Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Dzierżoniów – Agencja SEO


Pozycjonowanie stron internetowych Dzierżoniów – Agencja SEO


Na pewno słyszałeś opinie typu “obecność w Internecie jest absolutną podstawą” itp. Ciężko się z nimi nie zgodzić, jednak w dzisiejszych czasach sama obecność jest po prostu niewystarczająca. Jest to związane m.in. z tym, jak w ostatnich latach działalność internetowa nabrała rozpędu, a stron oraz sklepów stale przybywa. Powoduje to, że poza obecnością, przedsiębiorcy z Dzierżoniowa oraz z wszystkich innych miast, powinni zwrócić uwagę także na problem widoczności w Google.

Agencja SEO Dzierżoniów – pozycjonowanie stron jako poprawa widoczności w Google

Problemu widoczności w Google nie należy lekceważyć, a co więcej, dotyka on każdej strony internetowej. Nawet jeśli Twoja strona jest widoczna teraz, to w przypadku wyników wyszukiwania nic nie jest dane raz na zawsze i Twoja pozycja może być utracona. Jednak po co tyle zachodu? Z jakiego powodu warto się przejmować tymi pozycjami w Google? Właśnie z uwagi na widoczność w Google, którą definiują użytkownicy. W jaki sposób?

VD Pozycjonowanie stron internetowych Dzierżoniów - Agencja SEO

Współczynnik klikalności (CTR) pokazuje nam to, jakie pozycje w Google przyciągają uwagę użytkowników i sprawiają, że przechodzą oni na strony, które się tam znalazły. Wykres nie pozostawia złudzeń, że im niższe pozycje, tym mniejsze zainteresowanie użytkowników. 

Dzieje się tak m.in. dlatego, że znajdują oni to czego szukali na wcześniejszych stronach. To właśnie powoduje, że naprawdę warto pozycjonować stronę www, ponieważ podstawowym celem tej usługi, jest umożliwienie Twojej stronie zajmowania widocznych pozycji w Google.

Usługi pozycjonowania stron www dla dzierżoniowskich firm

Chciałbyś, aby Twoja strona znalazła się na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania? Jest to jak najbardziej do wykonania. W zależności od Twojej sytuacji oraz potrzeb, wykorzystujemy najkorzystniejsze techniki oraz metody pozycjonowania stron w Google dla Twojej firmy. O czym mowa? Przyjrzyj się kilku najpopularniejszym z nich.

Pozycjonowanie stron internetowych w Google

Nasza agencja SEO zajmie się dostosowaniem Twojej strony internetowej pod wymogi wyszukiwarki Google. Jest to tzw. optymalizacja SEO. Poprawimy szybkość ładowania Twojej strony, zadbamy o jej poprawnie zbudowaną wersję mobilną, sprawdzimy struktury adresów URL i wiele, wiele więcej. 

Działań tego rodzaju jest całkiem sporo. Wystarczy powiedzieć, że muszą one uwzględniać ponad 200 czynników, wg których Google ocenia strony internetowe.

Pozycjonowanie sklepów internetowych z Dzierżoniowa

Chociaż z technicznego punktu widzenia pozycjonowanie sklepów internetowych, nie różni się znacząco od działań na stronach www, to przez zwykle dużo bardziej rozbudowaną strukturę, organizację itp., wymagają odpowiedniego podejścia. 

Z tego powodu zdecydowano się odróżnić w branży SEO działania przeznaczone dla e-sklepów. Na szczęście nasza agencja SEO posiada także doświadczenie na tym polu, dzięki czemu sprawnie zajmiemy się pozycjonowaniem sklepu internetowego Twojej firmy z Dzierżoniowa.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Dzierżoniowie

Chciałbyś dać swojej firmie większy rozgłos, ale w ujęciu lokalnym np. na terenie powiatu dzierżoniowskiego? Możesz rozpocząć współpracę z naszą agencją SEO pod kątem pozycjonowania lokalnego. Podstawową rzeczą w tym przypadku będą lokalne słowa kluczowe. Co to takiego? Spójrz na przykład agencji SEO, która chciałaby pozycjonować lokalnie w Dzierżoniowie swoją stronę.

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Pozycjonowanie Dzierżoniów50
Pozycjonowanie stron Dzierżoniów20
Pozycjonowanie stron internetowych Dzierżoniów60
Pozycjonowanie stron w Google Dzierżoniów10

Wystarczy, że we frazach umieścisz np. nazwę miejscowości, a pozycjonowanie strony nabierze lokalnego charakteru. Dzięki temu użytkownicy szukający informacji w kontekście Dzierżoniowa będą otrzymywali w wynikach wyszukiwania właśnie Twoją stronę.

Rozpocznij pozycjonowanie strony internetowej swojej dzierżoniowskiej firmy już teraz. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a stworzymy najkorzystniejszy plan działania dla Ciebie.