background

Pozycjonowanie Stron Wałbrzych

 • Rozpoznawalność marki na lokalnym rynku
 • Zwiększenie sprzedaży i rozwój biznesu
 • Wzrost zysków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę
Jasne zasady współpracy Kontakt →

Pozycjonowanie strony internetowej to jedna z najskuteczniejszych metod docierania do klientów, która charakteryzuje się też bardzo wysokim współczynnikiem konwersji. Wysokie pozycje w wyszukiwarce Google, na frazy związane z prowadzoną działalnością sprawiają, że użytkownicy trafią na stronę właśnie wtedy, kiedy szukają produktu lub usługi takiej jak Twoja.

Pozycjonowanie stron WWW Wałbrzych

Niezależnie od tego, czy prowadzisz biznes lokalny w Wałbrzychu czy innym mieście, na pewno zależy Ci na dotarciu do osób z najbliższej okolicy. Najlepszą strategią w takim wypadku będzie pozycjonowanie lokalne, czyli na frazy powiązane z lokalizacją (nazwa miasta, dzielnicy, regionu) – pozwoli ona docierać do właściwych użytkowników, właśnie wtedy, kiedy są zainteresowani zakupem Twojego produktu lub usługi.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony w Wałbrzychu?

Pozycjonowanie stron internetowych wymaga jednostkowego podejścia – pod uwagę należy wziąć branżę, cele biznesowe oraz frazy kluczowe i zasięg kampanii SEO (słowa lokalne, czy ogólnopolskie?). W Virtual Development każda współpraca to dla nas nowa historia, dlatego wyceniamy swoje usługi indywidualnie, a swoją pracę opieramy na ścisłej współpracy z Klientem, tak by osiągnąć oczekiwane efekty.

Jak pozycjonujemy strony www?

Początek naszej współpracy to zawsze dogłębna analiza branży oraz potrzeb Klienta. Sprawdzamy strony internetowe konkurencji oraz wyszukujemy skuteczne słowa kluczowe i opracowujemy strategię pozycjonowania.

Kolejny etap to kompleksowy audyt SEO, w którym sprawdzamy aspekty techniczne strony internetowej, dostosowanie treści do słów kluczowych oraz historię domeny i linki przychodzące (backlinki). Na podstawie audytu tworzymy listę zmian do wprowadzenia na stronie oraz opracowujemy strategię pozyskiwania backlinków.

Następna w kolejności jest optymalizacja strony – zarówno pod kątem technicznym (kod HTML strony, szybkość ładowania, metadane, linkowanie wewnętrzne itd.), jak i dostosowania treści do słów kluczowych. Po wprowadzeniu optymalizacji przechodzimy do zdobywania linków zwrotnych do domeny, które zawsze pochodzą z tematycznych witryn wysokiej jakości, co przekłada się na szybki wzrost pozycji w wyszukiwarce Google. Dalszy okres współpracy to regularne zdobywania backlinków, monitorowanie pozycji i wprowadzanie poprawek w przypadku spadku pozycji lub zmiany w algorytmach wyszukiwarki.

Pozycjonowaniem stron zajmujemy się kompleksowo i służymy pomocą w każdym jego aspekcie. Poniżej prezentujemy listę przykładowych fraz lokalnych dla miasta Wałbrzych, wraz z ilością miesięcznych wyszukiwań – każde z nich to potencjalny klient dla Twojego biznesu!


Fraza Kluczowa

Miesięczna liczba wyszukań


Stomatolog Wałbrzych
720

Adwokat Wałbrzych
210

Biuro podróży Wałbrzych
390

Weterynarz Wałbrzych
720

Klienci o nas

 • Image
  “Pragnę polecić firmę Virtual Development jako profesjonalistę w branży internetowej, rzetelność i jakość usług stoją zawsze na najwyższym poziomie”
  Mateusz Szprynger
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Komleksowe podejście do realizowanych działań i profesjonalna obsługa zasługuje na nasze pełne uznanie i polecenie innym firmom”
  Tomasz Pąsik
  Dyrektor Zarządzający
 • Image
  “Pracownicy Virtual Development to kompetentne osoby, które w każdej chwili służą swoją profesjonalną wiedzą. Współpraca z nimi to sama przyjemność”
  Marcin Iskierka
  Dyrektor Działu Sprzedaży
 • Image
  “O firmie Virtual Development można jasno powiedzieć, że zawsze z wielką uwagą i osobistym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych obowiązków i zadań”
  Karolina Kuzla
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Pracownicy firmy doradzili nam najlepsze frazy, żeby zaistnieć w Internecie. W szybkim tempie nasza strona znalazła się na nie na najwyższych miejscach”
  Jan Klimkiewicz
  Bonus Consulting

Media o nas