Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Pruszków – Agencja SEO [Reklama]


Pozycjonowanie stron internetowych Pruszków – Agencja SEO [Reklama]


Prowadzisz własną działalność gospodarczą w Pruszkowie i chciałbyś rozpocząć skuteczne reklamowanie swojego biznesu? Słyszałeś o pozycjonowaniu stron internetowych, ale w zasadzie nie jesteś do końca przekonany, czy to aby na pewno dobry wybór? Czytaj dalej, a dowiesz się, dlaczego warto pozycjonować stronę internetową swojej firmy oraz z jakiego powodu jest to uznawane za jedną z najlepszych form reklamowania własnego biznesu.

Agencja SEO Pruszków – pozycjonowanie stron jako skuteczna reklama w Google

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pozycjonowania stron i tego, dlaczego warto obecnie w ten sposób reklamować swoją firmę w Google, wykonaj krótki test. Zastanów się przez chwilę, jak Ty korzystasz z wyszukiwarki? Najprawdopodobniej wygląda to w ten sposób, że wpisujesz jakieś interesujące Cię słowo lub słowa, a Google przedstawia Ci listę wyników, które są uporządkowane pod kątem, najbardziej dopasowanych treści do Twojego zapytania. 

Z tego względu, wybierasz stronę na pozycji 1, 2, 3, 4, aż nie znajdziesz interesujących Cię informacji. Tylko, że informacje, których szukasz, zazwyczaj są dostępne w kilku pierwszych wynikach, prawda? Właśnie tutaj pojawia się problem właścicieli stron internetowych, dlaczego? W ten sposób wyszukuje zdecydowana większość użytkowników.

VD Pozycjonowanie stron internetowych Pruszków - Agencja SEO [Reklama]

Powyższy wykres przedstawia wartości CTR (współczynnik klikalności) dla poszczególnych pozycji w wynikach wyszukiwania. Najprościej mówiąc, przedstawia on to, które wyniki zajmujące daną pozycję, wybierają najczęściej użytkownicy. Jak widzisz, tylko kilka pierwszych wyników cieszy się odpowiednim zainteresowaniem. Jeśli nie będziesz zajmował tych wysokich pozycji, użytkownicy nie będą przechodzili na Twoją stronę i będzie ona dla nich niewidoczna – nie będą wiedzieli o jej istnieniu.

Pozycjonowanie stron internetowych dla pruszkowskich firm

Jeśli chcesz, aby użytkownicy docierali na Twoją stronę, dowiadywali się o Twoim istnieniu z wyszukiwarki Google, powinieneś zainteresować się pozycjonowaniem stron internetowych. Chciałbyś się dowiedzieć jak to właściwie wygląda? Jako doświadczona agencja SEO, która działa na rynku już od kilkunastu lat, pomogliśmy znacznej liczbie przedsiębiorców w reklamowaniu ich firmy w Google, a teraz możemy pomóc także Tobie.

Współpracując z naszymi klientami stawiamy zawsze na relację oraz efekty. Z tego powodu, do każdego podchodzimy indywidualnie oraz kompleksowo, ponieważ tylko w ten sposób możemy poznać sytuację Twojej firmy z Pruszkowa i zrozumieć Twoje potrzeby. Pozycjonowanie stron www jeśli ma być skuteczne, musi czerpać zarówno z naszej wiedzy SEO, jak i Twojej na temat Twojego biznesu. Zdajemy sobie sprawę, że to Ty jesteś ekspertem w swojej branży, dlatego warto wykorzystać to na Twoją korzyść. Jak dokładnie będzie przebiegała nasza współpraca?

Audyt SEO oraz wnikliwy wywiad

Na samym początku, musimy dowiedzieć się tego, w jakim stopniu potrzebujesz naszej pomocy i w jakich dokładnie obszarach. W tym celu możesz zgłosić się do nas po bezpłatny audyt SEO. Ty będziesz mógł rozeznać się w sytuacji Twojej strony, zobaczyć jak wygląda jej sytuacja pod kątem czynników wpływających na pozycjonowanie, a my będziemy mogli się z Tobą skontaktować. Następnie porozmawiamy, abyś mógł nam powiedzieć, czego oczekujesz od pozycjonowania stron w Google, jakie masz plany rozwoju itp.

Analiza Twojej sytuacji w Google

Gdy będziemy już znali Twoje potrzeby, przejdziemy do dokładnego przeanalizowania Twojej sytuacji w Google. Co to znaczy? Prześwietlimy nie tylko Twoją stronę, ale także zwrócimy uwagę na dotychczasowe pozycje w wynikach wyszukiwania. Co więcej, sprawdzimy dokładnie Twoją konkurencję, aby wiedzieć, jakie działania będą dla Ciebie najkorzystniejsze.

Strategia pozycjonowania stron internetowych dla firm z Pruszkowa

Po zebraniu wszystkich istotnych informacji o Twojej firmie, stronie, konkurencji, będziemy mogli zaprezentować Ci najkorzystniejszą strategię pozycjonowania stron internetowych dla Twojej firmy z Pruszkowa. Pozycjonowanie w Google coraz częściej postrzega się jako długofalową strategię rozwoju dla całej firmy, nie tylko reklamę w Internecie. Z tego powodu, tak ważne jest odpowiednie zaplanowanie działań z zakresu SEO.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Pruszkowie

Bez względu na to skąd pochodzisz, pozycjonowanie stron internetowych również może być skuteczne w Twoim lokalnym mieście. W zależności od sytuacji, być może nie potrzebna jest Ci ogólnopolska reklama, ponieważ nie będziesz mógł czerpać z niej korzyści. Pozycjonowanie stron www może mieć także charakter lokalny, abyś mógł być blisko pruszkowian oraz mieszkańców całego Twojego regionu.

Pozycjonowanie stron internetowych Pruszków
Źródło: Google Maps

Stworzymy dla Ciebie internetowe wizytówki w Google Moja Firma, dzięki czemu zyskasz dodatkową przestrzeń reklamową w wyszukiwarce. Będziesz pojawiał się w rozszerzonych wynikach wyszukiwania oraz użytkownicy będą mogli Cię znaleźć z poziomu Google Maps. To wszystko wpłynie na wzrost Twojej lokalnej rozpoznawalności.

Kontrolowanie efektywności pozycjonowania stron internetowych

W trosce o naszych klientów, stworzyliśmy narzędzie monitorujące pozycje w Google. Dzięki niemu będziesz mógł w dowolnej chwili sprawdzić, w jakim dniu Twoja strona zajmowała daną pozycję w wynikach wyszukiwania na konkretne słowa kluczowe. 

W dedykowanym panelu klienta znajdziesz wszystkie frazy, na które pozycjonowana będzie Twoja strona w Google, dzięki czemu w łatwy sposób będziesz mógł zauważyć efektywność naszej współpracy.

Pozycjonowanie stron www w Pruszkowie – frazy kluczowe

Pozycjonowanie stron internetowych w dużej mierzę jest powiązane ze słowami kluczowymi. To na konkretne z nich jest pozycjonowana Twoja strona w Google, a gdy użytkownik wykorzysta daną frazę, zobaczy Twoją stronę w wynikach wyszukiwania. Każda fraza jest częściej lub rzadziej wykorzystywana przez użytkowników w ciągu każdego miesiąca. To przekłada się na generowany ruch w wyszukiwarce. Jak wygląda sytuacja fraz, które są związane z Pruszkowem?

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Kantor Pruszków3 600
Fryzjer Pruszków1 800
Apteka Pruszków1 800
Mieszkania na sprzedaż Pruszków1 300
Restauracja Pruszków1 200
Pozycjonowanie stron Pruszków20
Pruszków reklama10

Każda z tych fraz odpowiada jakiejś konkretnej tematyce, np. mając zakład fryzjerski w Pruszkowie, możesz pozycjonować swoją stronę w Google na frazę “fryzjer pruszków”. W ten sposób, gdy będzie ta fraza wyszukiwana prawie 2 000 razy w danym miesiącu, Google przedstawi użytkownikom Twoją stronę na pierwszej pozycji. 

To oznacza, że najczęściej będą wybierali ją użytkownicy i może się to przełożyć na większą liczbę klientów w Twoim salonie. Sytuacja wygląda identycznie w przypadku innych słów kluczowych związanych z Twoją branżą, dlatego nie czekaj. Skontaktuj się z nami już dziś, aby jak najszybciej wypozycjonować swoją stronę z Pruszkowa.