Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Kutno – Agencja SEO


Pozycjonowanie stron internetowych Kutno – Agencja SEO


Szukasz sposobu na zwiększenie liczby klientów w firmie z Kutna i słyszałeś o pozycjonowaniu stron internetowych? Jednak nie wiesz za bardzo z czym to wszystko się wiąże i dlaczego warto zadbać o pozycję w Google? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś. Jako doświadczona agencja SEO pomagamy przedsiębiorcom z całej Polski od ponad dekady, a teraz możemy pomóc wypozycjonować stronę www Twojej kutnowskiej firmie.

Agencja SEO Kutno – dlaczego warto pozycjonować stronę w Google?

Podstawowym zadaniem pozycjonowania stron www jest poprawa widoczności w Google. O co chodzi? Użytkownicy korzystając z wyszukiwarki, skupiają się jedynie na kilku pierwszych wynikach, ponieważ to właśnie tam najczęściej udaje się im znaleźć to czego szukali. To sprawia, że jedynie kilka pierwszych pozycji w Google można uznać za widoczne.

VD Pozycjonowanie stron internetowych Kutno - Agencja SEO

CTR to tzw. współczynnik klikalności. Pozwala on określić m.in. jak często użytkownicy wybierają strony, zajmujące konkretne pozycje w Google. Ewidentnie widać, że tylko kilka pierwszych z nich, może cieszyć się odpowiednim poziomem widoczności w Google. Pozycjonowanie w Google ma pomóc Twojej stronie w tym, aby się tam znalazła.

Usługi pozycjonowania stron internetowych w Kutnie

Zastanawiasz się nad tym, jak może przebiegać współpraca z naszą agencją SEO? Przede wszystkim, zajmiemy się Twoją stroną w sposób kompleksowy, a Ciebie potraktujemy indywidualnie. W celu maksymalizacji efektów, będziemy współpracować ze sobą, ponieważ to Ty jesteś ekspertem w swojej branży, a Twoja wiedza okaże się niezbędna do opracowania strategii pozycjonowania strony www dla Twojej firmy. Zastanawiasz się nad czym możemy współpracować?

Pozycjonowanie stron www w Google

Algorytm Google oceniając strony internetowe z całego świata, bierze pod uwagę ponad 200 różnych czynników. Co ciekawe, części z nich nie znajdziesz nawet na swojej stronie. Z tego powodu w pozycjonowaniu stron internetowych, wyróżnia się działania na stronie (on-site) oraz poza nią (off-site). Tylko kompleksowe podejście do nich, może poprawić Twoją widoczność w Google, a jako doświadczona agencja SEO, właśnie w ten sposób działamy.

Pozycjonowanie sklepów internetowych z Kutna

Branża e-commerce przeżywa obecnie dynamiczny rozwój. Zarówno z punktu widzenia wzrastającej liczby sklepów internetowych, jak i osób robiących zakupy przez Internet. Natomiast liczba miejsc, która jest widoczna dla użytkowników jest ograniczona. To wszystko sprawia, że pozycjonowanie sklepów internetowych jest niemalże konieczne, bez względu na to, czy pochodzisz z Kutna, czy z Warszawy. Internet znosi granice, a to sprawia, że Twoja konkurencja jest liczniejsza, niż na lokalnym rynku.

Lokalne pozycjonowanie stron www w Kutnie

Jednym z rodzajów pozycjonowania jest lokalne pozycjonowanie stron. Może być ono przydatne dla osób, których przedsiębiorstwa z uwagi na swoją branżę, po prostu nie są w stanie obsługiwać klientów z drugiego końca Polski. Wtedy powinieneś zadbać o pozycję swojej firmy na lokalne słowa kluczowe, związane z Twoją branżą. Jak to będzie wyglądało? Spójrzmy na przykład firmy pozycjonującej strony w Google.

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Pozycjonowanie Kutno60
Pozycjonowanie stron Kutno100
Pozycjonowanie stron internetowych Kutno40
Pozycjonowanie stron w Google Kutno30

Każda fraza generuje w każdym miesiącu jakiś ruch w wyszukiwarce. Najprościej mówiąc, jest to liczba zastosowania frazy w wyszukiwarce Google. Gdyby to Twoja firma znajdowała się wysoko na określone słowa kluczowe, znaczna część użytkowników przechodziłaby właśnie na Twoją stronę. 

Jeśli chcesz poprawić swoją widoczność w Google, nie zwlekaj już dłużej. Skontaktuj się z nami i rozpocznij pozycjonowanie strony internetowej swojej firmy z Kutna.