background

Pozycjonowanie Stron Świdnica

 • Rozpoznawalność marki na lokalnym rynku
 • Zwiększenie sprzedaży i rozwój biznesu
 • Wzrost zysków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę
Jasne zasady współpracy Kontakt →

Pozycjonowanie stron www Świdnica

Jeśli prowadzisz lokalny biznes w Świdnicy, jedną z najskuteczniejszych metod na dotarcie do nowych klientów w tym mieście jest pozycjonowanie lokalne w wyszukiwarce. Jego celem jest osiągnięcia najwyższych pozycji w Google na frazy związane z Twoim biznesem, które zawierają też nazwę miasta (np. “ortodonta Świdnica”, “kawiarnia Świdnica” lub “mechanik Świdnica”). Dzięki temu nie tylko dotrzesz do właściwej grupy odbiorczej, która znajduje się obrębie działań Twojego biznesu, ale także na stronę trafią osoby, które w danym momencie poszukują dokładnie takiej usługi lub produktu jak Twój! Właśnie dlatego pozycjonowanie uchodzi za jedną z najbardziej efektywnych metod marketingu dla biznesu lokalnego.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony w Świdnicy?

Wycena usługi pozycjonowania strony wymaga indywidualnego podejścia, ponieważ strategia SEO zależy od celów, które zamierzamy osiągnąć, zasięgu działań (pozycjonowanie lokalne, ogólnopolskie, międzynarodowe), branży, w której działa biznes, ilości i trudności wybranych słów kluczowych oraz działań konkurencji (im większa konkurencja, tym trudniejsze jest pozycjonowanie). Właśnie dlatego w Virtual Development nie mamy jednolitego cennika, a wycena usługi odbywa się na podstawie rozmów z klientem, podczas której wspólnie ustalamy najbardziej efektywne słowa kluczowe oraz obieramy strategię pozycjonowania dostosowaną do celów do osiągnięcia. Klient zawsze dobrze wie ile zapłaci za usługę oraz jakie działania będą wchodziły w jej zakres, jeszcze przed podpisaniem umowy.

Jak pozycjonujemy strony www?

Po wyznaczeniu celu kampanii oraz ustaleniu odpowiednich dla danego biznesu słów kluczowych, przechodzimy do kompleksowego audytu witryny oraz historii domeny i linków przychodzących (backlinków). Na tej podstawie jesteśmy w stanie stworzyć kompletną strategię SEO, obejmującą wskazówki optymalizacyjne dla witryny (zarówno jeśli chodzi o sprawy techniczne takie jak kod strony, linkowanie wewnętrzne czy szybkość ładowania, jak i aspekty związane z dostosowaniem treści do wybranych słów kluczowych) oraz strategię budowania profilu backlinków. Następny etap to wprowadzenie optymalizacji oraz zdobywanie wysokiej jakości linków pochodzących z tematycznych witryny (także regionalnych dla pozycjonowania lokalnego), oraz stały monitoring pozycji i konkurencji, tak by móc reagować natychmiast na wszelkie spadki lub zmiany w algorytmach wyszukiwarki.


Fraza Kluczowa

Miesięczna liczba wyszukań


Mechanik Świdnica
210

Fryzjer Świdnica
590

Stomatolog Świdnica
320

Kosmetyczka Świdnica
170

Klienci o nas

 • Image
  “Pragnę polecić firmę Virtual Development jako profesjonalistę w branży internetowej, rzetelność i jakość usług stoją zawsze na najwyższym poziomie”
  Mateusz Szprynger
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Komleksowe podejście do realizowanych działań i profesjonalna obsługa zasługuje na nasze pełne uznanie i polecenie innym firmom”
  Tomasz Pąsik
  Dyrektor Zarządzający
 • Image
  “Pracownicy Virtual Development to kompetentne osoby, które w każdej chwili służą swoją profesjonalną wiedzą. Współpraca z nimi to sama przyjemność”
  Marcin Iskierka
  Dyrektor Działu Sprzedaży
 • Image
  “O firmie Virtual Development można jasno powiedzieć, że zawsze z wielką uwagą i osobistym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych obowiązków i zadań”
  Karolina Kuzla
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Pracownicy firmy doradzili nam najlepsze frazy, żeby zaistnieć w Internecie. W szybkim tempie nasza strona znalazła się na nie na najwyższych miejscach”
  Jan Klimkiewicz
  Bonus Consulting

Media o nas