Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Legionowo – Agencja SEO [Reklama]


Pozycjonowanie stron internetowych Legionowo – Agencja SEO [Reklama]


Prowadzisz własną firmę w Legionowie i szukasz skutecznego sposobu na reklamowanie swojej działalności? Słyszałeś o pozycjonowaniu stron internetowych i chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat? Tak się składa, że możemy Ci w tym pomóc. Na wstępie warto zaznaczyć, że pozycjonowanie stron www coraz częściej uznawane jest za jedną z najskuteczniejszych form reklamy w dzisiejszych czasach. Jak to wszystko możliwe?

Agencja SEO Legionowo – pozycjonowanie stron jako skuteczna reklama w Google

Zastanawiasz się jak to jest, że pozycjonowanie stron www jest reklamą w Google? Odpowiedź jest dość prosta. Wszystko ma związek z widocznością stron w wyszukiwarce oraz stale rosnącą liczbą stron oraz sklepów internetowych. Z roku na rok jest ich coraz więcej, natomiast miejsca w wynikach wyszukiwania, które zapewnia odpowiednią widoczność jest wciąż bardzo mało. 

To powoduje, że jeśli chcesz, aby użytkownicy widzieli Twoją stronę, musisz zająć się działaniami reklamowymi w Internecie, takimi jak pozycjonowanie stron internetowych. Podstawowym celem pozycjonowania jest umiejscowienie Twojej strony na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania Google. Zastanawiasz się, dlaczego to takie ważne?

Dlaczego warto pozycjonować stronę www w Legionowie?

Widoczność w Google zapewnia Twojej stronie uwagę użytkowników, kontakt, zainteresowanie itp. Jeśli nie jesteś widoczny w Internecie, Twoja strona zapewne nie będzie odwiedzana przez użytkowników, a tym samym nie będziesz miał nawet szansy na np. sprzedanie swoich produktów lub usług. Pozycjonowanie stron internetowych, ma za zadanie uplasować Cię w miejscu, w którym będziesz wzbudzał zainteresowanie użytkowników. Jakie dokładnie są to miejsca?

VD Pozycjonowanie stron internetowych Legionowo - Agencja SEO [Reklama]

Wykres przedstawia CTR, czyli współczynnik klikalności. Mówi nam on o tym, jak często użytkownicy wybierają strony internetowe, które zajmują konkretne pozycje w wynikach wyszukiwania. Jak możemy zauważyć, tylko kilka pierwszych z nich, cieszy się dużym zainteresowaniem, natomiast pozycjonowanie stron internetowych, ma za zadanie właśnie tam umiejscowić Twoją stronę.

Z tego powodu stale rośnie jego popularność. Miejsca zapewniającego widoczność w Google jest bardzo mało, jeśli porównamy to do liczby Twojej konkurencji. Bez skutecznego pozycjonowania stron internetowych, dotarcie na najwyższe pozycje w Google jest w dzisiejszych czasach, praktycznie niemożliwe.

Oferta pozycjonowania stron w Google dla legionowskich firm

Chciałbyś się dowiedzieć w jaki sposób działamy i współpracujemy z przedsiębiorcami z całej Polski? Przede wszystkim, do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Cenimy Twoje zdanie, ponieważ wiemy, że dla dobra Twojej strony w pozycjonowaniu w Google musimy polegać także na Twojej wiedzy. To Ty jesteś ekspertem w swojej branży i zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego o wszelkich zmianach będziemy Cię informować.

Pozycjonowanie stron internetowych w Google

Wiedziałeś, że na pozycje Twojej strony w Google wpływa ponad 200 czynników? Najprościej można je sklasyfikować jako wewnętrzne (on-site) oraz zewnętrzne (off-site). Jednak tylko kompleksowe podejście do nich, pozwoli Ci na osiągnięcie zamierzonych efektów. Z tego względu pozycjonowanie stron internetowych jest coraz częściej uznawane nie tylko jako skuteczna reklama w Google, a długofalowa strategia rozwoju całego przedsiębiorstwa.

Pozycjonowanie sklepów internetowych z Legionowa

Jeśli posiadasz własny sklep internetowy i zastanawiasz się, czy skuteczna reklama w Google jest również dla Ciebie, to szybko odpowiadamy – jak najbardziej. Pozycjonowanie sklepów internetowych z technicznego punktu widzenia nie różni się zbytnio od działań na stronach www, jednak wymaga od agencji SEO znajomości platform e-commerce, na których oparte są sklepy internetowe.

VD Pozycjonowanie stron internetowych Legionowo - Agencja SEO [Reklama]
Źródło: Google Maps

 

Na przestrzeni lat współpracowaliśmy z wieloma przedsiębiorcami, którzy korzystali z różnych platform, dlatego mogliśmy się z nimi zapoznać w praktyce. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy rozpoczęli pozycjonowanie sklepu internetowego Twojej firmy z Legionowa.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Legionowie

Jeśli zależy Ci na zwiększeniu widoczności Twojej strony wśród legionowian lub innych mieszkańców z Twojego najbliższego otoczenia, możesz wybrać pozycjonowanie lokalne. Stworzymy dla Ciebie m.in. internetową wizytówkę w Google Moja Firma. Zwiększysz w ten sposób powierzchnię reklamową dla swojej firmy w wyszukiwarce. Będziesz dostępny w Google Maps, a to przełoży się na możliwość wyświetlania się w rozszerzonych wynikach wyszukiwania.

Na jakie frazy warto pozycjonować stronę www w Legionowie?

W każdym mieście różne frazy są mniej lub bardziej popularne. Można to określić na podstawie ruchu w wyszukiwarce, który one generują. Jeśli będziesz pozycjonował stronę internetową swojej firmy, masz szansę wykorzystywać ruch, który generują frazy uwzględnione w pozycjonowaniu. Zastanawiałeś się kiedyś, czego często szukają użytkownicy w kontekście Legionowa?

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Fryzjer Legionowo2 300
Apteka Legionowo2 000
Domy na sprzedaż Legionowo1 600
Restauracje Legionowo1 600
Wulkanizacja Legionowo1 100
Pozycjonowanie Legionowo40
Reklama Legionowo10

Jeśli będziesz pozycjonował swoją stronę w Google, będziesz zajmował wysokie pozycje na wyniki wyszukiwania związane z daną frazą. W ten sposób, będziesz widoczny dla użytkowników i częściej będą wybierali Twoją stronę z poziomu wyszukiwarki. Możesz w ten sposób dać solidny impuls do zwiększenia sprzedaży w Twojej legionowskiej firmie.

Nie pozwól, by ruch generowany przez frazy związane z Twoją działalnością przepadał. Skontaktuj się z nami i już teraz rozpocznij pozycjonowanie strony internetowej Twojej firmy z Legionowa.