Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Otwock – Agencja SEO [Reklama]


Pozycjonowanie stron internetowych Otwock – Agencja SEO [Reklama]


Prowadzisz własną firmę w Otwocku i słyszałeś o pozycjonowaniu stron internetowych? Jako doświadczona agencja SEO pomagamy przedsiębiorcom z całej Polski już od ponad dekady, poprawiając ich widoczność w Google. Z roku na rok rośnie liczba stron oraz sklepów internetowych, natomiast ilość miejsca na pierwszej stronie wyników wyszukiwania jest wciąż taka sama. To powoduje, że coraz trudniej dać się zauważyć użytkownikom i niezbędne są odpowiednie działania reklamowe, takie jak pozycjonowanie stron w Google.

Agencja SEO Otwock – pozycjonowanie stron jako skuteczna reklama w Google

Zastanawiasz się jaki jest związek pomiędzy pozycjonowaniem stron internetowych, a reklamą? Powodów należy się doszukiwać w samym środowisku – Internecie. Obecnie coraz częściej i chętniej wykorzystujemy to medium do przeróżnych działań, a skutkuje to również tym, że coraz więcej przedsiębiorstw przenosi lub rozpoczyna równolegle działania w Internecie.

Rosnącą liczbę stron oraz sklepów internetowych widzą także sami przedsiębiorcy. Powoduje to, że temat reklamy jest coraz popularniejszy, a tym samym coraz więcej osób szuka informacji o jednej z najskuteczniejszych metod reklamy – pozycjonowaniu stron internetowych. Jego celem jest umieszczenie Twojej strony internetowej na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania Google, ponieważ pozwoli to jej być widoczną dla użytkowników.

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową w Otwocku?

Widoczność w Google to temat, którym powinni się interesować przedsiębiorcy nie tylko z Otwocka, ale z każdego innego miasta w Polsce i na świecie. Wszystko przez to, że korzystając z wyszukiwarki, skupiamy się jedynie na kilku pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania, a cała reszta wyników (zdecydowana większość zasobów) pozostaje dla nas nieistotna. 

Oczywiście jest to spowodowane działaniem algorytmu Google, dzięki któremu znajdujemy to czego szukamy, na stronach z pierwszych pozycji. Jak to dokładnie wygląda?

VD Pozycjonowanie stron internetowych Otwock - Agencja SEO [Reklama]

Wykres przedstawia CTR, czyli tzw. współczynnik klikalności. Najprościej mówiąc, pokazuje on jak często użytkownicy wybierają (klikają) strony, zajmujące konkretne pozycje w wynikach wyszukiwania. Potwierdza to, że zainteresowaniem użytkowników cieszy się jedynie kilka pierwszych pozycji w Google, natomiast cała reszta jest nieistotna.

Jest to najbardziej podstawowy, a zarazem bardzo ważny powód, dla którego warto zainteresować się pozycjonowaniem stron internetowych. Jeśli chcesz, aby użytkownicy kupowali Twoje produkty lub usługi za pośrednictwem Internetu, muszą przede wszystkim dowiedzieć się o istnieniu Twojej strony lub sklepu.

Oferta pozycjonowania stron internetowych dla otwockich firm

Do każdego klienta zawsze podchodzimy w sposób indywidualny oraz kompleksowy, stawiając na relacje oraz efekty. Jako doświadczona agencja SEO wiemy, że do skutecznego pozycjonowania stron internetowych niezbędne są dwie podstawowe rzeczy:

  • Nasza wiedza z zakresu SEO,
  • Twoja branżowa wiedza, jako eksperta w Twojej dziedzinie.

Z tego powodu będziemy pozostawać w stałym kontakcie, a o wszystkich podejmowanych przez nas działaniach będziesz stosownie informowany. Liczymy się z Twoim zdaniem, dlatego będziemy ściśle współpracować podczas pozycjonowanie strony internetowej Twojej otwockiej firmy.

Pozycjonowanie stron www w Google

Pozycjonowanie stron internetowych to coś znacznie więcej, niż tylko skuteczna reklama w Google. Dbając o widoczność swojej strony, pozytywnie wpływasz na ogólną rozpoznawalność marki, częściej gościsz w świadomości odbiorców itp. Z tego powodu coraz częściej mówi się, że pozycjonowanie stron www w Google, to tak naprawdę długofalowa strategia rozwoju dla całego przedsiębiorstwa.

Pozycjonowanie sklepów internetowych z Otwocka

Branża e-commerce dynamicznie się rozwija i jeśli chcesz z tego skorzystać, nie możesz siedzieć z założonymi rękami. Konkurencja nigdy nie śpi, a to tylko pogarsza sytuację. Jeśli chcesz wykorzystać rozwój branży e-commerce na swoją korzyść, musisz zadbać o to, abyś docierał do użytkowników, w przeciwnym razie nie będziesz w stanie sprzedawać swoich produktu, a te konsumenci kupią u Twojej konkurencji. Na szczęście, pozycjonowanie sklepów internetowych może Ci w tym realnie pomóc, a my możemy się tym zająć.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Otwocku

Jeśli chcesz zwiększyć swoją widoczność tylko w swoim bezpośrednim otoczeniu na ziemi otwockiej, powinieneś wybrać pozycjonowanie lokalne. Poza odpowiednim dostosowaniem Twojej strony, m.in. stworzymy dla Ciebie internetową wizytówkę w Google Moja Firma. Dzięki niej zwiększysz powierzchnię reklamową w wyszukiwarce, ponieważ będziesz obecny w Google Maps, a to pozwoli Ci się pojawiać w rozszerzonych wynikach wyszukiwania.

Popularne frazy w Otwocku, na które warto pozycjonować strony internetowe

Każde miasto posiada mniej lub bardziej popularne słowa kluczowe. Ich popularność zależy m.in. od tego jaka jest liczba mieszkańców, jak wielu turystów przyjeżdża do miasta każdego roku, czy też rozwijające się gałęzie przemysłu w mieście. Wszystkie z nich generują jakiś ruch w wyszukiwarce. 

Najważniejsze jest jednak to, że jeśli Twoja działalność jest powiązana z jakąś frazą, to pozycjonując stronę na tę frazę, masz szansę wykorzystać znaczną część generowanego przez nią ruchu na swoją korzyść. Zastanawiałeś się, czego szukają w Google użytkownicy w kontekście Otwocka? Przyjrzyj się kilku przykładom popularnych fraz z Twojego miasta.

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Fryzjer Otwock1 400
Restauracja Otwock1 400
Weterynarz Otwock1 300
Apteka Otwock1 100
Mieszkania Otwock1 000
Pozycjonowanie stron Otwock20
Reklama Otwock10

Im wyższe pozycje zajmujesz, tym większa widoczność Twojej strony. Wpływa to także na ilość wejść użytkowników. Im większy ruch generowany przez daną frazę, tym więcej użytkowników może finalnie trafiać na Twoją stronę.

Jeśli nie chcesz już dłużej marnować ruchu w wyszukiwarce – nie czekaj. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli rozpocząć pozycjonowanie strony internetowej Twojej firmy z Otwocka.