Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Marki – Agencja SEO


Pozycjonowanie stron internetowych Marki – Agencja SEO


Prowadzisz własną działalność gospodarczą w Markach i chciałbyś rozpocząć działania mające na celu zwiększenie grupy odbiorców Twojej firmy? Jeśli tak to dobrze trafiłeś, ponieważ pozycjonowanie stron internetowych może Ci w tym realnie pomóc. Nasza agencja SEO współpracowała już z wieloma przedsiębiorcami na przestrzeni kilkunastu lat, zdobywając drogocenne doświadczenie oraz praktyczną wiedzę, którą teraz może wykorzystać na potrzeby Twojej firmy z Marek.

Agencja SEO Marki – pozycjonowanie stron jako poprawa widoczności w Google

Do jednych z podstawowych zadań pozycjonowania stron internetowych należy umieszczenie Twojej strony na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania. W ten sposób, możemy zwiększyć Twoją widoczność w Google, która w dzisiejszych czasach jest ważniejsza od obecności w Internecie. 

Zajmując wysokie pozycje, użytkownicy będą częściej wybierali Twoją stronę w Google, ponieważ będą ją po prostu widzieć. Świetnie obrazuje to współczynnik klikalności, czyli CTR.

VD Pozycjonowanie stron internetowych Marki - Agencja SEO

Dzięki niemu wiemy, jak często użytkownicy wybierają strony z konkretnych pozycji w wynikach wyszukiwania. Zatem jeśli Twoja strona zajmuje niskie pozycje w Google, to jest tym samym niewidoczna użytkowników. Dzieje się tak z różnych powodów, ale jednym jest fakt, że znajdują oni to co ich interesuje zazwyczaj już na samej górze wyników.

Jeśli rozpoczniesz pozycjonowanie strony internetowej, znajdziesz się na wysokich (widocznych) pozycjach w Google, dzięki czemu użytkownicy dostrzegą Twoją stronę i będą mogli ją częściej odwiedzać.

Oferta pozycjonowania stron internetowych dla firm z Marek

Spójrz na kilka podstawowych usług z zakresu pozycjonowania stron internetowych, które jako agencja SEO świadczymy z powodzeniem od wielu lat. Wszystkie z nich mogą poprawić widoczność w Google dla Twojej firmy, a stosuje się je w konkretnych przypadkach.

Pozycjonowanie stron www w Google

Pozycjonowanie stron internetowych zawsze rozpoczynamy od rzetelnego wywiadu z klientem. Musimy dowiedzieć się ważnych kwestii, aby pozycjonowanie przyniosło Twojej firmę maksymalne efekty. Wystarczy powiedzieć, że agencja SEO pracuje m.in. w oparciu o ponad 200 czynników rankingujących Google, które w mniejszym lub większym stopniu mogą wpływać na zdecydowanie więcej elementów, niż tylko Twoja strona www.

Pozycjonowanie sklepów internetowych z Marek

Pozycjonowanie w Google może również dotyczyć e-sklepów. Zatem jeśli jesteś właścicielem sklepu internetowego i chciałbyś zająć się sprawą jego widoczności w Google, również możemy Ci w tym pomóc. Pozycjonowanie sklepów internetowych częściowo jest podobne do działań na stronach www, jednak dzięki współpracy z licznymi przedsiębiorcami z branży e-commerce posiadamy niezbędne doświadczenie także na tym polu.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Markach

Jeśli Twoja firma działa głównie na lokalnym rynku w Markach, również może zadbać o odpowiednią widoczność swojej strony w Google. Dzięki technice pozycjonowania lokalnego, a w tym wykorzystaniu lokalnych słów kluczowych, będziesz pojawiał się w wynikach wyszukiwania związanych z Twoją okolicą.

Przyjrzyj się frazom, które powinna uwzględnić w pozycjonowaniu lokalnym swojej strony agencja SEO.

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Pozycjonowanie Marki40
Pozycjonowanie stron Marki90
Pozycjonowanie stron internetowych Marki70
Pozycjonowanie stron w Google Marki20

W Twojej branży na pewno jest mnóstwo słów kluczowych, które możesz wykorzystać w podobny sposób.

Skontaktuj się z nami i już teraz wybierzmy najlepszą strategię pozycjonowania strony internetowej Twojej firmy z Marek.