background

Pozycjonowanie Stron Dzierżoniów

 • Rozpoznawalność marki na lokalnym rynku
 • Zwiększenie sprzedaży i rozwój biznesu
 • Wzrost zysków

Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę
Jasne zasady współpracy Kontakt →

Jednym z najbardziej efektywnych sposobów na dotarcie do nowych, potencjalnych klientów jest pozycjonowanie strony w wyszukiwarce. Wysoka pozycja w Google to gwarancja wartościowego ruchu na stronie, ponieważ trafią na nie osoby, które są już zainteresowane danym produktem lub usługą.

Pozycjonowanie stron www Dzierżoniów

Pozycjonując stronę biznesu, który działa w Dzierżoniowie, być może warto wykorzystać frazy lokalne, czyli takie, w których występuje nazwa miejscowości lub dzielnicy (np. fryzjer Dzierżoniów lub Wulkanizacja Dzierżoniów). Dzięki temu na stronę trafią tylko osoby z właściwej grupy docelowej, a dodatkowo pozycjonowanie takich fraz jest zazwyczaj prostsze i tańsze, niż w przypadku ogólnopolskich słów kluczowych.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony w Dzierżoniowie?

Podczas planowania strategii pozycjonowania należy wziąć pod uwagę wiele czynników – branża, w której działa biznes, cele, które zamierzamy osiągnąć, zasięg czy działania konkurencji. Każda współpraca to dla nas nowa historia, dlatego w Virtual Development nie posiadamy jednolitego cennika, a koszt pozycjonowania ustalany jest indywidualnie, na podstawie wstępnych rozmów i ustaleń z Klientem. Podczas konsultacji wybieramy również najbardziej efektywne słowa kluczowe do pozycjonowania oraz opracowujemy strategię pozycjonowania i wyceniamy nasze działania – Klient zawsze doskonale wie, za co oraz ile zapłaci jeszcze przed podpisaniem umowy.

Jak pozycjonujemy witryny internetowe?

Po ustaleniu wspólnie z Klientem słów kluczowych do pozycjonowania, zajmujemy się kompletnym audytem SEO witryny, który wykazuje wszelkie błędy pod kątem pozycjonowania oraz pozwala nam opracować wskazówki optymalizacyjne, które następnie wdrażamy samodzielnie lub pomagamy w ich wdrożeniu, jeśli Klient woli zrobić to samodzielnie, bez udostępniania danych dostępowych. Kolejny krok, który kontynuowany jest przez cały okres współpracy, to pozyskiwanie wysokiej jakości linków przychodzących, które pochodzą z tematycznych stron (także regionalnych, w przypadku pozycjonowania na frazy lokalne). Zajmujemy się też stałym monitoringiem działań konkurencji oraz pozycji w wyszukiwarce, dzięki czemu możemy bezzwłocznie reagować na spadki lub zmiany w algorytmach wyszukiwarki.


Fraza Kluczowa

Miesięczna liczba wyszukań


Wulkanizacja Dzierżoniów
210

Fryzjer Dzierżoniów
210

Mechanik Dzierżoniów
110

Kosmetyczka Dzierżoniów
140

Klienci o nas

 • Image
  “Pragnę polecić firmę Virtual Development jako profesjonalistę w branży internetowej, rzetelność i jakość usług stoją zawsze na najwyższym poziomie”
  Mateusz Szprynger
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Komleksowe podejście do realizowanych działań i profesjonalna obsługa zasługuje na nasze pełne uznanie i polecenie innym firmom”
  Tomasz Pąsik
  Dyrektor Zarządzający
 • Image
  “Pracownicy Virtual Development to kompetentne osoby, które w każdej chwili służą swoją profesjonalną wiedzą. Współpraca z nimi to sama przyjemność”
  Marcin Iskierka
  Dyrektor Działu Sprzedaży
 • Image
  “O firmie Virtual Development można jasno powiedzieć, że zawsze z wielką uwagą i osobistym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych obowiązków i zadań”
  Karolina Kuzla
  Prezes Zarządu
 • Image
  “Pracownicy firmy doradzili nam najlepsze frazy, żeby zaistnieć w Internecie. W szybkim tempie nasza strona znalazła się na nie na najwyższych miejscach”
  Jan Klimkiewicz
  Bonus Consulting

Media o nas