym życiu. Dowiedz się jak możesz skutecznie reklamować swoją rumską firmę.

Agencja SEO Rumia – pozycjonowanie stron jako skuteczna reklama w Google

Z roku na rok rośnie liczba stron oraz sklepów internetowych, a także konsumentów, którzy decydują się na internetowe zakupy. To wszystko powoduje, że coraz trudniej jest zadbać o odpowiednią widoczność w Google, tak aby użytkownicy mogli znaleźć Twoją firmę w Internecie. Zdecydowana większość osób, która korzysta z wyszukiwarki, robi to wg jednego schematu.

Użytkownicy skupiają się jedynie na kilku pierwszych wynikach wyszukiwania, ponieważ zazwyczaj to już im pozwala znaleźć to czego szukali. To właśnie tutaj pojawia się problem właścicieli stron oraz sklepów internetowych, ponieważ miejsca w wyszukiwarce, które zwraca uwagę użytkowników jest niewiele. Na szczęście problem ten może rozwiązać pozycjonowanie stron internetowych.

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową w Rumi?

Pozycjonowanie stron internetowych, ma jeden podstawowy cel – uplasować Twoją stronę www na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania – na tych, na które uwagę zwracają użytkownicy. W ten sposób możesz poprawić swoją widoczność w Google i zadbać o to, aby osoby korzystające z wyszukiwarki, trafiały na Twoją stronę. 

Zastanawiasz się, czy to naprawdę konieczne? O co w ogóle tyle krzyku? Rosnąca popularność pozycjonowania stron internetowych daje do zrozumienia, że jednak faktycznie jest coś na rzeczy i może realnie pomóc Twojej firmie.

VD Pozycjonowanie stron internetowych Rumia - Agencja SEO [Reklama]

Powyższy wykres przedstawia tzw. współczynnik klikalności. Jest on obliczany na podstawie zestawienia ze sobą, ogólnej liczby wyświetleń wyników wyszukiwania Google oraz liczby kliknięć w strony zajmujące konkretne pozycje. Dzięki niemu wiemy, które pozycje zwracają uwagę użytkowników, a które nie cieszą się dużą popularnością.

Właśnie z tego względu warto pozycjonować stronę internetową swojej firmy, bez względu na to czy prowadzisz własną działalność w Rumi, czy w innym mieście w Polsce. Zajmując wysokie pozycje w Google, będziesz zwracał na siebie uwagę użytkowników i masz większe szanse, że to właśnie na Twojej stronie się znajdą.

Pozycjonowanie stron w Google – oferta reklamy dla firm z Rumi

Chciałbyś dowiedzieć się, jak może wyglądać nasza współpraca? Przede wszystkim, warto zaznaczyć, że pozycjonowanie stron internetowych to usługa, którą wykonuje się całkowicie zdalnie. Odległość Rumi od biura naszej agencji SEO, nie ma żadnego znaczenia i nie wpłynie negatywnie np. na efektywność naszej współpracy.

Do każdego klienta zawsze podchodzimy w sposób indywidualny oraz kompleksowy. Stawiamy na relację oraz efekty, dlatego zawsze liczymy się z Twoim zdaniem, a o wszelkich działaniach będziesz stosownie informowany. Pozycjonowanie stron internetowych, aby mogło być skuteczne, musi być wynikiem połączenia naszej wiedzy z zakresu SEO z Twoim branżowym doświadczeniem, ponieważ to Ty jesteś ekspertem w swojej dziedzinie.

Pozycjonowanie stron www w Google

Zdajesz sobie sprawę, jak wiele różnych czynników wpływa na Twoją pozycję w Google? Jest ich ponad 200. Można wyróżnić czynniki wewnętrzne (on-site) oraz zewnętrzne (off-site), jednak tylko kompleksowe podejście do nich wszystkich, pozwoli zmaksymalizować efekty naszej współpracy. Jako doświadczona agencja SEO wiemy, kiedy należy skupić się na jakich czynnikach i w jakich sytuacjach, które z nich należy usprawniać.

Pozycjonowanie sklepów internetowych z Rumi

Pozycjonowanie sklepów internetowych w dużej mierzę nie różni się od działań związanych ze stronami www. Jednak od agencji SEO, wymaga to przede wszystkim znajomości platform e-commerce, na których oparte są sklepy internetowe. 

VD Pozycjonowanie stron internetowych Rumia - Agencja SEO [Reklama]
Źródło: Google Maps

Przez ponad dekadę naszej działalności, współpracowaliśmy z licznymi e-sklepami i poznaliśmy od podszewki najczęściej wykorzystywane platformy e-commerce. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie i już teraz możemy rozpocząć pozycjonowanie sklepu internetowego Twojej rumskiej firmy.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Rumi

Zależy Ci na skutecznych działaniach reklamowych w Twojej najbliższej okolicy? Jeśli chcesz, również możesz wybrać skuteczną reklamę w Google dla Twojej firmy, wybierając pozycjonowanie lokalne. Jak to wszystko możliwe?

Dostosujemy Twoją stronę internetową pod lokalne wyniki wyszukiwań, a także stworzymy m.in. internetową wizytówkę w Google Moja Firma. Pojawisz się wtedy w Google Maps oraz w rozszerzonych wynikach wyszukiwania, co znacznie zwiększy powierzchnię reklamową Twojej firmy w wyszukiwarce.

Reklama w Google Rumia – przykłady fraz do pozycjonowania strony

Użytkownicy wyszukują w Google dosłownie wszystkiego i co ciekawe, praktycznie wszystko znajdują. Jednak należy pamiętać, że każde zapytanie jest odnotowywane przez różnego rodzaju narzędzia. 

Dzięki nim możemy określać to, jaki ruch w wyszukiwarce generuje dana fraza, jak bardzo jest popularne dane słowo kluczowe itp. Zastanawiałeś się kiedyś, czego najczęściej wyszukują użytkownicy w kontekście Twojego miasta – Rumi?

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Fryzjer Rumia1 800
Pizza Rumia1 800
Mieszkania Rumia1 200
Weterynarz Rumia1 000
Dentysta Rumia1 000
Pozycjonowanie stron Rumia20
Reklama Rumia10

Są to przykłady fraz, które generują stosunkowo duży miesięczny ruch w wyszukiwarce. Po co o tym mówimy? Jeśli pozycjonujesz stronę internetową, masz szansę znaczną część tego ruchu, zamienić na liczbę wyświetleń Twojej strony przez użytkowników. Zajmując wysokie pozycje w Google, użytkownicy częściej będą wybierać Twoją stronę, ponieważ będą ją widzieć.

Jeśli chcesz wykorzystywać ruch w wyszukiwarce Google, który generują frazy związane z Twoją branżą – nie czekaj. Skontaktuj się z nami i rozpocznij pozycjonowanie strony www Twojej rumskiej firmy.