background

Pozycjonowanie Stron Oleśnica

 • Rozpoznawalność marki na lokalnym rynku
 • Zwiększenie sprzedaży i rozwój biznesu
 • Wzrost zysków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę
Jasne zasady współpracy Kontakt →

Wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na frazy związane z biznesem, to jeden z najbardziej efektywnych sposobów na pozyskiwanie nowych Klientów. Pozycjonowanie strony w wyszukiwarce sprawia, że użytkownicy trafią do nas dokładnie w momencie, w którym szukają konkretnego produktu lub usługi i są zdecydowani na zakup.

Pozycjonowanie stron www Oleśnica

Jeśli prowadzisz w Oleśnicy firmę, która działa lokalnie, na pewno zależy Ci na trafianiu do osób z najbliższej okolicy – dobrym pomysłem może okazać się pozycjonowanie lokalne, w którym wybiera się frazy zawierające nazwę miasta np. “dentysta Oleśnica” lub “kawiarnia Oleśnica”. Dzięki temu, na stronę trafią osoby z odpowiedniej grupy docelowej, które w danym momencie zainteresowane są Twoją usługą lub produktem.

Cena pozycjonowania stron w Oleśnicy

Wierzymy, że pozycjonowanie musi być dopasowana do branży, celów biznesowych oraz zasięgu działania, a strategia SEO musi być ustalana indywidualnie, na podstawie tych informacji. Każda współpraca to dla nas nowa historia, dlatego w Virtual Development nie mamy jednolitego cennika, a koszt pozycjonowania ustalany jest podczas wstępnych konsultacji z Klientem, w których ustalamy wspólnie najbardziej efektywne działania oraz zakładamy cele do osiągnięcia. Nasi Klienci zawsze doskonale wiedzą ile oraz za co zapłacą jeszcze przed podpisaniem umowy.

Jak pozycjonujemy strony internetowe?

Po ustaleniu zasięgu i celu pozycjonowania oraz wybraniu odpowiednich dla danego biznesu słów kluczowych, przechodzimy do kompleksowego audytu SEO witryny, który ma za zadanie wykazać błędy pod kątem pozycjonowania oraz pozwala nam opracować plan optymalizacji. Po wdrożeniu zmian na stronie, które obejmuje aspekty techniczne takie jak szybkość ładowania, metadane czy linkowanie wewnętrzne oraz dostosowanie treści do wybranych słów kluczowych, rozpoczynamy budowanie profilu linków przychodzących i kontynuujemy te działania przez cały okres współpracy. Zajmujemy się też stałym monitoringiem konkurencji oraz pozycji w wyszukiwarce, aby błyskawicznie reagować na spadki lub zmiany w algorytmie wyszukiwarki Google.


Fraza Kluczowa

Miesięczna liczba wyszukań


Dentysta Oleśnica
390

Fryzjer Oleśnica
480

Mechanik Oleśnica
170

Wulkanizacja Oleśnica
320

Klienci o nas

 • Image
  “Pragnę polecić firmę Virtual Development jako profesjonalistę w branży internetowej, rzetelność i jakość usług stoją zawsze na najwyższym poziomie”
  Mateusz Szprynger
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Komleksowe podejście do realizowanych działań i profesjonalna obsługa zasługuje na nasze pełne uznanie i polecenie innym firmom”
  Tomasz Pąsik
  Dyrektor Zarządzający
 • Image
  “Pracownicy Virtual Development to kompetentne osoby, które w każdej chwili służą swoją profesjonalną wiedzą. Współpraca z nimi to sama przyjemność”
  Marcin Iskierka
  Dyrektor Działu Sprzedaży
 • Image
  “O firmie Virtual Development można jasno powiedzieć, że zawsze z wielką uwagą i osobistym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych obowiązków i zadań”
  Karolina Kuzla
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Pracownicy firmy doradzili nam najlepsze frazy, żeby zaistnieć w Internecie. W szybkim tempie nasza strona znalazła się na nie na najwyższych miejscach”
  Jan Klimkiewicz
  Bonus Consulting

Media o nas