Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Przemyśl – Agencja SEO [Reklama]


Pozycjonowanie stron internetowych Przemyśl – Agencja SEO [Reklama]


Jesteś przedsiębiorcą z Przemyśla i szukasz skutecznego sposobu na reklamę dla Twojej firmy? Słyszałeś o pozycjonowaniu stron internetowych, ale nie wiesz za bardzo z czym się to wiążę, jak wygląda współpraca z agencją SEO itp.? Na wstępie warto zaznaczyć, że odległość pomiędzy Przemyślem, a biurem naszej agencji, nie ma wpływu na efektywność działań reklamowych. Pozycjonowanie stron w Google, bo o nim mowa, to usługa realizowana w sposób zdalny, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli rozpocząć współpracę.

Agencja SEO Przemyśl – pozycjonowanie stron jako skuteczna reklama w Google?

Coraz częściej pozycjonowanie stron internetowych jest uznawane za jedną z najskuteczniejszych form reklamy w dzisiejszych czasach. Z jakiego powodu? Przede wszystkim, z uwagi na rosnące znaczenie Internetu. Obecnie coraz więcej firm decyduje się na uruchomienie swojej strony lub sklepu internetowego, ponieważ użytkownicy właśnie tam szukają najczęściej informacji o firmach, produktach, usługach itp. Reklama w Google będzie bazowała m.in. na tzw. widoczności Twojej strony. O co chodzi?

Dlaczego warto pozycjonować stronę www w Przemyślu?

Zastanów się przez chwilę, jak Ty korzystasz z wyszukiwarki. Schemat zazwyczaj jest podobny. Wpisujesz określone hasło w Google, a następnie otrzymujesz wyniki wyszukiwania dopasowane do wyrażenia jakiego użyłeś. Przeglądasz kilka pierwszych stron i zazwyczaj na tym kończysz, ponieważ udaje Ci się znaleźć informacje, których szukałeś. 

Nie ma w tym nic dziwnego, jednak to właśnie w tym miejscu pojawia się problem widoczności w Google. Użytkownicy przeglądający wyniki wyszukiwania są skupieni tylko na kilku pierwszych pozycjach, natomiast całą resztę pomijają. Jak to możliwe?

VD Pozycjonowanie stron internetowych Przemyśl - Agencja SEO [Reklama]

Wykres przedstawia tzw. współczynnik klikalności dla poszczególnych pozycji w Google. Najprościej mówiąc, pokazuje on jak często użytkownicy wybierają strony zajmujące konkretne pozycje w wynikach wyszukiwania. 

W ten sposób widzimy, że tylko kilka pierwszych wyników cieszy się zainteresowaniem użytkowników i właśnie dlatego warto pozycjonować stronę w Google. Ma to za zadanie, umiejscowić Twoją stronę na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania, a zatem sprawić, że użytkownicy będą dostrzegali Twoją stronę z poziomu wyszukiwarki.

Kampanie reklamowe Google – pozycjonowanie stron dla przemyskich firm

Chciałbyś dowiedzieć się w jaki sposób przebiega współpraca podczas pozycjonowania stron internetowych? Jako doświadczona agencja SEO wiemy, że najlepsze efekty można osiągnąć tylko dzięki współpracy. Jeśli działania pozycjonujące mają być skuteczne, musimy wykorzystać zarówno naszą wiedzę z zakresu SEO, jak i Twoją, ponieważ to Ty jesteś ekspertem w swojej branży.

Zawsze do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, stawiając na relację oraz efektywność działań. Nie trzymamy się utartych schematów, ponieważ w pozycjonowaniu stron ich praktycznie nie ma. Coś co sprawdziło się w przypadku jednej strony, dla innej może okazać się bezużyteczne. Jakie podstawowe działania z zakresu pozycjonowania stron w Google, można wyróżnić?

Pozycjonowanie stron internetowych w Google

Obecnie czynników, które wpływają na Twoje pozycje w Google jest przeszło 200 i są one różnej natury. Jeśli Twoja strona ma je wszystkie spełniać, wymaga to działania zarówno na stronie, jak i wokół niej. Wszystko po to, aby Twoja strona internetowa mogła pozytywnie wpływać na rozwój całej Twojej firmy. W ten sposób pozycjonowanie stron www, jest coraz częściej uznawane za długofalową strategię rozwoju dla całego przedsiębiorstwa, a nie tylko jako skuteczne działania reklamowe w Google.

Pozycjonowanie sklepów internetowych z Przemyśla

Jeśli posiadasz sklep internetowy i chciałbyś rozpocząć skuteczne działania reklamowe, pozycjonowanie w Google jest również dla Ciebie. Bez względu na to, czy pochodzisz z Przemyśla, czy też innej miejscowości, pozycjonowanie sklepów internetowych różni się nieznacznie od działań na stronach. 

Pozycjonowanie stron internetowych w Przemyślu
Źródło: Google Maps

Przede wszystkim, wymaga znajomości platform e-commerce, na których oparte są e-sklepy. Jako doświadczona agencja SEO, poznaliśmy wszystkie najczęściej wykorzystywane platformy, dlatego szybko i sprawnie możemy rozpocząć współpracę i zająć się pozycjonowaniem sklepu internetowego Twojej przemyskiej firmy.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Przemyślu

Chociaż wyszukiwarka Google kojarzy się raczej z dużymi zasięgami oddziaływania, to pozycjonowanie stron może mieć także charakter lokalny. Jeśli zależy Ci na reklamie głównie w Przemyślu i okolicach, to również możesz na nas liczyć. 

Stworzymy dla Ciebie m.in. internetową wizytówkę w Google Moja Firma, abyś był dostępny w Mapach Google i pojawiał się w rozszerzonych wynikach wyszukiwania. W ten sposób Twoja firma zyska dodatkową przestrzeń reklamową w wyszukiwarce.

Na jakie frazy warto pozycjonować stronę w Przemyślu?

Zatrzymajmy się na chwilę przy pozycjonowaniu lokalnym. Użytkownicy w Google szukają dosłownie wszystkiego, a często wykorzystują do sprecyzowania swoich wyszukiwań nazwę miejscowości, gdy np. potrzebują znaleźć określone rzeczy, w określonym regionie. 

Każde zapytanie wysłane do wyszukiwarki jest odnotowywane i w ten sposób jesteśmy w stanie powiedzieć, ile razy dana fraza jest wyszukiwana w ciągu miesiąca. Takie słowa kluczowe są także stosowane w kontekście Przemyśla, dlatego warto przywołać kilka przykładów.

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Przychodnia Przemyśl2 900
Przemyśl atrakcje2 500
Mieszkanie na sprzedaż Przemyśl1 600
Word Przemyśl1 400
Fryzjer Przemyśl900
Pozycjonowanie Przemyśl40
Reklama Przemyśl10

Jeśli Twoja działalność w Przemyślu, ma związek z jedną z tych fraz, to masz szansę wykorzystać generowany przez nie ruch na swoją korzyść. Jeśli będziesz zajmował wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, użytkownicy po prostu częściej będą wchodzić na stronę Twojej firmy lub do Twojego sklepu internetowego, a to może doprowadzić także do wzrostu sprzedaży. Z tego powodu już nie czekaj – skontaktuj się z nami i rozpocznij pozycjonowanie w Przemyślu dla korzyści swojej firmy.