background

Monitoring Pozycji

 • Własne słowa kluczowe
 • Kontrola pozycji
 • Raporty excel

Monitoring Twojej witryny w wyszukiwarce Google

Darmowa Rejestracja

Darmowe narzędzie monitorujące pozycję strony w Google

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych w Google oraz kampaniami reklamowymi Google Ads. Stworzyliśmy narzędzie do monitoringu pozycji strony w Google - dzięki czemu możesz natychmiast reagować na spadki.

Kontrola pozycji

Codzienny podgląd aktualnej pozycji w wynikach wyszukiwania Google na konkretne frazy kluczowe - obserwuj zmiany w pozycji każdego dnia.

Raporty excel

Wygeneruj darmowy raport według wybranych kryteriów i ściągnij go na swój dysk twardy, by mieć jeszcze większą kontrolę nad efektami pozycjonowania.

Własne słowa kluczowe

Możesz w łatwy i szybki sposób dodawać nawet grupę słów kluczowych - trzymaj kontrolę nad pozycją na frazy, na których zależy Ci najbardziej.

Szybka reakcja

Dzięki codziennej aktualizacji pozycji Twojej strony w wynikach Google możesz natychmiast reagować na spadki.

Jak działa monitoring pozycji?

Codzienny monitoring pozycji w wyszukiwarce google

Wykorzystaj nasze narzędzie, aby obserwować codzienne zmiany pozycji Twojej witryny w wyszukiwarce Google. Dzięki temu możesz w łatwy sposób kontrolować efekty pozycjonowania swojej witryny i błyskawicznie reagować na spadki.

Generator raportów do pobrania w pliku Excel

Skorzystaj z naszego generatora raportów Excel, żeby kontrolować zmiany pozycji jeszcze bardziej! Zaawansowane filtry pozwolą Ci na wybranie okresu, słów kluczowych oraz rodzaju raportu, który chcesz przeanalizować.

Klienci o nas

 • Image
  “Pragnę polecić firmę Virtual Development jako profesjonalistę w branży internetowej, rzetelność i jakość usług stoją zawsze na najwyższym poziomie”
  Mateusz Szprynger
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Komleksowe podejście do realizowanych działań i profesjonalna obsługa zasługuje na nasze pełne uznanie i polecenie innym firmom”
  Tomasz Pąsik
  Dyrektor Zarządzający
 • Image
  “Pracownicy Virtual Development to kompetentne osoby, które w każdej chwili służą swoją profesjonalną wiedzą. Współpraca z nimi to sama przyjemność”
  Marcin Iskierka
  Dyrektor Działu Sprzedaży
 • Image
  “O firmie Virtual Development można jasno powiedzieć, że zawsze z wielką uwagą i osobistym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych obowiązków i zadań”
  Karolina Kuzla
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Pracownicy firmy doradzili nam najlepsze frazy, żeby zaistnieć w Internecie. W szybkim tempie nasza strona znalazła się na nie na najwyższych miejscach”
  Jan Klimkiewicz
  Bonus Consulting

Media o nas