Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Piaseczno – Agencja SEO [Reklama]


Pozycjonowanie stron internetowych Piaseczno – Agencja SEO [Reklama]


Pochodzisz z Piaseczna i prowadzisz tam własną działalność gospodarczą? Szukasz agencji SEO, która zajęłaby się dla Ciebie skuteczną reklamą w Google? Czy wiesz, że pozycjonowanie stron internetowych jest coraz częściej uważane za jeden z najskuteczniejszych sposobów na reklamę własnej firmy? Jest to spowodowane m.in. coraz większą rolą Internetu w naszym życiu. Obecnie wykonujemy w nim bardzo wiele rozmaitych czynności, a w tym także prowadzimy własne firmy. Dowiedz się więcej na temat tego, jak pozycjonowanie stron internetowych, może wpływać na rozwój Twojej piaseczyńskiej firmy.

Agencja SEO Piaseczno – pozycjonowanie stron jako reklama w Google

Zastanawiasz się nad tym w jaki sposób pozycjonowanie stron internetowych może być skuteczną reklamą dla Twojej firmy? Spieszymy z wyjaśnieniami. Wszystko za sprawą tzw. widoczności w Google. 

Najprościej mówiąc, dotyczy to tego, co widzą użytkownicy w wyszukiwarce, a czego nie widzą. Wiążę się to z tym, w jaki sposób korzystamy z Google, gdy poszukujemy informacji. Najważniejsze jest jednak to, że pozycjonując stronę internetową swojej firmy, działasz na korzyść swojej widoczności w Google.

Dlaczego warto pozycjonować stronę www w Piasecznie?

Widoczność w Google jest najbardziej podstawowym powodem, dla którego warto pozycjonować stronę internetową swojej firmy. Jak to działa? Przede wszystkim, użytkownicy, którzy wyszukują informacji w Google, skupiają się głównie na kilku pierwszych wynikach wyszukiwania, a całą resztę pomijają. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków wystarcza to, aby znaleźć informacje, których szukali.

Jest to głównie zasługa robotów wyszukiwarek i algorytmu Google. Jednak w tym miejscu pojawia się także problem dla właścicieli stron i sklepów internetowych, których liczba stale rośnie. Miejsc w wyszukiwarce, które cieszą się zainteresowaniem użytkowników jest niewiele, natomiast chętnych na te miejsca – mnóstwo. 

VD Pozycjonowanie stron internetowych Piaseczno - Agencja SEO [Reklama]

Powyższy wykres przedstawia wartości tzw. współczynnika klikalności dla pozycji na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Google. Najprościej mówiąc, pokazuje on jak często użytkownicy wybierają strony zajmujące konkretne pozycje w Google. 

Jak możesz zauważyć, tylko kilka pierwszych pozycji można nazwać “często wybieranymi” przez użytkowników. To wszystko wpływa na to, że po prostu warto pozycjonować stronę internetową, jeśli chcesz być widoczny i docierać do nowych klientów.

Oferta pozycjonowania stron w Google dla piaseczyńskich firm

Chciałbyś się dowiedzieć, jak może wyglądać nasza współpraca? Możemy wskazać kilka ogólnych faktów oraz podstawowych działań, na które możesz liczyć. Przede wszystkim, pozycjonowanie stron internetowych to usługa, którą świadczy się w 100% zdalnie, dlatego odległość biura naszej agencji SEO do Piaseczna, nie wpłynie negatywnie na efektywność naszej współpracy.

Co więcej, zawsze do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny oraz kompleksowy, stawiając na relację oraz efekty. Jeśli pozycjonowanie stron internetowych ma być skuteczne, musi czerpać z dwóch źródeł:

  • naszej wiedzy z zakresu SEO,
  • Twojej branżowej wiedzy, ponieważ to Ty jesteś ekspertem w swojej dziedzinie.

Jesteśmy tego świadomi, dlatego liczymy się z Twoim zdaniem, a o wszystkich działaniach będziemy Cię stosownie informować. O jakich działaniach mowa? Przyjrzyj się kilku podstawowym rodzajom pozycjonowania w Google.

Pozycjonowanie stron www w Google

Wiedziałeś, że na Twoją pozycję w Google wpływa ponad 200 czynników? Można wyróżnić te, które znajdują się na stronie (on–site) oraz są poza nią (off-site). Najważniejsze jednak jest to, aby dokładnie je znać i wiedzieć, na których z nich należy się skupić w konkretnych sytuacjach. 

Jako doświadczona agencja SEO poznaliśmy bardzo wiele różnych sytuacji, które zostały napisane przez samo życie, dlatego kompleksowo i z odwagą możemy zająć się pozycjonowaniem strony www Twojej firmy z Piaseczna.

Pozycjonowanie sklepów internetowych z Piaseczna

Jeśli jesteś właścicielem sklepu internetowego w Piasecznie i chciałbyś zająć się skuteczną reklamą w Google, powinieneś wiedzieć, że bardzo ważna jest platforma e-commerce, na której oparty jest Twój e-sklep. Chociaż pozycjonowanie sklepów internetowych nie różni się znacząco od działań na stronach www, to wymaga od agencji SEO znajomości platform e-commerce.

Na przestrzeni lat pomogliśmy wielu przedsiębiorcom z branży e-commerce i poznaliśmy “od kuchni” działanie najczęściej wykorzystywanych platform (np. Woocommerce, PrestaShop). Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli sprawnie zająć się pozycjonowaniem sklepu internetowego Twojej firmy z Piaseczna.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Piasecznie

Zależy Ci na reklamie lokalnej, ponieważ nie jesteś w stanie obsługiwać klientów z drugiego końca Polski? Nie ma w tym nic dziwnego, istnieje wiele takich branż, dla których reklama ogólnopolska nie jest atrakcyjną formą promocji. Na szczęście w przypadku reklamy w Google możesz zdecydować się na pozycjonowanie lokalne.

Poza odpowiednim dostosowaniem Twojej strony pod lokalne wyniki wyszukiwania, zajmiemy się także m.in. Twoim kontem w Google Moja Firma. Stworzymy dla Ciebie internetową wizytówkę, abyś mógł pojawić się w Google Maps, a to pozwoli także na pojawienie się w rozszerzonych wynikach wyszukiwania. Zwiększysz w ten sposób powierzchnię reklamową w Google dla Twojej piaseczyńskiej firmy.

Na jakie frazy warto pozycjonować stronę www w Piasecznie?

Pozycjonowanie stron internetowych jest mocno związane ze słowami kluczowymi. Użytkownicy szukają w Google dosłownie wszystkiego, a każde zapytanie jest odnotowywane przez przeróżne narzędzia. Dzięki temu, można określać popularność różnych fraz, na podstawie ich średniej miesięcznej liczby wyszukiwań. Zastanawiałeś się kiedyś, czego szukają użytkownicy w Google w kontekście Piaseczna?

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Jezioro Piaseczno4 400
Apteka Piaseczno3 000
Restauracja Piaseczno2 700
Fryzjer Piaseczno2 400
Mieszkania na sprzedaż Piaseczno1 600
Pozycjonowanie Piaseczno30
Reklama Piaseczno10

Każda z fraz generuje określony ruch w wyszukiwarce. Jeśli pozycjonujesz stronę www swojej firmy, masz szansę wykorzystać ten ruch na swoją korzyść. Użytkownicy będą widzieli Twoją stronę i będą częściej na nią przechodzić. W ten sposób, możesz znacznie poprawić swoją widoczność w Google. Oczywiście przedstawione frazy to tylko przykłady, aby zobrazować to, jak różny ruch mogą generować różne słowa kluczowe.

Jeśli chcesz zacząć wykorzystywać ruch w wyszukiwarce, który generują frazy związane z Twoją działalnością – nie czekaj. Skontaktuj się z nami i rozpocznijmy pozycjonowanie strony internetowej Twojej firmy z Piaseczna.