Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Dębica – Agencja SEO [Reklama]


Pozycjonowanie stron internetowych Dębica – Agencja SEO [Reklama]


Prowadzisz własną firmę w Dębicy i szukasz agencji SEO, która zajęłaby się dla Ciebie reklamą w Google? Słyszałeś o pozycjonowaniu stron, ale nie wiesz nic za bardzo na ten temat? To nic takiego, trafiłeś na naszą stronę i z chęcią wprowadzimy Cię w świat pozycjonowania stron www. Na wstępie warto zaznaczyć, że jest to usługa świadczona w 100% zdalnie, a zatem odległość pomiędzy Wrocławiem, a Dębicą nie ma żadnego znaczenia. Bezproblemowo możemy rozpocząć skuteczne pozycjonowanie strony internetowej Twojej dębickiej firmy.

Agencja SEO Dębica – pozycjonowanie stron jako skuteczna reklama w Google

Co wspólnego ma pozycjonowanie stron internetowych z działaniami reklamowymi? Jak się okazuje – całkiem sporo, głównie za sprawą widoczności w Google. Jest to powiązane z tym, jak korzystają użytkownicy z wyszukiwarki. Zastanawiałeś się kiedyś nad tym? Jeśli nie, to spróbuj przeanalizować to, jak Ty korzystasz z wyszukiwarki Google.

Prawdopodobnie będzie to schemat, który powtarza zdecydowana większość użytkowników: 

  • wpisanie słowa kluczowego do Google, 
  • prezentacja wyników przez wyszukiwarkę, 
  • przeglądanie wyników wyszukiwania. 

Ostatni etap jest o tyle istotny, że zazwyczaj swoją uwagę skupiamy na pierwszej pozycji lub kilku kolejnych, a cała reszta jest przez użytkowników pomijana. Mniej więcej tak działa właśnie widoczność w Google.

Pozycjonowanie stron www ma natomiast umieścić Twoją stronę, na pozycjach widocznych dla użytkowników. Dzięki temu będą po prostu widzieli ją w wynikach wyszukiwania, a to pozwoli także zwiększyć liczbę odsłon strony.

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową w Dębicy?

Chciałbyś zobaczyć faktycznie, jaki ma sens pozycjonowanie stron internetowych? Dobrze jest w takim razie posłużyć się wykresem wartości CTR, dla poszczególnych pozycji w wynikach wyszukiwania. Jest to tzw. współczynnik klikalności, który pokazuje to, jak często użytkownicy wybierają strony, zajmujące konkretne pozycje. W ten sposób zobaczysz, jak ważna jest widoczność w Google, szczególnie przy stale rosnącej konkurencji w Internecie.

VD Pozycjonowanie stron internetowych Dębica - Agencja SEO [Reklama]

Jak widzisz, faktycznie tylko kilka pierwszych wyników, można nazwać “często wybieranymi” przez użytkowników. Co więcej, wykres odnosi się jedynie do pierwszej strony wyników wyszukiwania, jednak tendencja spadkowa jeśli chodzi o zainteresowanie jest zachowana. Im odleglejsze pozycje w Google, tym mniejsza widoczność Twojej strony. W końcu… Ile razy zdarzyło Ci się przeglądać 2 lub 3 stronę wyników wyszukiwania? 

Nawet jeśli była taka sytuacja, to pewnie nie można tego nazwać częstym zjawiskiem, prawda? To wszystko powoduje, że bez odpowiedniej widoczności w Google, Twoja firma nie może dotrzeć do użytkowników, przez co nie będzie w stanie generować zadowalających zysków. To właśnie jest główny powód rosnącej popularności pozycjonowania stron internetowych oraz tego, dlaczego warto zainteresować się tym rodzajem skutecznej reklamy w Google.

Oferta pozycjonowania stron internetowych dla dębickich firm

Jak będzie wyglądała nasza współpraca nad pozycjonowaniem strony internetowej Twojej firmy? Przede wszystkim, do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny oraz kompleksowy, stawiając na relacje oraz efekty. Pozycjonowanie stron internetowych, jeśli ma być skuteczne, musi być oparte na dwóch istotnych fundamentach. Jakich?

  • Naszej wiedzy z zakresu SEO,
  • Twojej wiedzy, jako branżowego eksperta.

Jako doświadczona agencja SEO zdajemy sobie z tego sprawę i liczymy się z Twoim zdaniem. O wszelkiego rodzaju podejmowanych przez nas krokach, będziesz stosownie wcześniej poinformowany. Co więcej, dzielimy się naszą wiedzą, dlatego jeśli jakieś zagadnienie nie będzie dla Ciebie jasne, bez problemu szybko i zwięźle udzielimy Ci niezbędnych informacji.

Pozycjonowanie stron www w Google

Wiesz, że na pozycje Twojej strony w Google, wpływa ponad 200 czynników? O wszystkie z nich trzeba odpowiednio zadbać, jeśli Twoja strona ma być widoczna w Google. Oczywiście czynniki można podzielić na te mniej lub bardziej istotne, jednak tylko kompleksowe podejście do pozycjonowania strony www, może przynieść maksymalne efekty, na których na pewno Ci zależy.

Pozycjonowanie sklepów internetowych z Dębicy

Pozycjonowanie sklepów internetowych nie różni się znacząco od działań wykonywanych na stronach www. Trzeba jednak pamiętać, że od agencji SEO pozycjonowanie e-sklepów wymaga znajomości platform e-commerce, na których oparte są sklepy internetowe (np. PrestaShop, Woocommerce). 

Poprawiając widoczność w Google przedsiębiorców z całej Polski od ponad dekady, poznaliśmy “od kuchni” najczęściej wykorzystywane platformy e-commerce. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy szybko i sprawnie rozpoczęli współpracę nad pozycjonowaniem sklepu internetowego Twojej firmy z Dębicy.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Dębicy

Pozycjonowanie stron www może mieć także charakter lokalny. W zależności od Twojej sytuacji, może się to okazać najbardziej skuteczną strategią pozycjonowania strony internetowej Twojej dębickiej firmy. Na szczęście, również możemy Ci w tym pomóc.

Jednym z podstawowych działań w pozycjonowaniu lokalnym, będzie zwiększenie powierzchni reklamowej Twojej firmy w wyszukiwarce. Stworzymy dla Ciebie internetową wizytówkę w Google Moja Firma, przez co pojawisz się w Google Maps, a to umożliwi wyświetlanie się w rozszerzonych wynikach wyszukiwania Twojej firmie.

Na jakie frazy warto pozycjonować stronę www w Dębicy?

Pozycjonowanie stron internetowych jest mocno związane ze słowami kluczowymi, co do tego nie ma wątpliwości. Najprościej mówiąc, będą to frazy, które użytkownicy wpisują w wyszukiwarkę. Jednym z rodzajów tego typu fraz są lokalne słowa kluczowe, które tworzy się np. za pomocą dodania nazwy miejscowości. Zastanawiałeś się kiedyś, czego użytkownicy szukają w Google w kontekście Dębicy?

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Fryzjer Dębica1 100
Okulista Dębica1 000
Mieszkania na sprzedaż Dębica1 000
Mechanik Dębica700
Restauracja Dębica700
Pozycjonowanie stron Dębica30
Reklama Dębica10

Są to tylko przykłady fraz. Każde słowo kluczowe generuje mniejszy lub większy ruch w wyszukiwarce. Najważniejsze jest to, że jeśli pozycjonujesz stronę internetową swojej firmy, masz szansę wykorzystać ten ruch na swoją korzyść. 

Zajmując wysokie pozycje w wynikach na określone frazy, będziesz widoczny dla użytkowników, a to przełoży się także na częstsze odwiedziny Twojej strony. Jeśli pozycjonowanie stron będzie odpowiednio przeprowadzone, będziesz mógł dać wyraźny impuls swojej firmie m.in. do zwiększenia sprzedaży.

Jeśli nie chcesz marnować ruchu w wyszukiwarce – nie czekaj. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli rozpocząć pozycjonowanie strony www Twojej firmy z Dębicy.