Kategorie: Pozycjonowanie / Google Ads / Marketing / Narzędzia dla firm / Content Marketing / Social Media / WordPress

VD / Pozycjonowanie Stron / Pozycjonowanie stron internetowych Bochnia – Agencja SEO


Pozycjonowanie stron internetowych Bochnia – Agencja SEO


Pochodzisz z ziemi bocheńskiej i prowadzisz tam własną działalność gospodarczą? Szukasz sposobu na dotarcie ze swoją ofertą do większej grupy osób? Pozycjonowanie stron internetowych może Ci w tym pomóc. Dbając o widoczność w Google swojej firmy z Bochni, wpływasz pozytywnie na całość swojego przedsiębiorstwa. 

Agencja SEO Bochnia – dlaczego warto pozycjonować stronę w Google?

Zastanawiasz się, czy warto zadawać sobie tyle trudu, aby polepszyć pozycję swojej strony w Google? To normalne, że pojawiają się wątpliwości, jednak zastanów się także nad tym, co będzie jeśli pozostaniesz bierny np. na niski ruch na Twojej stronie.

Pozycjonowanie stron internetowych ma za zadanie dać Ci wysokie pozycje w Google i odwrócić nieprzychylny trend w postaci niskiej liczby odwiedzających. Pozycjonowanie stron www, ma za zadanie sprawić, że Twoja strona będzie widoczna. O co chodzi?

VD Pozycjonowanie stron internetowych Bochnia - Agencja SEO

Widoczność w Google jest mocno związana z tzw. współczynnikiem klikalności (CTR). Pokazuje on to, jak często użytkownicy wybierają strony zajmujące konkretne pozycje w wynikach wyszukiwania. Jak widzimy. jedynie kilka pierwszych stron cieszy się dużym zainteresowaniem. Pozycjonowanie stron internetowych, ma właśnie za cel umiejscowić tam Twoją stronę.

Oferta pozycjonowania stron internetowych dla bocheńskich firm

Zainteresowała Cię widoczność w Google Twojej strony i chciałbyś ją poprawić? Możesz to zrobić na różne sposoby, jednak w dużej mierzę to, na jaką usługę się zdecydujesz, będzie zależne od Twojej sytuacji. Spójrz na te najbardziej podstawowe usługi z zakresu pozycjonowania stron internetowych.

Pozycjonowanie stron www w Google

Wiedziałeś, że na Twoją pozycję w Google wpływa przeszło 200 różnych czynników? Algorytm Google uwzględnia je wszystkie podczas ustalania pozycji na potrzeby wyników wyszukiwań. Jeśli chciałbyś znaleźć się na widocznych pozycjach w Google, musisz spełniać wszystkie czynniki rankingujące Google.

Jako doświadczona agencja SEO, wiemy które z nich. w jakich sytuacjach są najważniejsze, dlatego możemy pomóc Ci skutecznie i możliwie szybko wypozycjonować stronę internetową w Google.

Pozycjonowanie sklepów internetowych z Bochni

W przypadku branży e-commerce, widoczność w Google jest prawdopodobnie jeszcze ważniejsza, niż w przypadku stron www. Jeśli Twój e-sklep nie będzie docierał do odpowiedniej liczby użytkowników ze swoją ofertą, to prawdopodobnie nie będzie on mógł na siebie zarabiać, a to już całkiem spory problem. Na szczęście pozycjonowanie sklepów internetowych jest możliwe i nasza agencja SEO może pomóc Twojej firmie z Bochni.

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Bochni

W sytuacji gdy dla Twojej bocheńskiej firmy, najważniejszy jest lokalny rynek, nie musisz rezygnować z poprawy widoczności w Google. Możesz zdecydować się na pozycjonowanie lokalne, dzięki któremu Twoja strona będzie wyświetlała się na widocznych pozycjach w Google w odpowiedzi na zapytania użytkowników w kontekście Twojego miasta. Jak to wygląda?

Przykład frazyLiczba wyszukiwań w miesiącu
Pozycjonowanie Bochnia30
Pozycjonowanie stron Bochnia60
Pozycjonowanie stron internetowych Bochnia50
Pozycjonowanie stron w Google Bochnia10

W tabeli przedstawiliśmy przykłady lokalnych słów kluczowych, które wykorzysta agencja SEO do pozycjonowania lokalnego w Bochni. Dodanie nazwy miejscowości, regionu, charakterystycznego miejsca z okolicy, umożliwia nadanie lokalnego charakteru, co może wykorzystać także Twoja firma.

Jeśli chciałbyś dotrzeć do większej liczby klientów, nie czekaj. Skontaktuj się z nami, a będziemy mogli pozycjonować stronę internetową Twojej bocheńskiej firmy.