Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Ciechanów – Agencja SEO [Reklama]


Pozycjonowanie stron internetowych Ciechanów – Agencja SEO [Reklama]


Jesteś przedsiębiorcą z Ciechanowa i chcesz rozpocząć działania reklamowe dla swojej firmy? Szukasz agencji SEO, która zajmie się pozycjonowaniem strony internetowej, ale najpierw chciałbyś nieco dowiedzieć się na ten temat? Ta strona jest właśnie dla Ciebie. Na początku warto zaznaczyć, że pozycjonowanie stron www w Google to usługa, która świadczona jest całkowicie zdalnie. Przez to odległość jaka dzieli Ciechanów i biuro naszej agencji SEO, nie wpłynie negatywnie na efektywność naszej współpracy. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy rozpoczęli pozycjonowanie strony www Twojej firmy w Google.

Agencja SEO Ciechanów – pozycjonowanie stron jako reklama w Google

Pozycjonowanie stron internetowych zyskuje w ostatnim czasie na popularności. Jest to spowodowane głównie stale rosnącą liczbą aktywnych stron oraz sklepów internetowych, a także rosnącą rolą Internetu, jako medium masowego. Obecnie za jego pośrednictwem możemy załatwić bardzo wiele różnych spraw i coraz więcej działań w nim przeprowadzać. 

Skutkuje to tym, że przedsiębiorcy zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest obecność firmy w Internecie, a także to, że widoczność w Google jest bardzo ważna i jednocześnie trudna do osiągnięcia. Jednak w jej poprawieniu może pomóc właśnie pozycjonowanie stron www.

Dlaczego warto pozycjonować stronę www w Ciechanowie?

Jednym z solidnych argumentów, przemawiających za pozycjonowaniem stron w Google jest wskaźnik CTR. O co chodzi? To tzw. współczynnik klikalności. Określa on stosunek ogólnej liczby wyświetleń danego obiektu (strony, sklepu, reklamy itp.) do liczby kliknięć w niego użytkowników. Oblicza się go na potrzeby kampanii reklamowych Google Ads, a także na potrzeby typowych wyników wyszukiwania.

Dzięki niemu wiemy, że użytkownicy korzystający z wyszukiwarki w dużej mierze mają podobne zachowania i skutkuje to właśnie określaniem widoczności w Google. Jak się ona przedstawia?

VD Pozycjonowanie stron internetowych Ciechanów - Agencja SEO [Reklama]

Wykres wyraźnie pokazuje, że jedynie kilka pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwania może cieszyć się zainteresowaniem ze strony użytkowników. Z każdą kolejną pozycją, wartość CTR spada, a warto zaznaczyć, że wykres przedstawia jedynie pierwszą stronę wyników wyszukiwania. Oznacza to, że na kolejnych stronach, sytuacja wygląda jeszcze gorzej. Chociaż nie powinno to dziwić, w końcu kto przechodzi na 2 lub 3 stronę w Google?

Podstawowym zadaniem pozycjonowania stron internetowych, jest umieszczenie Twojej strony na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Czyli można uznać, że pozycjonowanie ma za zadanie sprawić, że Twoja firma zacznie być widoczna dla użytkowników. Jest to jeden z wielu powodów, dla którego warto rozpocząć pozycjonowanie strony www w Google.

Kampanie reklamowe w Google – pozycjonowanie stron dla ciechanowskich firm

Zastanawiasz się jak może wyglądać współpraca z naszą agencją SEO? Przede wszystkim, do każdego klienta zawsze podchodzimy indywidualnie, stawiając na relację oraz efekty. Pozycjonowanie stron internetowych jeśli ma być skuteczne, musi opierać się na dwóch podstawowych fundamentach:

  • Naszej wiedzy z zakresu SEO,
  • Twojej wiedzy, jako branżowego eksperta.

Jako doświadczona agencja SEO zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego liczymy się z Twoim zdaniem, a o każdych naszych działaniach będziesz stosownie wcześniej informowany. Zastanawiasz się, jak możemy nad czym możemy razem współpracować?

Pozycjonowanie stron internetowych w Google

Zastanawiałeś się kiedyś co wpływa na to, jaką pozycję w Google zajmuje Twoja strona? Czynników, które roboty wyszukiwarek biorą pod uwagę przy ustalaniu rankingów jest ponad 200. 

Można oczywiście wyróżnić te mniej lub bardziej istotne, jednak tylko za sprawą kompleksowego podejścia do nich wszystkich, masz szansę znaleźć się na widocznych pozycjach w Google. 200 czynników to dość sporo pracy, dlatego nie czekaj. Rozpocznijmy pozycjonowanie strony internetowej Twojej ciechanowskiej firmy.

Pozycjonowanie sklepów internetowych z Ciechanowa

Jesteś właścicielem e-sklepu i zainteresowałeś się skuteczną reklamą w Google? To świetnie, ponieważ również pomagamy przedsiębiorcom z branży e-commerce. Pozycjonowanie sklepów internetowych nie różni się znacząco od działań podejmowanych na stronach www. 

Wymaga to jednak znajomości platform e-commerce, na których oparte są sklepy internetowe. Na szczęście my poznaliśmy najczęściej wykorzystywane platformy i nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy rozpoczęli pozycjonowanie sklepu internetowego Twojej firmy z Ciechanowa.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Ciechanowie

Chciałbyś zająć się poprawą widoczności Twojej strony internetowej, ale tylko w Twojej okolicy? Załatwione. Pozycjonowanie stron internetowych może mieć także charakter lokalny, jeśli będzie to dla Twojej firmy najkorzystniejsze rozwiązanie.

W ramach pozycjonowania lokalnego w Ciechanowie, stworzymy dla Ciebie m.in. internetową wizytówkę w Google Moja Firma, dzięki której znajdziesz się w Google Maps. Ciechanowianie będą mogli bez trudu Cię znaleźć, a Ty zyskasz dodatkową przestrzeń reklamową dla swojej firmy – rozszerzone wyniki wyszukiwania.

Reklama w Ciechanowie – na jakie frazy warto pozycjonować stronę?

Pozycjonowanie stron internetowych jest w dużej mierze powiązane ze słowami kluczowymi. Są to frazy, które wpisują użytkownicy w wyszukiwarkę w celu uzyskania wyników, które ich interesują. Każde zapytanie jest odnotowywane przez Google, dzięki czemu wiemy, jak często i jakich słów kluczowych używają użytkownicy. Zastanawiałeś się kiedyś, czego w Google szukają użytkownicy w kontekście Ciechanowa?

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Mieszkania na sprzedaż Ciechanów2 500
Word Ciechanów2 000
Weterynarz Ciechanów1 000
Apteka Ciechanów900
Restauracje Ciechanów700
Pozycjonowanie Ciechanów30
Reklama Ciechanów70

Każda z fraz generuje jakiś określony ruch w wyszukiwarce każdego miesiąca. Jeśli będziesz pozycjonował stronę internetową swojej firmy, masz szansę część tego ruchu, wykorzystać na swoją korzyść. Skoro pozycjonowanie stron internetowych ma zapewnić Twojej firmie odpowiednią widoczność, to użytkownicy wiedząc o istnieniu Twojej firmy, mogą ją zdecydowanie częściej odwiedzać.

Jeśli chcesz zacząć wykorzystywać ruch generowany przez słowa związane z Twoją branżą, nie czekaj – skontaktuj się z nami. Rozpoczniemy pozycjonowanie stron internetowych Twojej ciechanowskiej firmy.