background

Pozycjonowanie Stron Wrocław

 • Rozpoznawalność marki na lokalnym rynku
 • Zwiększenie sprzedaży i rozwój biznesu
 • Wzrost zysków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę
Jasne zasady współpracy Kontakt →

Pozycjonowanie stron internetowych to szereg zaplanowanych działań, które nastawione są na poprawę widoczności w wyszukiwarce na wybrane frazy kluczowe. Mówiąc prosto, celem pozycjonowania jest osiągnięcie wysokich pozycji w Google na słowa i frazy kluczowe związane z prowadzoną działalnością, a co za tym idzie dotarcie do nowych klientów, którzy w danym momencie szukają Twojego produktu lub usługi.

Pozycjonowanie stron WWW Wrocław

Jeżeli prowadzisz biznes działający lokalnie we Wrocławiu, z pewnością zależy Ci przede wszystkim na dotarciu do użytkowników z tego miasta. Strategia pozycjonowania lokalnego opiera się na doborze fraz kluczowych związanych z lokalizacją (z nazwą miasta, dzielnicy), dzięki czemu Twój biznes dotrze do właściwej grupy docelowej, a klienci łatwo wyznaczą trasę dojazdu lub wykonają połączenie telefoniczne.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony we Wrocławiu?

Pozycjonowanie stron internetowych to złożony proces, który wymaga indywidualnego podejścia, dlatego w Virtual Development nie ma jednolitego cennika, a koszt pozycjonowania ustalany jest na podstawie wybranych fraz kluczowych, branży, zasięgu i celu, który zamierzamy osiągnąć. Mechanik samochodowy, czy restauracja działająca we Wrocławiu będzie szukać klientów jedynie na lokalnym rynku, a odbiorcy z innych regionów nie będą dla nich interesujący, za to Wrocławski sklep z zabawkami, który wysyła swoje produktu na terenie całego kraju, powinien przyjąć strategię pozycjonowania ogólnopolskiego.

Na czym polega pozycjonowanie stron?

Niezależnie od tego, czy wybierzemy słowa kluczowe lokalne czy też ogólnopolskie, pozycjonowanie polega na odpowiedniej optymalizacji strony internetowej oraz zdobywaniu linków przychodzących (backlinków), które mają wzmocnić moc witryny w oczach Google. Przed rozpoczęciem działań, ważne jest, by wykonać kompleksowy audyt witryny pod kątem każdego z wyżej wymienionych aspektów, co pozwoli opracować strategię pozycjonowania strony.

Optymalizację strony można podzielić na techniczną oraz związaną z treścią na stronie. Pierwsza polega na doskonaleniu kodu strony, dbaniu o strukturę witryny, szybkość ładowania, linkowanie wewnętrzne, responsywność (poprawne wyświetlanie na wszystkich urządzeniach) oraz meta tagi. Optymalizacja treści ma za zadanie jak najlepsze dostosowanie zawartości witryny do wybranych słów kluczowych, dzięki czemu Google rankuje je wyżej w wyszukiwarce

Wszystkie te zagadnienia wykonujemy kompleksowo, służymy też pomocą na etapie wyboru słów kluczowych – dzięki wykorzystaniu narzędzi SEO, jesteśmy w stanie ocenić konkurencyjność, atrakcyjność oraz liczbę wyszukań na daną frazę. Poniżej prezentujemy przykładowe frazy lokalne dla miasta Wrocław wraz z liczbą wyszukań w miesiącu – każde z nich to potencjalny klient dla Twojego biznesu!


Fraza Kluczowa

Miesięczna liczba wyszukań


Dentysta Wrocław
5400

Sklep zoologiczny Wrocław
4400

Szewc Wrocław
2900

Mechanik Wrocław
3600

Klienci o nas

 • Image
  “Pragnę polecić firmę Virtual Development jako profesjonalistę w branży internetowej, rzetelność i jakość usług stoją zawsze na najwyższym poziomie”
  Mateusz Szprynger
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Komleksowe podejście do realizowanych działań i profesjonalna obsługa zasługuje na nasze pełne uznanie i polecenie innym firmom”
  Tomasz Pąsik
  Dyrektor Zarządzający
 • Image
  “Pracownicy Virtual Development to kompetentne osoby, które w każdej chwili służą swoją profesjonalną wiedzą. Współpraca z nimi to sama przyjemność”
  Marcin Iskierka
  Dyrektor Działu Sprzedaży
 • Image
  “O firmie Virtual Development można jasno powiedzieć, że zawsze z wielką uwagą i osobistym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych obowiązków i zadań”
  Karolina Kuzla
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Pracownicy firmy doradzili nam najlepsze frazy, żeby zaistnieć w Internecie. W szybkim tempie nasza strona znalazła się na nie na najwyższych miejscach”
  Jan Klimkiewicz
  Bonus Consulting

Media o nas